Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Прегледах търсачката ,но на пръв поглед не открих ръководство за съвсем начинаещи като мене за работа с nero. По точно ме интересува как да запиша филми на cd rom и клипове . Със nero версия 7270 съм.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Прегледах търсачката ,но на пръв поглед не открих ръководство за съвсем начинаещи като мене за работа с nero. По точно ме интересува как да запиша филми на cd rom и клипове . Със nero версия 7270 съм.

Те в какъв формат са и ти в какъв формат искаш да ги запишеш? Къде ще се гледат?

Link to comment
Сподели другаде

Примерно исках да запиша The.Departed.DVDRip.XviD-PUKKA

и видеоклипове примерно Format: PAL XviD на компютъра мисля, че записва всичко освен DVD.Дано да обясних горе долу разбираемо ,че нищо не разбирам от компютри.

Link to comment
Сподели другаде

Примерно исках да запиша The.Departed.DVDRip.XviD-PUKKA

и видеоклипове примерно Format: PAL XviD на компютъра мисля, че записва всичко освен DVD.Дано да обясних горе долу разбираемо ,че нищо не разбирам от компютри.

Погледни темата Записване на DVD диск с филм с Nero. И ако не ти върши работа, пиши пак.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Отскоро ми се налага да работя с microinvest sklad и затова бих желала да получа повече информация за нея или ръководство за работа с нея. Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Аз пак ще помоля за ясен отговор на моя въпрос... Поне да питам в някой друг форум ако няма да може да се направи нещо :)

Относно въпроса ти - ще се опитам да напиша нещо, но няма да мога веднага, понеже се занимавам с други неща.

Link to comment
Сподели другаде

Ще може ли да пуснете ръководство за инсталиране на някое web proxy, като например PHP Proxy? Интересува ме и дали има безплатни български хостинги на които ще мога да си инсталирам едно такова прокси?

 

PS>Нов съм в този форум и затова ще ви помоля да ме извините ако не си задавам въпроса в точния раздел :)

 

Ами, то няма какво да му се инсталира и не виждам за какво ще ти е ръководство. Просто теглиш например PHP Proxy, разархивираш, качваш файловете на някой сървър и имаш прокси! :)

Link to comment
Сподели другаде

Ами, то няма какво да му се инсталира и не виждам за какво ще ти е ръководство. Просто теглиш например PHP Proxy, разархивираш, качваш файловете на някой сървър и имаш прокси! :)

Качих всички файлове от архива на безплатните хостинги www.100webspace.com но проксито не работеше. Нещо не съм качил както трябва ли...?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей Людмила, това ръководство можеш да го намериш и да си свалиш програмата от следния сайт http://www.download.bg/

Всичко е на български, регистрирай се и действай. Успех :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Отскоро ми се налага да работя с microinvest sklad и затова бих желала да получа повече информация за нея или ръководство за работа с нея. Благодаря предварително.

Здравей Людмила и извинявай за късния отговор на въпроса ти. На официалната страница на компанията-производител има доста добро ръководство за работа - http://www.microinvest.net/manuals.php Има също така и книжка, която можеш да закупиш.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Пуснах си документите за интервю за работа в един склад за лекарства и това, което ме учуди е изискване за работа с една програма, която ми е много странна - защо и аз не знам? Програмата е Оutlook. Разрових се в интернет и ми направи впечатление, че има многото версии на тази програма, но в обявата за работа не е написано каква версия. от това, което видях, е че това е някаква архивираща програма. разкажете ми нещо за нея. Не мога да ви искам ръководство за работа, защото не знам за коя версия да ви искам. Но каквото и да ми обясните за тази програма ще ми бъде интересно. Е не знам дали ще бъда одобрена за тази работа, но отговарям на всички други изисквания за работата освен тази прословута програма. Благодаря ви. Много разчитам на вас за всичко свързано на компютърни теми. :peace:
Link to comment
Сподели другаде

Имам програмата uTorrent 1.6. Моля някой да ми каже има ли някъде ръководство за работа с програмата, за да мога да я опозная по добре. Желателно е ръководството да е на български език,защото съм зле с английският!! БЛАГОДАРЯ!!!
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...