Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Много ти благодаря. :)

 

Само че забелязах, че точка 6 нещо липсва. :lookaround:

Хъм имаше малък спор може ли да се извадят и беше постнато това.

Така го копирах нямаше 6 точка.

http://subs.unacs.bg/ib/index.php?showtopic=19999

Ако решиш да слагаш и картинки някои ден ето тук има нещо

http://zuggy.wz.cz/redir.php?co=101

 

Ако някои иска да я тества ето малки фаилчета с вградени субтитри.

http://store3.data.bg/markymarkov/Anime/Kiba/

Редактиран от naruto
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте. Искам да ми кажете как се работи с тази програма Hide IP Platinum. Инсталирах я но нещо не се получава а иначе ми трябва много. :) Редактиран от nakata
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Искам да ми кажете как се работи с тази програма Hide IP Platinum. Инсталирах я но нещо не се получава а иначе ми трябва много. :)

 

Здрастй nakata.

Може ли аз да се пробвам тука?

Довечера ще напиша едно раковотство за работа с тази програма. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Здрастй nakata.

Може ли аз да се пробвам тука?

Довечера ще напиша едно раковотство за работа с тази програма. ;)

Може как да не може. Ще съм ти благодарен много. :)

Link to comment
Сподели другаде

Може как да не може. Ще съм ти благодарен много. :)

 

Oк ще направя, самоче няма да мога днеска. Много се извинявам, но днес няма да мога защото съм първа смяна на даскало, а и утре ще имам контролна и искам да си легна по рано.

Утре 100% ще го има това раковотство.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Може ли да напишите някъкво ръководство за FlashFXP, FileZilla или за cuteftp 8. Защото от 5 дена се опитвам да се свържа и да си кача сайт но не се свързвам опитвах и с трите програми. Може и да ми препоръчате други програми Редактиран от Сиси
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Може ли да напишите някъкво ръководство за FlashFXP, FileZilla или за cuteftp 8. Защото от 5 дена се опитвам да се свържа и да си кача сайт но не се свързвам опитвах и с трите програми. Може и да ми препоръчате други програми

Задачата на настоящото "показно" е конкретна - да запознае потребителите подробно с начина на качване на файлове чрез CuteFTP 7. Няма да се обръща внимание на останалите възможности на програмата.

 

И така: основната функция на програмата е да качва файлове / най - образно казано /. Но за да качите файл в интернет пространството просто трябва да имате такова място. Тук ще използвам предоставената безплатна услуга от www.hit.bg в размер на 10 МВ. Напълно достатъчно за галерия със снимки или малък сайт. Приемам, че регистрацията в хит.бг е извършена и сте регистрирали име abcd и сте получили парола 1234. И сте решили да направите сайт, наречен site.hit.bg. До тук - добре.

 

Как става настройката на Cute FTP 7 за достъп до вашето пространство

1. Стартирате Cute FTP

2. От менюто на програмата избирате File --->New--->FTP Site

 

Появява се едно прозорче, в което трябва да се напишат следните данни:

Label: тук пишете име, което да ви подсеща за кой сайт става въпрос

Host adress: free.hit.bg

Username: abcd@site.hit.bg

Password: 1234

 

След това натискате Connect и ако всичко е наред в лявата част на екрана трябва да излезе съдържанието на вашия хард а в дясната - вашето лично пространство. От вас се иска само да цъкнете два пъти върху файла, който искате да качите. Ако пък файловете са повече - маркирате ги, натискате върху тях левия бутон на мишката и избирате Upload. Това е. И вече в зависимост от бързината на вашата интеренет връзка и големината на файловете основният замисъл се получава.

Редактиран от vesodimov
Link to comment
Сподели другаде

Бих бил благодарен ако направите презентация на Parents Friend V 5.8 /справка: www.download.bg/.

HELP- а и е на немски и все още не мога да разбера пълните и възможности, но чесно казано е много добра.

Презентацията е готова и можете да я видите в тази тема - http://www.softvisia.com/forums/index.php?showtopic=2328

Link to comment
Сподели другаде

Бих желал,ако е възможно да направите ръководство за WinTV2000....

програмата - http://hauppauge.lightpath.net/software/wi...2k411_23347.exe

 

На тази страница има подробно описание на тази програма:

Using WinTV2000-PVR.

На английски е, но не съм виждал по-подробно и точно описание. Няма нужда да се повтаряме.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Искам да ми кажете как се работи с тази програма Hide IP Platinum. Инсталирах я но нещо не се получава а иначе ми трябва много. :)

 

Eто тук може да намериш Ръководство за робота с Hide IP Platinum

 

И пак искам да ти се извиня за зaкъснението.

 

Здравейте ще помоля за ръководство за програмата PerfectDisk по точно за версия 8.0.0.35

 

Ще се пробвам и тука. ;)

Редактиран от Vankata
Link to comment
Сподели другаде

На тази страница има подробно описание на тази програма:

Using WinTV2000-PVR.

На английски е, но не съм виждал по-подробно и точно описание. Няма нужда да се повтаряме.

Мерси мнооого!

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...