Jump to content

Въпросите


mireto

Препоръчан пост

1. Как обичаш да те наричат? Ваше величество

 

2. Кога си роден/ ? 02.10.79

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ ? Златоград-изключително място,съвсем случайно попаднах там и останах очарован

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? сутрин

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? Marillion, Queensryche,Faithless,Pearl Jam, Temple of the dog……………много са

 

6. Без какво не можеш? Без секс

 

7. Защо правиш подаръци? Кара ме да се чувствам по-добре

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? Трудно ми е да го опиша

 

9. Фазите на луната влияят ли ти? Да,особено при пълнолуние спя като новородено ...............:)

 

10. Куче или дете? (само едно от двете) дете

 

11. Има ли край теб добри хора? Все по-малко са

 

12. Къща или апартамент? Къща

 

13. Малък или голям град? Голям

 

14. Черно или бяло? Бяло

 

15. Синьо или червено? Синьо

 

16. Жълто или зелено? Зелено

 

17. Книга или телевизор? Телевизор

 

18. Какво е за теб компютърът? Светая светих

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? Много е приятно да ти подаряват подаръци , но не от всеки обичам да получавам,защото понякога е задължаващо.

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър? отношението на останалите към мен, а и високото ми самочувствие смята така! :D

 

21. Какво те прави силен? Нещата с които съм се справял досега.

 

22. За какво плачеш? Много рядко плача, за което ме е яд , защото така задържам всичко лошо в себе си .

 

23. Какво са за теб традициите и празниците? По отношение на празниците съм традиционалист ............ракийката, салатката

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"? родството им по права линия

 

25. Свободен човек ли си? Не изцяло

 

26. Защо? Винаги си зависим от някого, от нещо.......

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? Модератор в SoftVisia :D

 

28. Защо някои хора нямат хоби? Нямам представа

 

29. Кое те отличава от другите? ЕГН-то

 

30. Сладко или солено? Първо солено после сладко

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан ? крещя,чупя.........общо взето се отдавам на яда

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

една седмица в Ахтопол

 

33. Пушиш ли? Да

 

34. По колко кафета пиеш на ден? 4

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)? Да

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а? Циганин

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш? Приятелката ми :D

 

38. Най-свежата първоаприлска шега? Нямам спомени

 

39. Кое е любимото ти ястие? сърми

 

40. Питие? Водка с редбул

 

41. Кои са членовете на твоето семейство? Майка ми, баща ми , сестра ми

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко? Не, ДА, 2-3

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата? Не съм ги броил

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи? Не

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел? Само времето може да покаже

 

46. Умееш ли да прощаваш? Трудно

 

47. В какво вярваш? В себе си

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги? Цар Плъх(Джеймс Клавел) , Вива Варгас(Уди Алън)...........

 

49. А филм/ и? Обожовам старото българско кино

 

50. За какво те търсят хората? За услуги и най вече за кръчми

 

51. Колко човека смяташ за приятели? Не са много и за съжаление всички са далече

 

52. Какво са за теб семейните събирания? За съжаление все по-рядко организираме такива ......искрено им се радвам

 

53. Спортуваш ли? Какво? Да , билярд, шах ....

 

54. От какво се страхуваш? Стандартните неща-от самота, тъмно

 

55. Защо според теб хората се женят? За да уредят юридически съжителството си

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата? По-голям стимул от финансовата част няма, от тук нататък дори и да не ти харесва , човек се нагажда на каквато и да е работа и удоволствие му доставя развитието и все по-високото заплащане.

 

57. Какво има смисъл? Трудно ми е да отговоря

 

58. Постиш ли? Всеки месец по една седмица преди 1-во число :D

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)? Да

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема? За мария ли ? :D много слабо я познавам , но за мен е важно , че е най-добрата прияталка на Лили и това ми стига да я уважавам безкрайно много !

 

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много? Карането на кола

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно? Когато се спънах по стълбите пред 30 човека в Планета клуб и всички дружно започнаха да се смеят.

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса? да

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост? Честно казано нямам такава

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

1. Как обичаш да те наричат? - Лети, Летисия, Лете. И Първолета не е зле ама много дълго, а аз обичам по - кратките имена :)

 

2. Кога си роден/ а? - 22.03.1986

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а? - Ами... аз много малко градове съм посещавала, но най - хубавият за мен град мисля че си остава Варна.

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? - ами така като се замисля, може би рано сутрин

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? - По принцип слушам ТЕХНО и всякакъв почти вид електронна музика. Харесвам Armin van Buuren, DJ Rush, DJ Tiesto, ATB, Warp Brothers и т.н.

 

6. Без какво не можеш? - ами без компютъра и разбира се без любимите ми хора - семейство и приятели :)

 

7. Защо правиш подаръци? - за да видя усмивката на лицето на човека на когото го правя, защото видя ли я тя се прехвърля автоматично и на мен.

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? - Или се успокоявам слушайки я, или се нахъсам за нещо което трябва да свърша.

 

9. Фазите на луната влияят ли ти? - ми вероятно да. То на всеки влияят, но аз както и повечето хора не им обръщаме внимание. Несъществено може би влияят.

 

10. Куче или дете? (само едно от двете) - Куче за сега. Рано ми е още за деца ;)

 

11. Има ли край теб добри хора? - Малко, но мисля че има да.

 

12. Къща или апартамент? - Зависи къде, но като че ли малка къщичка.

 

13. Малък или голям град? - Голям град

 

14. Черно или бяло? - Бяло

 

15. Синьо или червено? - Зодията ми е огнен знак и... червено

 

16. Жълто или зелено? - Зелено.

 

17. Книга или телевизор? - Телевизор. В последно време рядко ми се отдава да чета книги. Болшинството са учебници. :hmm:

 

18. Какво е за теб компютърът? - Необходимо средство в 21 век и естествено нещо което казах и малко по-нагоре - нещо без което издържам трудно дълго време

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? - Ами щастлива че хората ме уважават, поднасяйки ми подарък, пък било то и усмивка или нещо друго незначително...

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър? - Трудно бих казала че човек е добър, но може би като го поупозная и разбера по един или друг начин намеренията му към мен, евентуално тогава.

 

21. Какво те прави силен/ а? - Спнака (шегувам се). Мисълта че трябва да живея и да радвам близките си хора, да оцелея напук на всичко и на всички в таз държава.

 

22. За какво плачеш? - За миналото, спомените и когато някой около мен е тъжен.

 

23. Какво са за теб традициите и празниците? - По-големите празници за мен са почивни дни :D , а като цяло това са нещата които ме карат да се гордея че съм Българка и ме отличават от останалите хора по света.

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"? - Ами незнам, но може би това че си имат доверие един на друг и си споделят всичко.

 

25. Свободен човек ли си? - Много рядко.

 

26. Защо? - Зависи какво имаш предвид под свободен. На където и да тръгнеш, каквото и да тръгнеш да правиш винаги има нещо което те спира и един вид те ограничава. Но... мисля че са много малко нещата и местата където човек се чуства свободен като цяло.

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? - Имам още "хляб да ям", но нещо свързано с Информационните технологии и компютрите.

 

28. Защо някои хора нямат хоби? - Или незнаят точното значение на думата "хоби" или не могат да си определят такова.

 

29. Кое те отличава от другите? - Идея си нямам. Трябва да питате тях. Не обичам да си правя самооценки, но може би това че съм искрен и откровен човек и си казвам всичко което мисля и чуствам (е може би почти всичко).

 

30. Сладко или солено? - Сладко.

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а? - Викам, карам се, общо взето го отнасят най-близките ми.

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка? - Ехааа... идеална тема за есе :D

Ами... тихо местенце, без да те търсят за щяло и нещяло и да те безпокоят, разходки, да мързелувам общо взето :crazy:

 

33. Пушиш ли? - НЕ

 

34. По колко кафета пиеш на ден? - Най - много по едно.

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)? - НЕ, глупаво е да си тровиш живота с такива отрови според мен.

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а? - Идея си нямам. Не се сещам да съм чувала такова.

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш? -

 

38. Най-свежата първоаприлска шега? - Незнам, в момента не се сещам за такава. По нататък ако ми хрумне някоя ще я споделя.

 

39. Кое е любимото ти ястие? - Много са, някой от тях все пак: Пиле с картофки на фурна, Мусаката на баба ;), капама (ориз на пара по възможност с месце) и др.

 

40. Питие? - Бирааа :crazy:

 

41. Кои са членовете на твоето семейство? - Аз, Сестра ми (по-малка), Баща ми и Майка ми.

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко? - Не; Защо не, някой ден; Може би 2

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата? - Това подвеждащ въпрос ли е? С всичките - 10.

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи? - Ами рядко. Така като се замисля, май трябва да взема да ида :)

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел? - Първо трябва да мине доста време, за да мине в графата "мои приятели" и второ може би когато виждам че се отнася подобавашо към мен и ме уважава като личност.

 

46. Умееш ли да прощаваш? - Да, въпреки че понякой път съжалявам за това.

 

47. В какво вярваш? - В себе си и разбира се в Господ, както и че на всяко действие има равно по големина и обратно по посока противодействие.

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги? - Имам малко време за книги, но за сега на Паоло Куелю "Край река Пиедра, седнах и заплаках" както и на Дан Браун - Шестото клеймо.

 

49. А филм/ и? - Обичам фантастиките и комедиите. Харесвам сериали като Фарскейп, Star Trek и т.н.

 

50. За какво те търсят хората? - За услуги или просто да си побъбрят с мен :)

 

51. Колко човека смяташ за приятели? - Незнам точно, но може би се броят на пръстите на двете ми ръце.

 

52. Какво са за теб семейните събирания? - Повод да се видиш с роднините си с които не си се виждал от доста дълго време, да научиш малко новости и клюки и разбира се често придружени от приятна вечеря или обяд.

 

53. Спортуваш ли? Какво? - Само лятото ходя на плаж. Все пак съм си на морето :OK:

 

54. От какво се страхуваш? - От това да не загубя близките си хора, от смъртта и самотата

 

55. Защо според теб хората се женят? - Някои от любов, а други защото може би така чустват че по правилно и са верни на традициите. Идея си нямам... :lookaround:

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата? - Точността, прецизността и на това да не ми се месят много в нещата които съм решила да свърша.

 

57. Какво има смисъл? - Живота и всичко в него което ни се случва, защото вярвам не всичко се случва случайно.

 

58. Постиш ли? - Не... Пробвала съм, ама не мога да издържа дълго време без месо, а още повече без мляко, сирене, млечни продукти и яйца.

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)? - Мястото - не много, от хората - Да :)

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема? - Не го познавам, но съдейки по аватара и това че е решил да се регистрира в екипа на Softvisia - забавен и открит (може би) човек.

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много? - Би ми се искало да е скок с бънджи, сърфа, сноуборда, скалното катерене и още куп други работи, но УВИ. Може би риска в дадена ситуация.

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно? - Когато се запознах с един приятел, бивш мой съученик, който е в инвалидна количка :no:

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса? - Разбира се.

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост? - Раждаш се без да искаш. Ще умреш без да искаш. Живей тогава както искаш!!!

 

П.П. Извинявам се. Забравих картинката. Ето бъдещия ми дом... Чуствай се официално поканена :yes:

http://www.amadeusturismo.com.br/_pacotes/No_Mundo/Thaiti/Arquivos/foto_tahiti.jpg

Редактиран от SURF_lady
Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат?

- Жоро

 

2. Кога си роден/ а?

- 18.04.1967 година

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

- Велико Търново

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?- Късно през нощта

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

- Джо Кокър,Kiss,рокендрол,хардрок,метал и всичко което ми харесва,колкото до състави и изпълнители, те са адски много...обаче рок във всякаква форма ми харесва.

 

6. Без какво не можеш?

- Не мога без ....не знам без какво не мога

 

7. Защо правиш подаръци?

- Защото обичам и ми харесва, защото радват хората,защото е хубаво

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

- Положителни

 

9. Фазите на луната влияят ли ти?

- Мда

 

10. Куче или дете? (само едно от двете)

- Дете

 

11. Има ли край теб добри хора?

- Много

 

12. Къща или апартамент?

- Къща

 

13. Малък или голям град?

- Малък град

 

14. Черно или бяло?

- Черно

 

15. Синьо или червено?

- Синьо

 

16. Жълто или зелено?

- Зелено

 

17. Книга или телевизор?

- Книга

 

18. Какво е за теб компютърът?

- Забавление и разтоварване,ангажиране и учудване

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

- Радвам се

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

- Единственно това че съм си решил че е добър, което се базира на куп неща, едва ли бих могъл да ги опиша с думи,но... вътрешното усещане че е добър, честността, вярата че е този за когото го считам, откритостта, това че мога да му се доверя, това че за мен той е Човек...

 

21. Какво те прави силен/ а?

- Вярата

 

22. За какво плачеш?

- За хората, за света, за безсилието...

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?

- Чудесно нещо

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

- Разбиранията, желанието, близостта, доверието

 

25. Свободен човек ли си?

- Да

 

26. Защо?

- Защото съм

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

- Парашутист

 

28. Защо някои хора нямат хоби?

- Защото имат избор

 

29. Кое те отличава от другите?

- Че съм си аз а не съм другите, в единственно число съм, така смятам и за "другите"

 

30. Сладко или солено?

- Солено

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

- Различно

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

- Хижичка в гората, винце, ракийка, спокойствие и любими и добри хора

 

33. Пушиш ли?

- Да

 

34. По колко кафета пиеш на ден?

- Шест - седем

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

- Никога

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

- Спиридон

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

- Не мога да дам смислен отговор

 

38. Най-свежата първоаприлска шега?

- "Няма да вдигам заплатата"

 

39. Кое е любимото ти ястие?

- Пържолки.....ама не - ей така, ами.....по така

 

40. Питие?

- Зависи от сезона

 

41. Кои са членовете на твоето семейство?

- Много са

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

- Имам, искам, четири

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

- пет - шест

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

- Да

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

- Когато знам че мога да му се доверя изцяло

 

46. Умееш ли да прощаваш?

- Да

 

47. В какво вярваш?

- В живота

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

- "Малкият принц"

 

49. А филм/ и?

- "Жега" "Мръсни танци" "Смъртоносно оръжие" "Град на ангели" "Хубава жена" "Синият войник"

и още много

 

50. За какво те търсят хората?

- И аз не ги разбирам :)

 

51. Колко човека смяташ за приятели?

- Труден въпрос

 

52. Какво са за теб семейните събирания?

-Празник

 

53. Спортуваш ли? Какво?

- Да, нищо определено

 

54. От какво се страхуваш?

- От много неща

 

55. Защо според теб хората се женят?

- Защото опитват

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

- На отношение

 

57. Какво има смисъл?

- Всичко има смисъл

 

58. Постиш ли?

- Не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

- Не съм

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

- Не съм чел....Пожелавам му здраве и късмет

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

- Различно

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

- Не помня

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

- Да

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

- "Много са хората,малко са Човеците"

 

Който има желание може и картинка за спомен да ми остави :)

- :)

 

http://www.softvisia.com/orion/Drugi/kartinka%20za%20spomen.jpg

Редактиран от oriona
Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат?

Няма значение, само трябва да разбера, че ме викат Иначе простичкото - Ива, Иве, Ивке:)

 

2. Кога си роден/ а?

Миии в един много хубав слъчев 25 март през 1987 година

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

не съм посетила кой знае колко много градове. От България бих избрала Варна и Пловдив, все красиви градове. Иначе градът, където бях за малко, но наистина ми хареса много е Залцбург. Красиво, къщи, няма високи блокове. Всички хора се усмихват, много хора карат колелета...наистина много е хубаво....и ако бих си избрала бих живяла там:)

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

Миии някъде по средата, преди да ми се спи, след като съм се арзсънила

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

Ммм тоя въпрос, аз не мога да си кажа какво слушам, та да отговоря на вас да го напиша. Мии това, което слушам е рок музиката и най-вече готик...много готик всъщност (сегха малко съм се занемарила в това отношение). Ооо да не почвам да ви казвам любими групи, че няма да мога да спра - Sirenia, Theater of Tragedy, Within Temptation, Nightwish, Ill Nino, Evanescence, Amorphis, Guns N Rosen, Deep Purple, Guns N Roses, Black Sabbath, Creed, Guns N Roses, Hammerfall...

 

Оле, много се извинявам, но забравих да спомена Guns N Roses...:P

 

6. Без какво не можеш?

Ми не мога без да дишам....

Не мога без да се усмихвам, да се майтапя....не мога без любимите ми хора....не мога без да приказвам

 

7. Защо правиш подаръци?

Защо ли? Защото ткаа съм решила:) Защото така е трябвало...майтапя се за последното. Обичам да виждам лицата на хората като им се подари нещо....

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

Всякаква...най-вече се успокоявам, в повечето случаи ми носи тъжни спомени, натажава ме, равеселява ме....

 

9. Фазите на луната влияят ли ти?

Кво? Що? Мии влияят ми - при пълнолуние....хаха полудявам:)

 

10. Куче или дете? (само едно от двете)

Дете

 

11. Има ли край теб добри хора?

А по принцип съществува ли такова понятие като лоши хора. При мен всички хора са добри, или поне аз виждам само доброто в тях.

 

12. Къща или апартамент?

Къща

 

13. Малък или голям град?

Малък...тихо, спокойно...ама такъв детоп е близо до някой по-голям

 

14. Черно или бяло?

Черно

 

15. Синьо или червено?

Червено

 

16. Жълто или зелено?

Жълто (макар че и зеленото не е за изхвърляне - успокоява ме

 

17. Книга или телевизор?

Книга

 

18. Какво е за теб компютърът?

Моята трета половинка;) Хахах....наистина е нещо важно...

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

Че някой ме цени и мисли за мен, от там следва че съм щастлива.

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

 

 

21. Какво те прави силен/ а?

Всяка трудност....

 

22. За какво плачеш?

Не обичам да плача пред хората, но съм плакала за филми...и за други по-сериозни неща, затруднения например,

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?

Традициите са, за да се спазват. Празниците....за да се пие .... хаха майтапя се Обикновено по празниците се събираме рода....всички виждаме се....

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

Споделяне на общи интереси, любов, нуждата един от друг...

 

25. Свободен човек ли си?

Еми...да, зависи какво разбираш под свободен човек...

 

26. Защо?

Ами защото в момента се грижа само за себе си...

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

Голяма и умна:) Хахах

 

28. Защо някои хора нямат хоби?

Има ли такива хора?

 

29. Кое те отличава от другите?

Смеха ми....усмивката, мисленето...

 

30. Сладко или солено?

Солено

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

Еми почти се разтрепервам...ядосвам се:) Пускам си до дупка силно агресивна музика....да се вика и крещи:)

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

Ами....няма значение къде ще бъде. Важното е да е дълга....еми поне една седмица, да съм с любимите хора....да има слънце и усмивки:)

 

33. Пушиш ли?

Не

 

34. По колко кафета пиеш на ден?

Максимум по 1

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

Не, не мисля, че бих употребила...

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

Ми...не сещам за такова...срам ме е от тази мисъл...

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

Себе си :crazy:

Много са...повечето хора са забавни...а най-забавния е един френд, който разказва перфектно вицове.

 

38. Най-свежата първоаприлска шега?

Ей...ама сега не се сещам...ще допълвам някой път

 

39. Кое е любимото ти ястие?

Постни сърми

 

40. Питие?

Бирата брои ли се?

 

41. Кои са членовете на твоето семейство?

Аз, брат ми, майка ми, баща ми и морското ми свинче Сиси :yeah:

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

Нямам деца, искам...2

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

Малко, ама достатъчно - 5-6

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

Да

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

Когато вече мога да говоря свободно с него, споделя ми неща....усещам го по някакъв начин

 

46. Умееш ли да прощаваш?

Определено...аз се ядосвам много, ама много бързо ми минава

 

47. В какво вярваш?

В добротата на хората, в доброто бъдеще, в по-добрия живот...

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

Любима книга Оскар Уайлд - Портретът на Дориан Грей и скоро пак прочетох Малкия принц....симпатяга:)

 

49. А филм/ и?

Е, много са: Шесто чувство,

 

50. За какво те търсят хората?

Ми за какво може да ме търсят? За да ме видят....за да поговорим и такива неща...

 

51. Колко човека смяташ за приятели?

Не знам...

 

52. Какво са за теб семейните събирания?

Нещо важно, което не е за пропускане....На тях се виждам с моето семейство, радвам им се...

 

53. Спортуваш ли? Какво?

Май не...спортувам май само оцелей в 94...

 

54. От какво се страхуваш?

От непознатото...

 

55. Защо според теб хората се женят?

Защото се обичат?

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

Да ми харесва това, което работя, възможността за издигане в работата

 

57. Какво има смисъл?

Всяко нещо има смисъл....иначе нямаше да го има

 

58. Постиш ли?

Не...

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

Сега в момента съм много доволна. Не очаквах това да стане в общежитията...но се получи повече от добреПоне за сега

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

Не я познавам, ама от това коет съм чела е много весел човек:) Супер е, че е писала в тая тема

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

Ми....може би когато се прави нещо лудо и щуро

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

Не се сещам в момента...

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

Да

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

„Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.“

 

Много хубав въпросник...яд ме е, че го попълвах до половината два пъти и все н ещо се получаваша и не можех да го попълня...ама ето сега е ок:)

Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат? Ангелчето :blush:

 

2. Кога си роден/ а? 03.07. :P

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а? Не се впечатлявам от външността на града, а по-скоро от Духа който носи най- ми харесва Гърция...

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? Вечер тогава имам вдъхновение, защото съм творческа натура.

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? Предпочитам Поп, естрада и всяка качествена музика от която мога да науча нещо....Plumb - Real Life Fairytaleв момента слушам това невероятна песен, групи ще поизброя някои : The Temptations, East 17, Westlife, No Angels - Elle`ments, Dmx, Backstreet Boys ....и много, много други....

 

6. Без какво не можеш?без семейство, без любов, без приятели - без това не мога.

 

7. Защо правиш подаръци? Защото обичам да радвам хората, обичам да са усмихнати и то аз да съм причината за техните усмивки.

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? Много силни емоции изпитвам предимно любов и много нежност и свобода....

 

9. Фазите на луната влияят ли ти? ДА

 

10. Куче или дете? (само едно от двете) каква предпочитам ли? Предпочитам Детето...

 

11. Има ли край теб добри хора? Да , в последно време много добри не съм го очаквала...но съм щастлива, че ги познавам.

 

12. Къща или апартамент? Няма значение, Важното е С КОГО ще живея там.

 

13. Малък или голям град? Същия отговор като 12., но предпочитам града със повече възможности.

 

14. Черно или бяло? Бяло

 

15. Синьо или червено? Червено

 

16. Жълто или зелено? Зелено

 

17. Книга или телевизор? Книга, но важна...

 

18. Какво е за теб компютърът? Част от живота ми и част от бъдещата ми професия.

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? Радост от оказаното внимание, не е важен подаръка а Вниманието.

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?Сърцето, делата и отношението му към хората и към мен.

 

21. Какво те прави силен/ а? Увереноста в собствените възможности, адругото е подкрепата на любимите ми хора.

 

22. За какво плачеш? За това, че хората са станали много комерсиални и зли.

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?Повод за събиране на цялото семейство.

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"? Любовта, подкрепата, помоща, искреността....баща, майка, деца....

 

25. Свободен човек ли си? Да, вече се чувствам такава и го знам един човек ми помогна, за да го разбера.

 

26. Защо? имам сила в себе си и много качества, които са полезни не само за мен ами и за другите хора.....

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? Пак такава кавато съм да бъда и след това да работя това, което уча сега.

 

28. Защо някои хора нямат хоби? Щото могат моног неща или защото нищо не могат..ами не знам, аз нямам хоби щото обичам да правя много неща и няма нещо, което предпочитам...

 

29. Кое те отличава от другите? Може би искреността, защото все по-рядко я срещам в другите хора...

 

30. Сладко или солено?Сладко, като мен :P

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?Понякога искам да счупя нещо и ще ми мине, ама няма какво да чупя...не съм агресивна, освен в случаите когато браня себе си от нежелани хора...

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?Спокоиствие, спокойствие някъде независимо къде...важното е да е спокойно и с човек на който държа.

 

33. Пушиш ли? Не, и никога не съм пушила.

 

34. По колко кафета пиеш на ден?Не пия кафе, не го харесвам- освен ако не е с много сметана и захар :D

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?Не, и не бих...и без тях съм си прекрасно.

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?Велзевула :D

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш? Димитър, ама не го познаваш :D аз съм най-забавния човек който познавам ....

 

38. Най-свежата първоаприлска шега? Няма такава....

 

39. Кое е любимото ти ястие? Пържолка с картофки :P

 

40. Питие? Портокалово сокче :cooldude:

 

41. Кои са членовете на твоето семейство? Мама, татко и аз :yeah:

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?Не. Искам 2 деца да имам.

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата? 2 аааа може и с повече да са знам ли :blush:

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?Тц...

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?Когато ми помогне в нужда...

 

46. Умееш ли да прощаваш?Да.

 

47. В какво вярваш? В Бог, в себе си и в родителите ми.

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги? Далечно плаване.... :D

 

49. А филм/ и? Ангелски очи

 

50. За какво те търсят хората?За съвет, за помощ, за подкрепа....

 

51. Колко човека смяташ за приятели?ами 4 човека.

 

52. Какво са за теб семейните събирания? не знам отдавна не сме го правили... :blush:

 

53. Спортуваш ли? Какво? Баскет, тенис на маса... :P

 

54. От какво се страхуваш? От разделите.

 

55. Защо според теб хората се женят? Защото се обичат, имат нужда от Приемане и обич това е.... макар и не винаги....

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата? Точност, коректност, компетентност...

 

57. Какво има смисъл? Любовта .

 

58. Постиш ли? Да, ама отдавна не съм :blush:

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?От мястото , ами доволна съм, от хората също, ама не ми харесва лошотията на тая земя.

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?Има красиво име, харесвам това име много.

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много?Всичко, аз самата съм един постоянен адреналин...

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?Ами ако нещо забравя, а съм обещала.

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?Да. :-8

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?Положи ме като печат на сърцето си, Като печат на мишцата си; Защото любовта е силна като смъртта. Ревността е остра като преизподнята,Много води не могат угаси любовта, Нито реките могат я потопи;

 

Който има желание може и картинка за спомен да ми остави http://img218.imageshack.us/img218/717/adobeid099asp9440894454je2.jpg Обичай, давай, бъди себе си това е от мен :thumbsup:

Редактиран от ^ANGEL4ETO^
Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат?

Всеки ми вика различно Давидов,Ивански,Диване,Хайване-:)

 

2. Кога си роден/ а?

04.09.1981

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

Хм, има доста хубави градове където съм бил, но знам кой не ми харесва

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

вечер

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

Слушам всякаква стига да ми харесва

 

6. Без какво не можеш?

без любимата

 

7. Защо правиш подаръци?

Да радвам хората на които ги подарявам.

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

Зависи от моментното настроение

 

9. Фазите на луната влияят ли ти?

не

 

10. Куче или дете? (само едно от двете)

дете :)

 

11. Има ли край теб добри хора?

Да

 

12. Къща или апартамент?

Къща

 

13. Малък или голям град?

Севлиево :crazy:

 

14. Черно или бяло?

Черно

 

15. Синьо или червено?

Червено

 

16. Жълто или зелено?

Зелено /жълто/

 

17. Книга или телевизор?

Ако няма TV, книга

 

18. Какво е за теб компютърът?

Изочник на информация, забавление, работа

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

Умирам от радост :)

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

По делата който прави

 

21. Какво те прави силен/ а?

Хм..., нещата който ми се случват

 

22. За какво плачеш?

за

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?

Дни в който човек се отпуска и трябва да се забавлява и да е със смейството

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

Любовта един към друг и това че биха направили всичко за семейството

 

25. Свободен човек ли си?

Можеби

 

26. Защо?

Вероятно, защото съм още малък

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

Хаха, банално но като всички деца космонавт.То не, че сега не искам пътуване в космоса.

 

28. Защо някои хора нямат хоби?

Не са открили какво ги вълнува и харесва

 

29. Кое те отличава от другите?

Много неща.

 

30. Сладко или солено?

Само сладко

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

Иска ми се да си го изкарам на някого...но оставам сам докато ми мине :)

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

С приятелка и приятели на море, планина

 

33. Пушиш ли?

нееее

 

34. По колко кафета пиеш на ден?

не пием кафе

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

Не и няма и да пробвам

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

Мисля, че не съм чувал или не се сещам в момента.

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

Доста са :)

 

38. Най-свежата първоаприлска шега?

А де, "Миленския се ожени" /а дано да стане/ ;)

 

39. Кое е любимото ти ястие?

Пържола

 

40. Питие?

Кола

 

41. Кои са членовете на твоето семейство?

стандарните :blink: майка, татко, баба, леля, вуйчо ....

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

Ха, още не. Да. Колкото толкова

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

Пишем бързо

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

Не обичам, прегледи. Но като се наложи ....

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

Когато мога да му вярвам и би ми помогнал в нужда

 

46. Умееш ли да прощаваш?

Да

 

47. В какво вярваш?

В себе си, приятелите

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

 

49. А филм/ и?

Филми много, Досиетата-Х

 

50. За какво те търсят хората?

За разходка, да помогна

 

51. Колко човека смяташ за приятели?

Малко са, но поне ги има и знам че мога да разчитам на тях

 

52. Какво са за теб семейните събирания?

Нещо хубаво

 

53. Спортуваш ли? Какво?

Спортувах.

 

54. От какво се страхуваш?

Зъболекар, инджекции

 

55. Защо според теб хората се женят?

Любов

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

Точноста на колегите

 

57. Какво има смисъл?

А, какво няма.

 

58. Постиш ли?

не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

Не е най доброто място, но има хубави и весели моменти за който си заслужава

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

:blush: Само с една дума няма да се изчерпи. Едно невероятно добро, и сладко Ангелче

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

Лудо шофиране. Искам/и ще го направя/ да скоча с бънджи

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

Те са няколко. Казваш нещо не когато трябва

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

Вероятно мога

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

Когато господ правил жените, във всяка поставил по една бучка захар,а само в една от тях сложил две. Оттогава всички мъже търсят онази жена, в която бучките захар са две

Истината е някъде там.

Редактиран от DAVIDOV
Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат? - Гала

 

2. Кога си роден/ а? - 15.10.1979

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а? - Всички в България ми харесват

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? - определено вечер

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? - всякаква

 

6. Без какво не можеш? - без приятели

 

7. Защо правиш подаръци? - правиме щастлива

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? - зависи

 

9. Фазите на луната влияят ли ти? - Оооо, да

 

10. Куче или дете? (само едно от двете) - Ми, май вече дете

 

11. Има ли край теб добри хора? - надявам се

 

12. Къща или апартамент? - къща

 

13. Малък или голям град? - голям

 

14. Черно или бяло? - бяло

 

15. Синьо или червено? - синьо

 

16. Жълто или зелено? - зелено

 

17. Книга или телевизор? - и без двете не мога

 

18. Какво е за теб компютърът? - приключение ( имам го от скоро и още сме на "ВИЕ")

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? - радвам се

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър? - много съм наивна и смятам всеки за добър

 

21. Какво те прави силен/ а? - нещо напоследък не съм много сигурна ,че съм силна

 

22. За какво плачеш? - за всичко и за всеки

 

23. Какво са за теб традициите и празниците? - ми, харесвам ги, зареждат ме емоционално

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"? - когато не могат да живеят един без друг

 

25. Свободен човек ли си? - мисля ,че не

 

26. Защо? - така си мисля

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? - лекар( акушер- гинеколог)

 

28. Защо някои хора нямат хоби? - така си мислят

 

29. Кое те отличава от другите? - нищо, и аз съм като другите

 

30. Сладко или солено? - сладко

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а? - ми ядосвам се :P

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка? - няма нищо идеално :no:

 

33. Пушиш ли? - да

 

34. По колко кафета пиеш на ден? - едно

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)? - да

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а? - балкан

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш? - чичо ми

 

38. Най-свежата първоаприлска шега? - не се сещам

 

39. Кое е любимото ти ястие? - пържени картофи

 

40. Питие? -Sobieski -зелена

 

41. Кои са членовете на твоето семейство? - майка ми, баща ми ,брат ми и Деси

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко? - не/ да/ 2

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата? - от два до четири

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?- - обичам да ходя на зъболекар. А на другите ми се налага

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел? - много зависи

 

46. Умееш ли да прощаваш? - да

 

47. В какво вярваш? - в една сила , на която не и знам името,но знам ,че я има и ни се бърка в живота

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги? - всички на Гришам

 

49. А филм/ и? - Пърл Харбър

 

50. За какво те търсят хората? - и за работа, и за веселие...

 

51. Колко човека смяташ за приятели? - 2

 

52. Какво са за теб семейните събирания? - удоволствие

 

53. Спортуваш ли? Какво? - не, забранено ми е ( но отвреме на време карам кънки на лед)

 

54. От какво се страхуваш? - от много неща, чувството ми за самосъхранение е силно развито

 

55. Защо според теб хората се женят? - ми незнам, сигурно чакат дете :P

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата? - коректността

 

57. Какво има смисъл? - живота

 

58. Постиш ли? - не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)? - да

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема? - идея си нямам, не я познавам, но мога да и пожелая да бъде изключително щастлива

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много? - уличните помияри

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно? - срам ме е да ви разкажа

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса? - ооо да

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост? - Не е важно да живееш с този , с който можеш, а с този, без който не можеш

 

Който има желание може и картинка за спомен да ми остави- желание имам голямо, но незнам как :P :blush:

Link to comment
Сподели другаде

:unsure:

1. Как обичаш да те наричат? нямам значение, ако е с добро чуство и усмивка

 

2. Кога си роден/ а? 01 Март 1982

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а? Ще го видя и ще ти кажа.

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? Късно през ноща.

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? U2, Depeche Mode, David Bowie, The Cure и други техни сродни.

 

6. Без какво не можеш? Опасявам се, че мога да свикна с всичко, но нека да кажа с кое ми се ще да не се разделям: любов, кафе, смях и най-близките си.

 

7. Защо правиш подаръци? за да зарадвам човека отсреща

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? Усещам нещата по-ясно

 

9. Фазите на луната влияят ли ти? Само ако има с кой да ги наблюдавам.

 

10. Куче или дете? (само едно от двете) Дете...по-нататък

 

11. Има ли край теб добри хора? Има

 

12. Къща или апартамент? Апартамент за сега, къща като ми стихне кариеризма и поразрасне семейството.

13. Малък или голям град? Голям за постоянно, малък за почивка.

 

14. Черно или бяло? Бяло

 

15. Синьо или червено? И двата ги обичам

 

16. Жълто или зелено? Зелено

 

17. Книга или телевизор? И двете ги употребявам често

 

18. Какво е за теб компютърът? Средство

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? Радост и тръпка

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър? Поведението му/и към хората, какво мисли и говоро с/за тях

 

21. Какво те прави силен/ а? Супичките на мама

 

22. За какво плачеш? Когато се чуствам безсилна.

 

23. Какво са за теб традициите и празниците? Топлота, сигурност, радост и спокойствие

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"? Любовта

 

25. Свободен човек ли си? Да

 

26. Защо? Защото казвам и показвам каквото мисля пред всички и още съм цяла

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? Обичана, другото няма значение

 

28. Защо някои хора нямат хоби? Защото го наричат по друг начин.

 

29. Кое те отличава от другите? Много неща, като начало името...

 

30. Сладко или солено? Сладко

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а? Показвам го, след това ми минава бързо

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка? С любимите хора

 

33. Пушиш ли? Не

 

34. По колко кафета пиеш на ден? Поне две

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)? Не

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а? Всички са мили, смешни, готини или скучни.

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш? Слава Богу не е само един

 

38. Най-свежата първоаприлска шега? Вече никой не се опитва да ми я прилага тая шега :unsure:

 

39. Кое е любимото ти ястие? Всеки пат като съм гладна е различно

 

40. Питие? Кафе

 

41. Кои са членовете на твоето семейство? Ооо те са много...

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко? Не

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

Гледам да е с всичките, че да става по-бързичко

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи? Да

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

Като се задържи около мен.

 

46. Умееш ли да прощаваш? Да

 

47. В какво вярваш? Че най-интересното предстои

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги? Всяка която прочета ме впечатлява, но може би най-красивата е на Пат Конрой "Beach Music" (не знам как е на Български).

 

49. А филм/ и? Не е само един, обикновено тъжните остаяват трайни спомени

 

50. За какво те търсят хората? За кафе, да хапнем, да ме питат неща, да ме поканят някъде, да си побъбрим, да си споделим, да ме подсетят....... за разни работи.

 

51. Колко човека смяташ за приятели? Доста

 

52. Какво са за теб семейните събирания? Като празниците и традициите (виж по-горе)

 

53. Спортуваш ли? Какво? От време на време....каквото позволява фитнесът

 

54. От какво се страхуваш? Самотата, болестите, агресията

 

55. Защо според теб хората се женят? За да не се страхуват (виж 54.)

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата? Успеха

 

57. Какво има смисъл? Което носи радост на мен и на хората, които обичам

 

58. Постиш ли? Не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)? По-често да

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема? Гала...Енергичен, весел позитивен човек, добре че ми се падна тя, иначе не познавам всички във форума :thumbsup: :)

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много? Смеха

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно? Като стана за смях:)

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса? Е не съвсем с всеки

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост? Които не са станали клишета

 

Който има желание може и картинка за спомен да ми остави :) дръг път обещавам, че сега бързам

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

1. Как обичаш да те наричат? По име

 

2. Кога си роден/а? 25.01.1980 г.

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял? Да кажем Варна, не съм ходил в по-красив до момента

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? Рано, с чаша кафе и музика, ОЛЕ!

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? Роби Уилямс, Бари Уайт, Линкин Парк, Корн

 

6. Без какво не можеш? Без Мони, телефона си, Футбол

 

7. Защо правиш подаръци? Заради блясъка в очите и усмивката на отсрещният

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? Понякога спокойствие, понякога агресия

 

9. Фазите на луната влияят ли ти? Влияят ми,когато на приятелката ми и влияят

 

10. Куче или дете? (само едно от двете) Дете

 

11. Има ли край теб добри хора? Малко са, броят се на пръстите на ръцете

 

12. Къща или апартамент? Къща

 

13. Малък или голям град? Голям

 

14. Черно или бяло? Бяло

 

15. Синьо или червено? Червено

 

16. Жълто или зелено? Зелено

 

17. Книга или телевизор? Телевизор

 

18. Какво е за теб компютърът? Нещо, което запълва свободното ми време през зимата

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? Радост и любопитство

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър? Подхода към мен и близките ми

 

21. Какво те прави силен/ а? Приятелката ми, вярата че мога, парите

 

22. За какво плачеш? От радост, любов, мъка, на филми

 

23. Какво са за теб традициите и празниците? Нещо хубаво, ако имаш с кого да ги споделиш

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"? Разбирателсвото, нуждата да се виждате и да споделяте радости и мъки

 

25. Свободен човек ли си? Да

 

26. Защо? Защото съм си го извоювал сам

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? Футболист

 

28. Защо някои хора нямат хоби? Има ли такива хора?

 

29. Кое те отличава от другите? Питайте приятелката ми

 

30. Сладко или солено? Конфитюр със сирене

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а? Нищо, не се ядосвам до такава степен, че да правя каквото и да било

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка? Няма значение къде, важното е да е човека когото обичаш

 

33. Пушиш ли? Не

 

34. По колко кафета пиеш на ден? Не повече от две

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)? Не

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а? Прашка(котката на една позната)

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш? Всеки е забавен, сам по себе си, няма най

 

38. Най-свежата първоаприлска шега? Познавам една приятелка родена тогава :):):)

 

39. Кое е любимото ти ястие? Винен кебап, Всякакви яхнии, Пилешки пържоли със сос от синьо сирене и сметана

 

40. Питие? В последно време зелен Смирнофф, бира

 

41. Кои са членовете на твоето семейство? Аз, мама, втори баща, брат, баба и т.н

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко? Не. Да. Не повече от две

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата? Малко

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи? Не, трябва да променя това

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел? Поговорката всички я знаем

 

46. Умееш ли да прощаваш? Да

 

47. В какво вярваш? В себе си и силите си

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги? Нямам

 

49. А филм/ и? Изкуплението Шоу Шенк, Жега, Седем

 

50. За какво те търсят хората? За услуга, но рядко се случва

 

51. Колко човека смяташ за приятели? За съжеление са малко

 

52. Какво са за теб семейните събирания? Повод да се видим, понякога досада

 

53. Спортуваш ли? Какво? Не, но бих искал. За съжеление футбола не се играе сам

 

54. От какво се страхуваш? От неизвестното, като повечето хора

 

55. Защо според теб хората се женят? Защото се обичат, заради деца, и много други причини

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата? Коректно отношение и сериозност

 

57. Какво има смисъл? Да си щастлив

 

58. Постиш ли? Не, немога без мръвката

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)? За момента да, но има какво да се желае още

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема? Симпатично момиче

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много? Уплахата

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно? Пропуснах на брат си бала, бях на вадата за жаби и майка ми дълго ми се кара, дори отнесах и пердах

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса? Да

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост? Този, който чака своят ред да бъде лидер, то той никога не ще бъде такъв

 

Който има желание може и картинка за спомен да ми остави :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

1. Как обичаш да те наричат?

Крис, Криси, КИко, диа, диаболик

 

2. Кога си роден/ а?

8 август 1979

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

варна

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

няма някаквазависимост, като ме сполети музата

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

DJ Bobo ми е кумир, инак денс, хаус, техно, рейв, електроника

 

6. Без какво не можеш?

хаус

 

7. Защо правиш подаръци?

кой е казал че правя? ахаха бъзик, ами за да зарадвам близкия

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

гот ми е, отпускам се

 

9. Фазите на луната влияят ли ти?

абе да ти кажа това е по-скоро измислица

 

10. Куче или дете? (само едно от двете)

баууу

 

11. Има ли край теб добри хора?

да но малко, повечето са лицемери

 

12. Къща или апартамент?

къща

 

13. Малък или голям град?

малко и тихо градче

 

14. Черно или бяло?

черно

 

15. Синьо или червено?

синьо

 

16. Жълто или зелено?

жълто

 

17. Книга или телевизор?

книга

 

18. Какво е за теб компютърът?

вещ за забавление и работа

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

от досада то кеф, зависи от кого са

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

по отношението му към мен, когато имам нужда от него.

 

21. Какво те прави силен/ а?

това че всичко си правя сам

 

22. За какво плачеш?

за баща ми, който се спомина през 2004 год

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?

повод да се забавляваме

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

ами взаимна любов, ама някак...

 

25. Свободен човек ли си?

опитай се да ме затвориш в рамка, и после не ми се сърди за последиците

 

26. Защо?

такъв съм си, такава ми е природата.

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

пилот

 

28. Защо някои хора нямат хоби?

защото не се познават и не знаят какво искат от себе си и от там не знаят как да си оползотворят енергията и времето

 

29. Кое те отличава от другите?

аз съм си аз, див, необуздан, свободен и волен. Това че имам собствено мнение, и не се влияя от ТВ и радио и вестници и това че не се страхувам да го имам и да го споделям.

 

30. Сладко или солено?

сладко (като първата целувка)

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

по-добре да не си около мен.

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

преход в ппанината, хижите, чистият свеж въздух...

 

33. Пушиш ли?

не, не съм глупак да се самоубивам и да си хабя парите за отровата.

 

34. По колко кафета пиеш на ден?

1 - 3

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

не. нямам нужда от такива гадости

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

флъфи

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

брата на една съседка с която разхождаме кучетата. отръки му идва.

 

38. Най-свежата първоаприлска шега?

дърпаш тайно дърпаш ръчната спирачка на някой светофар, ама я дърпаш с натиснато копча за да не трака... другото е сеир...

 

39. Кое е любимото ти ястие?

спагети с пилешко и зеленчуци.

 

40. Питие?

студен чай с вкус на лимон

 

41. Кои са членовете на твоето семейство?

преките роднини

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

нямам

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

повечето

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

не

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

по отношението му към мен, когто аз имам нужда от него

 

46. Умееш ли да прощаваш?

да и не

 

47. В какво вярваш?

в себе си

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

легендата за белия зъб, и дивото зове

 

49. А филм/ и?

като въпрос 48

 

50. За какво те търсят хората?

да им свъра работата

 

51. Колко човека смяташ за приятели?

2 - 3

 

52. Какво са за теб семейните събирания?

досада в която нищо не става ясно

 

53. Спортуваш ли? Какво?

волейбол и велосипедизъм

 

54. От какво се страхуваш?

от себе си

 

55. Защо според теб хората се женят?

мечта, любов, сметкаджийство

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

коректност

 

57. Какво има смисъл?

да се бориш за това в което вярваш

 

58. Постиш ли?

не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

да тикажа понакога да, понякога не

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

не го познавам, не мога нито добра нито лоша да напиша

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

4х4 off-roading

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

когато джипката която карах отказа да запали. не беше моя, ама пак си беше кофти. заденах в един гьол, заключих диференциалите, почти излезнах от гьола и джипката угасна и остана до там.

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

да.

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

Обиждането е начин по който слабият, показва слабостта си.

Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат?

Мел

 

2. Кога си роден/ а?

02.06.1992 г

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

Все още не съм го намерила

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

Ъ-ъ нито едно от двете

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

Pop, House, Punk, Metal, Trance...

 

6. Без какво не можеш?

Без емоции е смях

 

7. Защо правиш подаръци?

За да зарадвам околните

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

Ами става ми много яко

 

9. Фазите на луната влияят ли ти?

Определено не

 

10. Куче или дете? (само едно от двете)

Ами твърдеее ми е рано за дете, така че-куче

 

11. Има ли край теб добри хора?

Да, но не са толкова колкото ми се иска

 

 

12. Къща или апартамент?

Къща

 

13. Малък или голям град?

Голям-обичам оживените места с много магазини, кафета...

 

14. Черно или бяло?

Бяло

 

15. Синьо или червено?

Червено

 

16. Жълто или зелено?

Зелено

 

17. Книга или телевизор?

ТВ

 

18. Какво е за теб компютърът?

Нещо без което не мога да живея! :P :haha:

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

Щастлива

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

Отношението му към мен и околните

 

21. Какво те прави силен/ а?

Самоувереността ми

 

22. За какво плачеш?

Радост, тъга...

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?

Забавление

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

Взаимната привързаност

 

25. Свободен човек ли си?

Да

 

26. Защо?

Защото съм си такава

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

Ами аз още не съм пораснала :haha: ...но искам да стана адвокат

 

28. Защо някои хора нямат хоби?

Защото не са открили какво ги развлича най-много

 

29. Кое те отличава от другите?

Много неща

 

30. Сладко или солено?

Сладко

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

Викам и после ми минава

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

Купони, shopping, излизане с приятели... :thumbsup:

 

33. Пушиш ли?

Не

 

34. По колко кафета пиеш на ден?

Едно или две

 

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

Нем

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

Много са... обикновено имената на домашните любимци на богатите са много тъпи :giggle:

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

Ами една моя приятелка, с която се разсмиваме взаимно :crazy:

 

38. Най-свежата първоаприлска шега?

Охо... доста са

 

39. Кое е любимото ти ястие?

Лазаня и пица

 

40. Питие?

Шоколадов шейк

 

41. Кои са членовете на твоето семейство?

Ами най-близките ми

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

Много съм малка още. В дооооста далечен план да

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

8

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

Не :haha:

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

Когато е готов до помогне, изслуша...

 

46. Умееш ли да прощаваш?

Да

 

47. В какво вярваш?

В себе си

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

Harry Potter

 

49. А филм/ и?

Sixth Sense и други

 

50. За какво те търсят хората?

За лаф, споделяне, купони, помощ...

 

51. Колко човека смяташ за приятели?

Много познати и малко истински приятели

 

52. Какво са за теб семейните събирания?

Повод де се видим

 

53. Спортуваш ли? Какво?

Ами може да се каже

 

54. От какво се страхуваш?

От тъмното :haha: :haha: :haha:

 

55. Защо според теб хората се женят?

За да прекарат остатъка от живота си с един и същи човек :bored:

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

Сериозността

 

57. Какво има смисъл?

Във всичко

 

58. Постиш ли?

Не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

И да и не

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

Ами не го познавам, но изглежда общителен и забавен :)

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

Много неща... високи скорости, кучета :haha: ...

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

Ами... не помня

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

--

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

Бъди себе си, има достатъчно други хора !

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

1. Как обичаш да те наричат?

тани

 

2. Кога си роден/ а?

15.08

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

все още не се е появил

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

сутрин

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

A&B,Avril,Ciara,Cassie,Brick and lace,Chris brown

 

6. Без какво не можеш?

семейство,любов

7. Защо правиш подаръци?

за радост

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

ставам мноо буйна

 

9. Фазите на луната влияят ли ти?

хич даже

 

10. Куче или дете? (само едно от двете)

и двете

 

11. Има ли край теб добри хора?

малко са не са толко ва много

12. Къща или апартамент?

малка спретната къщурка

 

13. Малък или голям град?

мъничък

 

14. Черно или бяло?

много бяло

 

15. Синьо или червено?

определено синьо въпреки че съм момиче

 

16. Жълто или зелено?

зелено

 

17. Книга или телевизор?

аз съм манияк на тема книга

18. Какво е за теб компютърът?

не мога без него

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

много радост

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

не съм мислила

 

21. Какво те прави силен/ а?

любовта

22. За какво плачеш?

различно

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?

яко е

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

обич

25. Свободен човек ли си?

да

26. Защо?

защото съм свободна

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

адвокат

 

28. Защо някои хора нямат хоби?

защото са глупави

 

29. Кое те отличава от другите?

доста неща

30. Сладко или солено?

сладко

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

ми ядосвам се

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

щур купон

 

33. Пушиш ли?

аэ да не съм луда

 

34. По колко кафета пиеш на ден?

0

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

изобщо

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

хахаха незнам

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

един приятел

 

38. Най-свежата първоаприлска шега?

незнам

 

39. Кое е любимото ти ястие?

пица

 

40. Питие?

Шоколадов шейк

 

41. Кои са членовете на твоето семейство?

аз по малката ми сестра,мама,татко

 

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

искам 2

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

всички

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

кво

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

когато е добър

46. Умееш ли да прощаваш?

Да

 

47. В какво вярваш?

Във всички

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

мноо

 

49. А филм/ и?

мноо

50. За какво те търсят хората?

всичко

51. Колко човека смяташ за приятели?

Много познати и малко истински приятели

 

52. Какво са за теб семейните събирания?

скука

53. Спортуваш ли? Какво?

не

 

54. От какво се страхуваш?

От тъмното и зъболекари кат чуя тая дума ми се преобръща стомаха :'( :bored:

 

55. Защо според теб хората се женят?

питайте ги

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

незнам

57. Какво има смисъл?

всичко

 

58. Постиш ли?

Не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

поравно и да и не

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

много як пич

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

мноо

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

Ами... не помня

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

не

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

бъди такъв какъвто си

 

 

 

 

Спомен:

 

Сърцето ми не е пътека да минеш и да си заминеш.Сърцето ми не е камина да дойдеш да се стоплиш.Сърцето ми е храм и влезеш ли оставаш ТАМ!!! :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат?

Aлекс

2. Кога си роден/ а?

90.09.04

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

Москва

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

Рано сутрин.

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

Слушам HOUSE DJ: DVJ BAZUKA,DJ BALTHAZAR,PAKITO,CHUSE...

6. Без какво не можеш?

Без компютър.

7. Защо правиш подаръци?

Аз не правя подаръци.

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

За какви емоции става въпрос,аз направо се издухвам,забравям за абсолютно всичко и се наслаждавам на музиката

9. Фазите на луната влияят ли ти?

Какви фази? :giggle:

10. Куче или дете? (само едно от двете)

Куче.

11. Има ли край теб добри хора?

Аз се питам кога ще няма.

12. Къща или апартамент?

Къща разбира се(макар досега никога да не съм живял в къща)

13. Малък или голям град?

Голям град е за предпочитане.

14. Черно или бяло?

Комбинирани.

15. Синьо или червено?

Синьо

16. Жълто или зелено?

Зелено

17. Книга или телевизор?

Книга

18. Какво е за теб компютърът?

Най-доброто нещо измислено от човека!

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

Радост от жеста.

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

Държанието му към другите хора.

21. Какво те прави силен/ а?

Самоувереността ми.

22. За какво плачеш?

Не плача.

23. Какво са за теб традициите и празниците?

Повод да се съберат група хора и да се веселят.

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

Кръвната връзка.

25. Свободен човек ли си?

Поне така си мисля.

26. Защо?

Защото така се чувствам.

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

Богат :P

28. Защо някои хора нямат хоби?

Те си знаят.

29. Кое те отличава от другите?

Че винаги ми се случва нещо необичайно.

30. Сладко или солено?

Сладко

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

Това няма да го споделя :bored:

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

С група приятели/ки на някой остров.

33. Пушиш ли?

Пуших,но ги спрях.

34. По колко кафета пиеш на ден?

4

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

Употребявал съм трева и амфетамин.

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

Не съм се заслушвал.

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

Много хора познавам и почти всички са забавни.

38. Най-свежата първоаприлска шега?

Не се сещам.

39. Кое е любимото ти ястие?

Нямам такова.

40. Питие?

Не пия

41. Кои са членовете на твоето семейство?

Много има за писане.

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

Нямам деца.А това до колко искам,колкото господ даде.

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

с 10

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

Не

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

Когато по някакъв начин го докаже.

46. Умееш ли да прощаваш?

Да

47. В какво вярваш?

В нищо не вярвам.

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

Нямам любима книга.

49. А филм/ и?

Маtrix и Transformes

50. За какво те търсят хората?

За да им помагам или да излезем на кафе.

51. Колко човека смяташ за приятели?

6

52. Какво са за теб семейните събирания?

Повод да се скараме.

53. Спортуваш ли? Какво?

Много неща съм спортувал,но в последствие се налага да се откажа,защото не ми стига времето.

54. От какво се страхуваш?

Не знам,предполагам от много неща.

55. Защо според теб хората се женят?

Най-вече заради родителите си,който искат да имат внуче с тяхната фамилия. :crazy:

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

Точното спазване на срока.

57. Какво има смисъл?

В момента не се сещам.

58. Постиш ли?

Да бе и аз така си мислех. :giggle:

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

Да,имам приятели има къде да живея,щастлив като цяло.

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

Сладко коте.

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

Амфетамина

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

Те се толкова много че не мога да се сетя.

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

Това ми е любимата тема,мога да говоря с всекиго,по всяко време и навсякъде.

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

Или си до мен или под мен.

 

http://i.data.bg/07/10/08/596895_orig.jpg

Link to comment
Сподели другаде

1. Как обичаш да те наричат?

Косъо

2. Кога си роден/ а?

27.октомври

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

Виена (не съм пътувл много)

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

сутрин

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

слушам всякаква хубава музика. Любими изпълнители: Ginuwine, The game, R. Kelly и т.н.

6. Без какво не можеш?

амии...без интернет

7. Защо правиш подаръци?

Ако има повод или ако човек има нужда от нещо.

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

Положителни.

9. Фазите на луната влияят ли ти?

Не съм запознат много с фазите на луната, но мисля че не.

10. Куче или дете? (само едно от двете)

Дете.

11. Има ли край теб добри хора?

Да

12. Къща или апартамент?

Апартамент.

13. Малък или голям град?

Голям.

14. Черно или бяло?

Черно. (но и белия цвят ми харесва - има хубави дрешки в бяло)

15. Синьо или червено?

Синъо

16. Жълто или зелено?

Зелено

17. Книга или телевизор?

Книга

18. Какво е за теб компютърът?

Машина, средство, работа, развлечение...

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

Приятни емоции.

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

В миналото си мислех, че е добър този който помага на другите ( по стандартния начин - дава им това, което искат - материално и нематериално). Но сега съм убеден, че добър е онзи, който ти показва как сам да вземеш, това което искаш (материално или нематериално). "Дай на един човек риба и ще го нахраниш за един ден. Научи го сам да си лови риба и ще го нахраниш за цял живот." О да, изпитвам голямо уважение към хората, който в момент на трудност не ми помогнаха, а ми показаха как сам да се справя в трудната ситуация. Сега се чувствам по-силен от всякога.

21. Какво те прави силен/ а?

Контролът над мисълта ми.

22. За какво плачеш?

За мъдрост.

23. Какво са за теб традициите и празниците?

Нещо хубаво ( но все пак зависи за каква традиция говорим)

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

Отношенията.

25. Свободен човек ли си?

Физически - не. Да - в мисълта си.

26. Защо?

Физически - не - защото не мога да направя всичко, което си поискам или да отида където сипоискам. Но в мислите си съм свободен - ами никой няма контрол над тях, аз избирам.

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

Като бях малък казвах, че исках да стана футболист или полицай, но май вътрешно в себе си чувствах, че исках да направя нещо значимо. Но нямах идея какво ще е то,защото нямах представа как функционира света. Но да, вътрешно в себе си мисля че исках да направя нещо значимо, нещо повече от средно статистическия човек.

28. Защо някои хора нямат хоби?

Може би, защото не смеят да изразят желанията си.

29. Кое те отличава от другите?

Няма два еднакви човешки живота.

30. Сладко или солено?

Сладко.

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

Когато съм ядосан не вземам решения.

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

Да изпитваш непрекъснато положителни емоции.

33. Пушиш ли?

Не.

34. По колко кафета пиеш на ден?

0. кафета на ден

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

Не.

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

Ако любимецът е куще - да го кръстиш "коте"

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

Един мой бивш съученик може да ме разсмее по всяко време. Стефан се казва.

38. Най-свежата първоаприлска шега?

Училището днес няма да работи. (когато бях ученик)

39. Кое е любимото ти ястие?

Ако говорим за сладки неща - много са. А иначе - пиле с картофи - да, много ми е вкуснично.

40. Питие?

Натурален сок. Но ако ми сипят нещо по-остро в него - пак става за наздраве :)

41. Кои са членовете на твоето семейство?

Тати, Мама, кака, бати, племенника, лели чичовци и т.н.

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

Не. Да. Мисля, че искам много деца.

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

Използвам ги всичките.

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

Да.

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

Там където бях описал кой за мен е добрият човек - мисля че това за мен са истинските приятели.

46. Умееш ли да прощаваш?

Мисля, че да.

47. В какво вярваш?

В Бог. В себе си.

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

Най-богатият човек във Вавилон. - Джордж Клейсън; "Добрият късмет" - Алекс Ровира; "Създайте сами бъдещето си" - Браян Трейси.

49. А филм/ и?

Форест Гъмп, Матрицата, Кървав спорт, Безстрашен, Момиче за милион долара, 300, The Cars, Сблъсъци, Играта;

 

50. За какво те търсят хората?

Когато искат да се забавляваме заедно, да им помогна с нещо или нещо друго.

51. Колко човека смяташ за приятели?

Няколко.

52. Какво са за теб семейните събирания?

Хубаво нещо.

53. Спортуваш ли? Какво?

Да - ходя на фитнес.

54. От какво се страхуваш?

Знам, че вътрепно изпитвам някакви страхове. Но се опитвам да не мисля за страховете, защото ако ги ги мисля, зачи ги признавам, ако ги призная- тогава лошо. Следователно ще кажа- не се страхувам от нищо. Или ако изпитам страх - винги го блокирам и се опитвам да го преодоля. Смело, без страх! Имам си един принцип: "Не съществуват проблеми - съществуват само възможности"

55. Защо според теб хората се женят?

Можа би за да ознаменуват своята отдаденост един на друг. Но кой знае - разни хора, разни идеали.

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

Да ми харесва да го правя.

57. Какво има смисъл?

Каквото човек сам си избере.

58. Постиш ли?

Не.

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

Да.

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

готин пич, веселяк

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

Успехът; борбата; инстинктът за самосъхранение;

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

Ами най-пресният ми спомен е когато един приятел се подхлъзна и падна и аз не ожах да се сдържа и почнах да се смея. Но ми стана неудобно, защото аз бях единственият, който не можа да се сдържи и той малко ми се разсърди. Ама само за малко ми беше сърдит.

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

Да, но зависи с кой.

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

Важното е да правим правилните неща, а не да правим нещата правилно.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

1. Как обичаш да те наричат?

На който както му харесва ;)

 

2. Кога си роден/ а?

01.юни.1990г. Много ми харесва датата

 

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

Еми, май моят си - Търново. Много си го харесвам

 

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

Късно през нощта

 

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

Слушам всичко...от чалга до метъл :)

 

6. Без какво не можеш?

Без близките ми

 

7. Защо правиш подаръци?

За да зарадвам човекът който получава подаръка

 

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

Хихи, всякакви

 

9. Фазите на луната влияят ли ти?

Не мисля

 

10. Куче или дете? (само едно от двете)

Дете

 

11. Има ли край теб добри хора?

Намират се

 

12. Къща или апартамент?

Къща

 

13. Малък или голям град?

Малък

 

14. Черно или бяло?

Черно

 

15. Синьо или червено?

Синьо

 

16. Жълто или зелено?

Зелено

 

17. Книга или телевизор?

Телевизор

 

18. Какво е за теб компютърът?

Моята любов :D

 

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

"Нямаше нужда да даваш пари" :)

 

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

Не знам какво ме кара...някакси вътре в мен го усещам

 

21. Какво те прави силен/ а?

Напоследък нищо, а иначе може би желанието...желанието да покажа на хората около мен, че мога доста повече отколкото си мислят

 

22. За какво плачеш?

Хм, това е добър въпрос. Не се е случвало да плача от години. Просто не мога

 

23. Какво са за теб традициите и празниците?

Понякога ненужни

 

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

Привързаността един към друг

 

25. Свободен човек ли си?

Не мисля

 

26. Защо?

Ако бях свободен щях да съм на съвсем друго място в момента...

 

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

Професионален играч на снукър...и още го искам, но е невъзможно :no:

 

28. Защо някои хора нямат хоби?

Всички хора си имат хоби. Просто някои не знаят кое е тяхното :)

 

29. Кое те отличава от другите?

Упоритостта

 

30. Сладко или солено?

Сладко

 

31. Какво правиш, когато си много ядосан/ а?

С юмрук стената, ако не помогне броя бавно до 10...

 

32. Какво представлява за теб идеалната годишна почивка?

С любим човек на някой остров :beach:

 

33. Пушиш ли?

Дори и не съм опитвал

 

34. По колко кафета пиеш на ден?

Рядко пия кафе

 

35. Употребявал/ а ли си някакви наркотици (включително и треви)?

НЕ

 

36. Кое е най-идиотското име за домашен любимец, което си чувал/ а?

Преди няколко дена доста се бях смял на някакво име на домашен любимец, но сега не се сещам

 

37. Кой е най-забавния човек, който познаваш?

Краси Радков :D

 

38. Най-свежата първоаприлска шега?

Не се сещам

 

39. Кое е любимото ти ястие?

Пържени картофи

 

40. Питие?

Бира

 

41. Кои са членовете на твоето семейство?

Мама, татко и брат ми :P

42. Имаш ли деца? Искаш ли? Колко?

Като му дойде времето мисля да направя един футболен отбор :)

 

43. С колко пръста пишеш по клавиатурата?

Девет...десетия така и не влезе в употреба

 

44. Ходиш ли на профилактични прегледи?

Еми...уж :)

 

45. Кога разбираш, че един човек ти е приятел?

Когато е готов на всичко ;)

 

46. Умееш ли да прощаваш?

Прощавам, но не забравям :)

 

47. В какво вярваш?

В любовта...

 

48. Коя ти е любимата книга/ книги?

"Властелинът на пръстените"

 

49. А филм/ и?

"Властелинът на пръстените"

 

50. За какво те търсят хората?

За компания, за помощ, за какво ли не...

 

51. Колко човека смяташ за приятели?

Малко са

 

52. Какво са за теб семейните събирания?

Нищо особено...

 

53. Спортуваш ли? Какво?

Билярд и футбол

 

54. От какво се страхуваш?

От какво се страхувам ли? От загубата на любим човек

 

55. Защо според теб хората се женят?

Не знам, но въпреки това искам да се оженя :)

 

56. На кое държиш най-много що се отнася до работата?

На реда

 

57. Какво има смисъл?

Много работи имат смисъл

 

58. Постиш ли?

Не

 

59. Доволен/ а ли си от света, в който живееш (мястото, хората около теб)?

Не много

 

60. Напиши една хубава дума за човека, писал преди теб в тази тема?

Еми...пичага

 

61. Какво ти вдига адреналина най-много?

Хм, не знам

 

62. В коя ситуация си се чувствал/ а най-неудобно?

И тука не знам

 

63. Можеш ли открито да говориш за секса?

Еми, да

 

64. Коя е любимата ти максима, мисъл, мъдрост?

Няколко са:

"Богат е не онзи който има повече, а този който е щастлив от това което има"

"Да нараниш любим човек става за един миг, но да заличиш на такива рани отнема цял живот"

"Едно и също нещо погледнато през погледа на различни хора изглежда различно"

"Не можеш да накараш някой да те обича на сила. Това което можеш да направиш е да позволиш да бъдеш обичан"

"Когато сме деца искаме да станем големи и бързаме да пораснем, а след това искаме да сме деца отново"

"Даваме си здравето за да изкараме пари, а след това даваме пари за да си върнем здравето"

"Живеем все едно няма да умрем никога, а умираме все едно никога не сме живели"

"Толкова много мислим за бъдещето, че накрая забравяме за настоящето дотолкова, че живеем нито в бъдещето нито в настоящето"

:)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...