Jump to content

Какво ще си поискате от Дядо Коледа?


mireto

Препоръчан пост

Споделете: Какъв подарък искате да получите за награда за това, че сте слушкали през годината? Какво се надявате да стане през 2007, за какво си мечтаете, какво икате да ви се случи и какво да си направите?
Link to comment
Сподели другаде

Надявам се да си намеря хубава рокля за бала и, естествено, да се представя добре на кандидат-студентските.

Колкото до подарък за Коледа - все ми е едно. Нещо малко, сладко и от сърце. :flowers:

Link to comment
Сподели другаде

Бих си пожелала да се излекувам. Затова искам само здраве,много здраве.Всичко останало мога да си го постигна и аз с малко воля, с малко инат, с голямо желание и труд.
Link to comment
Сподели другаде

Аз искам за коледа здраве и приятна вечеря със семейството ми :) както всяка коледа това е желанието ми. А за новата 2007 година искам да си пожелая почивка с моят любим човек някъде на далеч. Ама така една седмица минимум било то на планина, море със всички екстри без компютри и телефони! Би било направо пИрфектнУ ;)

Друго какво може една кола така да се озове пред входа ми подарък от Дядо Мраз - едно фолцвагенче поло ммм колко му е ;)

Link to comment
Сподели другаде

.......

Друго какво може една кола така да се озове пред входа ми подарък от Дядо Мраз - едно фолцвагенче поло ммм колко му е ;)

А ТОТО пусна ли ? ;)

Link to comment
Сподели другаде

Аз ще си пожелая най-тривиалното - здраве за мен и за хората, които са ми близки. Останалото знам, че ще успея да постигна сам, защото имам силите да го направя.

 

Иначе също така си пожелавам този сайт и форум да продължават да се развиват така добре и да продължавам да работя с такива прекрасни хора тук.

В професионален план си пожелавам да намеря работата, на която ще ме оценяват и ще успея да разгърна максимално професионалния си потенциал.

Link to comment
Сподели другаде

Аз си пожелавам здраве. :)

Като се замисля за изминалата година, ми се случиха важни неща. Взех правилно решение за себе си и се радвам за това. Имах подкрепата на близките ми и на едни нови приятели, които за кратко време ми доказаха, че мога да разчитам на тях! Именно за тях си пожелавам да запазим това, което имаме в момента... да се забавляваме 3 пъти повече отколкото през тази година и да виждаме все по-малко тъга и повече усмивки един в друг!

Пожелавам си семейството ми да е добре. Пожелавам си готината ми сестричка да продължава да ми е толкова добър приятел!

Пожелавам си милата ми колежка Ваня да е винаги до мен и да продължава да прави присъствието ми на работа с една идея по-приятно... тя си знае! ;)

Пожелавам си малко повече воля, която ми е липсвала понякога!

 

Искам през следващата година да съм усмихната!!! :)

Link to comment
Сподели другаде

Аз ще си пожелая като миналата година - Снежанка или танк :)

 

Да, те са близки... :D

 

Аз бих си пожелал една интересна, разнообразна и най-важното ползотворна нова година.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Аз искам 2 неща-здраве за мен и любимите ми хора, второто е здраве и силна воля на сънародниците ни, които принудително карат Коледа извън България, без близък човек. :(
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...