Jump to content

Проблем със звука от компютъра


zaio

Препоръчан пост

Здравейте.Имам проблем със звука на компютъра си и се надявам да ми помогнете да го оправя.Миналия месец си купих слушалки с микрофон отначало не знаех как да ги свържа научих се.Та проблемът е следния нямам звук на компютъра свързвах няколко пъти слушалките и след като ги изключвам ми изписва нещо си.Когато ония ден пак се загуби звука ама са били включени слушалките когато са изключвани не са били настроени правилно направих ги с няколко рестарта на компа.Вчера си сядам и нямам звук като си пусна слушалките бачкат мисля си вече че ще иска прейнсталация на драйвърите с Windows XP Professional съм.Ако има някакво решение пишете.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Описанието ти беше много некадърно.

Да видим дали съм разбрал правилно: когато си на слушалки винаги има звук, но когато ги разкачиш, не винаги получаваш звук от колоните?

Поне така предполагам, защото не каза изобщо къде включваш жака на слушалките, дали ползваш колони и дали става въпрос за настолна система или лаптоп.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Здравейте,Имам един проблем нямам звук в компютъра ми инсталирах го с win 7 ultimate-32 бита(или там както се пишеше) всички драйвери инсталирах но не не и не.Какво да правя незнам....това е Звуков адаптер C-Media CMI9738 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller,Видеокарта Standard VGA Graphics Adapter (4 MB),Дънна платка Syntax SV266A (5 PCI, 1 AGP, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio),Чипсет на дънната платка VIA VT8366A Apollo KT266A, Моля ви помогнете ми от няколко дни вече нямам звук ще подлудея........

 

Здравейте,Имам един проблем нямам звук в компютъра ми инсталирах го с win 7 ultimate-32 бита(или там както се пишеше) всички драйвери инсталирах но не не и не.Какво да правя незнам....това е Звуков адаптер C-Media CMI9738 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller,Видеокарта Standard VGA Graphics Adapter (4 MB),Дънна платка Syntax SV266A (5 PCI, 1 AGP, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio),Чипсет на дънната платка VIA VT8366A Apollo KT266A, Моля ви помогнете ми от няколко дни вече нямам звук ще подлудея........

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте имам проблем.Преди 2 седмици ми инсталираха windows 8 работеше добре но изведнъж спря.Занесох го в сервиз проблема беше дънната платка .Смениха ми я с нова .Компютъра работи добре с windows 8 но няма звук. Моля за съвет какъв може да ми е проблема и как да го реша.Предварително благодаря!
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,Имам един проблем нямам звук в компютъра ми инсталирах го с win 7 ultimate-32 бита(или там както се пишеше) всички драйвери инсталирах но не не и не.Какво да правя незнам....това е Звуков адаптер C-Media CMI9738 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller,Видеокарта Standard VGA Graphics Adapter (4 MB),Дънна платка Syntax SV266A (5 PCI, 1 AGP, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio),Чипсет на дънната платка VIA VT8366A Apollo KT266A, Моля ви помогнете ми от няколко дни вече нямам звук ще подлудея........

Компютърът ти е доста стар и Windows 7 не е оптималната операционна система за него. Относно звуковата карта, можеш да пробваш този драйвер.

 

Здравейте имам проблем.Преди 2 седмици ми инсталираха windows 8 работеше добре но изведнъж спря.Занесох го в сервиз проблема беше дънната платка .Смениха ми я с нова .Компютъра работи добре с windows 8 но няма звук. Моля за съвет какъв може да ми е проблема и как да го реша.Предварително благодаря!

Има ли неразпознати устройства в Device Manager? В аудио настройките в контролния панел има ли разпозната звукова карта?

Link to comment
Сподели другаде

Зависи от гледната точка. Компютърът е слаб за операционната система и работата като цяло ще е значително по-бавна (и евентуално дори мъчителна) спрямо да речем Windows XP. Да не говорим за драйверната поддръжка, която е почти никаква.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...