Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Имаме вече такива, но са за по-стари версии, потърси за Norton Ghost и Acronis True Image, ако не те бърка. За по-новите версии на програмите е замислено и трябва да се появи скоро.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

  • 2 months later...

може ли ръководство за Returnil System Safe 2011 искам да я инсталирам но не знам как да я настроя да работи добре и как изобщо се използва

 

По-добре използвай тази: http://www.shadowdefender.com/

Link to comment
Сподели другаде

По-добре използвай тази: http://www.shadowdefender.com/

 

нямам нищо против да използвам нея но досега не съм използвал такава програма и пак ще ми трябва ръководство.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Ако може да ми кажете как се работи с тази програма Virtual DJ 7.0

 

 

Налични са PDF-ръководство и клипчета в YouTube

 

Всички ръководства - всички продукти

 

VirtualDJ-ръковдства

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
  • 1 year later...
Здравейте, наскоро чух че има програми, които като се инсталират на настолен компютър и чрез тях може да са стартира приложение за телефон с андроид. Как става това? Т.е. с мишката ще заместя тачскрийна? И какво е мнението Ви за тези програми. Научих че програмата била добра : Genymotion , била добра. Имат  и сайт, гледах го,...-нищо не разбрах и не я изтеглих. Ако може да я коментирате програмата. Също и подобни... Вероятно е нещо като емулатар, но как се работи с нея?

Благодаря на отзовалите се. :look:

Ако прецените че темата е за раздел: "Проблеми и дискусии свързани с програми" се извинявам(не мога да определя точно за къде е), и преместете темата... 

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали трябва да пиша, но пробвах безплатна програма BlueStacks-SplitInstaller_native, и тръгна на настолния. Малко насича, но стартирах няколко приложения за андроид. Така че се получи.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 years later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...