Jump to content

Волейбол - Световно Първенство Япония 2006


IVAN

Препоръчан пост

:yeah: :yeah: :yeah:

Аз въпреки огромното ми желание, успях да гледам само първия гейм и част от втория. Писах и учих до 4:00 часа след което легнах да го гледам мача, ама ако щете вярвайте съм заспала на включен телевизор. :OK: След като станах първото нещо което направих е да вляза тук и да видя резултата.

:yeah: Супер много се радвам за момчетата. Франция наистина не са никак слаб отбор. Аз след като видях как за малко не взехме 1-я гейм и как водеха французите във втория и вече го бях поотписала мача. Но явно сме се справили като по учебник. Ще видим как ще победим (надявам се) Бразилците утре. Искренно се надявам момчетата да не са много изморени, въпреки че то след днес и след такъв мач, трудно няма да си изморен.

Желая успех на нашите. Аз пак изтървам мача, но вярвам че те и без мене ще се справят. :D

УсПееееХ!!!! :yeah: :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Най-важен е следващия мач! Той е срещу Полша в събота. Те играха в доста по-лека група от нашата и не е мерило това, че са първи в групата си. Бием ли ги на финала ще е по-лесно!
Link to comment
Сподели другаде

Аз ще стана рано да го гледам. Ако искате всички, които ще го гледаме можем да ползваме чата на заглавната да си комуникираме и да се кефим :))))
Link to comment
Сподели другаде

Аз ще стана рано да го гледам. Ако искате всички, които ще го гледаме можем да ползваме чата на заглавната да си комуникираме и да се кефим :))))

0о0 мен ме пишете. Аз ще стана да го гледам. Правя си едно кафенце, закусвам и сядам пред компютъра и телевизора и ще викаме заедно0о хехех :D Идеята супер много ми допада.

Link to comment
Сподели другаде

Полша - България - 3:1 :'( :'( :'(

Жалко... Много Жалко0о... Мал шанс просто. Късмета ни изневери.

Вярвам обаче че утре момчетата ни ще вземат бронзовите медали.

Няма да можем да направим сребърен или златен подарък за Рожденния Ден на Мартин Стоев утре, но поне бронз... Поне Бронззз трябва да е!!!

Айде нащееее... Не искам да се прибират без медали. Хайде момчетааАа (не че ме чуват, ама :OK: )

В края на краищата, за мен фразата: "И да паднем, и да бием пак ще се напием" е в пълна сила... Не че съм привърженик и на спиртните напитки... :)

Link to comment
Сподели другаде

[12:20:19 PM] :-/ says:

[12:20:33 PM] :-/ says: 4-то място .. то утре .. няма за какво да се бориме

 

:'( :'( :'( :'(

Ама че сте ми песимистично настроени... :crosseyes1:

Аз пък вярвам че макар неуспешното ни представяне днес, утре ще си вземем поука, ще се надъхаме и ще вземем бронзовите отличия.

Ще бием сърбите и момчета ни ще се върнат с медали. Заслужаваме го!!! Хайде момчета... покажете им какво можем утре :yeah: :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...