Jump to content

Как да прехвърля запис от видео камера на компютъра


Препоръчан пост

Първо огледай програмата на официалния сайт. Виж как се работи с нея. Имай предвид, че е платена, но има пробна версия. В допълнение: на сайта softvisia.com или по форумите няма никакъв начин да търсиш нелицензирани версии на тази програма. Успех!

 

Ух, съвсем забравих! Може да погледнеш и безплатната CamStudio. Tази програма може доста!

Редактиран от Sir William
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Инсталнах я и си свързах видеото към кепчера,обаче не иска да ми дава звук от картината.На миналия ми плеър пак ми даваше така със звука?Пък и на програмите не ми дава звук?

 

Kaкъв пакет кодеци имаш? Виж дали си настроил правилно програмата. Имаш ли инсталиран Windows Media Encoder 9?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Аз лично използвам следният метод http://www.dvd-guides.com/content/view/33/59/ и съм доволен от крайният резултат. Не е необходимо да сте експерти, просто следвайте инструкциите, резултатът е гарантиран.

Трябва да кажа че използвах Firewire кабел, който директно включих към дъното на компа (за всички останали остава варианта да си купят карта с Firewire букса - 20-30лв.).

Link to comment
Сподели другаде

Не,нямам инсталиран Windows Media Encoder 9.Но сега ще погледна и CamStudio.Тази програма нещо немога да извадя картина на нея.Ще ми обесните ли как по-точно трябва да я наглася да ми излезе картината от кабелната и от видеото?Защото с iuVCR няма да мога да я подкарам!Ще бъда много благодарен ако ми помогнете!Имам и друг въпрос-неможе ли някак да се махне тая защита от комплекта Cyberlink срещу копиране?Т.е. да мога да си сваля видео касетките на компа чрез кепчъра ми . :help:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Пробвай тогава DSaler или FLY2000TV. За FLY2000TV може да прегледаш тази тема. За DScaler - тази.

Това са плеъри, с които може да гледаш телевизия от кабелната и да записваш. Може да пробваш дали ще работят с камерата. Първо виж Fly2000TV. :)

Link to comment
Сподели другаде

С FLY2000TV ми показва че ни ми разпознава някакъв драйвер за Philips.И когато стартирам програмата ми се показва един син прозорец.Пусна да сканира не ми намира всички канали а и няма звук от каналите.Само на оригиналният ми плеър ми дава звук от кабелната?Знаеш ли от какво може да е това?
Link to comment
Сподели другаде

За звука трябва да се бориш по-сериозно с програмата.

Ето как:

*Виж на Audio да е настроен модела на аудиокартата ти.

*Като първоначалното сканиране за каналите виж коя е настройката за Аudio. Трябвва да е Pal B/G, Nicam B/G, може и B/G A2.

 

 

В добавка: Лесна за настройки програма за ТВ тунери няма. Пак прегледай темите, които ти препоръчах.

Link to comment
Сподели другаде

Компресията се прави още при сваляне на видеото.Зависи и от програмата,с която сваляш.А моят въпрос е как се търсят програми на MediaPortal?

Разгледай това -> http://www.team-mediaportal.com/articles/m...the_limits.html

My TV -> Search ?

Link to comment
Сподели другаде

Прегледах я,но като стартирам програмата и му дам ТВ ми излиза надпис Failed to start TV Unable to create graph.От какво може да е това?Преинсталирах даже и драйвера на видео картата,но пак неиска. :help:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...