Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Здравейте!

Бих желала, ако някой от вас има възможност да разгледа и напише кратко ръководство за една програмка (Sisulizer) за превод на всякакви файлове, както за софтуер, така и за уеб дизайн, презентаций и воапще всичко. Програмата е платена, но е изключително полезна с огромни възможни в тая сфера, именно затова смятам, че ще е добре да се напише ръководство за нейното ползване. Благодаря предварително на всички проявили интерес!

:)

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте!

Бих желала, ако някой от вас има възможност да разгледа и напише кратко ръководство за една програмка (Sisulizer) за превод на всякакви файлове, както за софтуер, така и за уеб дизайн, презентаций и воапще всичко. Програмата е платена, но е изключително полезна с огромни възможни в тая сфера, именно затова смятам, че ще е добре да се напише ръководство за нейното ползване. Благодаря предварително на всички проявили интерес!

:)

ВОАПЩЕ не е вярно, че това е програма за превод...

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Търся на български език ръководство за работа с CyberLink PowerDirector.

Не открих такова във форума.Няма значение версията.

 

Ako те интересува да е на Български,мога да те насоча от къде да го вземеш.На мен ми предложиха,но аз и с английският се оправям.А на български знам за 8 версия.За другите нямам представа.OK:help::help:

Link to comment
Сподели другаде

Ako те интересува да е на Български,мога да те насоча от къде да го вземеш.На мен ми предложиха,но аз и с английският се оправям.А на български знам за 8 версия.За другите нямам представа.OK:help::help:

Ще ти бъда благодарен, ако дадеш източника.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Здравейте, препоръчаха ми Winamp и от Jet Audio пак на Winamp- та, въпроса сега ми е- дали Winamp-а има функция като на Jet Audioto, когато се изключи да почва от песента на която е спрял, а не да започва винаги отначало? Или НЕ!

Моля ви да ми обясните по- обстойно, че съм новак в темата за компютри!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Благодаря ви!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Немога да си намеря урози за "Sony Vegas Movie Studio Platinum 9.0" намерих 4 урока в един сайт, но не ми помагат много!

Ако някой знае сайтчета и други или самия той да ми помогне ще добре! :)

Едното, което е незнам, как да одрежа част от клип, която не искам да я има в клипа, да махна музиката от клипа, намерих начин като заглуша самия ред да не се чува от него нищо, това айде го понаучих, но как да изтрия дадена част от клип незнам...!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...