Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Имаш предвид по принцип за компресиране в MKV или (и) за HD съдържание? Питам, защото обикновено MKV се ползва точно за HD.

 

 

 

 

Нали точно MKV е наследника на Блурей, а това, че някои конвертират flv в mkv e друг въпрос.

 

Ще предложа и ако някой е наясно със Sandboxie да се пусне подобна тема, защото малко хора знаят, какво точно е пясъчник и колко много проблеми може да им спести.Поне за хора като мен, които свалят от много сайтове, които са рискови(според Гугъл) е много полезна, а в новата версия на Аваст също има пясъчник, но проблема там е, че като се инсталира някоя програма в него тя просто изчезва.Ще намалеят и тези, които питат за заразени машини също ако се научат да я ползват.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Здравейте!

Някой може ли да ми каже как се използва програмата EasyBoot. Гледах тук-там как се използва, но не схванах как точно става. Ще се радвам много, ако добре ми обясните как се работи с нея.

Link to comment
Сподели другаде

Налага ми се да започна работа със програмат Pointer Склад.Обаче се оказа че самата програма няма инсталирани помощни фаилове дори да е регистрирана.Затова сега търся ръководства или туториъл за работа с нея.
Link to comment
Сподели другаде

Имам предвид, че MKV е най-добрият формат за рип на Блурей, а ми е ясно, че са различни неща.Няма как да се сравни диск с контейнер, а под наследник имам предвид, че е нещо, което е направено с цел да е по-добро.

 

Не мисля, че има хора, които биха пробвали да рипнат Блурей в avi, mp4 или дори и mpg.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Здравейте!

 

Много ми е приятно да съм сред вас в този форум. Надявам се да науча полезни неща .

 

В момента търся ръководство за работа с програмата cool edit pro. Моля, ако имате възможност, дайте ми някои насоки.

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Здравей, добре дошла :)

За съжаление слабо се съмнявам да намериш ръководство за тази програма на български език. Но ти не си посочила конкретен език, така че можеш да погледнеш тези резултати от гугъл и би трябвало да намериш доста добра информация на английски - cool edit pro manual - google search

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Реших да кача един филм във Fenopy.eu. С помощта на BitComet 1.28 се заех да създам торент и когато стигнах до графата "Списък с тракер сървъри и мрежови DHT възли:" оставих написаните там тракери (udp://tracker.publicbt.com:80announce и udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce ), тъй като Fenopy.eu не посочваше свой тракер, както например правят нашите сайтове за торенти. Качих успешно филма и той фигурира в сайта, но за съжаление не може да бъде теглен, защото в bitComet-а ми срещу посочените тракери се изписва постоянно съобщението " UDP Tracker no response. Съшото се изписва и във Fenopy.eu и пише, че няма сийдъри, а аз съм на сийд. Имам чувството, че тия тракери не знаят, че съм ги избрал. Защо става така и как се прави в такъв случай торент? Аз съм начинаещ и ще Ви бъда благодарен ако ми помогнете. Между другото добавих в BitComet-а още един тракер, но и него го сполетя същата съдба. Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...
здравеите бих искал да мразбера как работи Hirent BootCD като го бутна ми излизат доста менюта за избиране а не знам за какво са.Благодаря ви.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравейте,може ли да помоля за ръководство на някаква програма за Бекъп,или линк към такова ръководство.Как да направя диск с който като омажа компютъра като го стартирам да ми връща всичко все едно току що е преинсталиран. Ако може и с картинки стъпка по стъпка
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...