Jump to content

Я да видим сега кой е най големия хакер


SURF_lady

Препоръчан пост

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Помислете върху подсказката на soul ;)

 

Да ясно ми е че е без коз. Следващото след 10 пика би следвало да в асо пика. Но пробвах ace,aso,asak,A,ace of spades и не го открих. Нали търсим 11? Асака знам че е 11. По принцип не съм много добра в белота и картите :D

Link to comment
Сподели другаде

Да ясно ми е че е без коз. Следващото след 10 пика би следвало да в асо пика. Но пробвах ace,aso,asak,A,ace of spades и не го открих. Нали търсим 11? Асака знам че е 11. По принцип не съм много добра в белота и картите :D

 

Това е картата, сега остава и боята да напишеш ;)

 

Някой да може да окаже помощ за 14та страница (pon-srq)? Какво ли не опитах като комбинации, усещам се, че това са буквите от английската азбука. Опитах доста комбинации със следващите 6, следвайки логиката, но не става, опитах и да ги напиша тези по най-различни варианти - и пак нищо :blink:

Link to comment
Сподели другаде

След това "okt" се отказах да се занимавам с некадърни копирания на глупави игри. Просто не мога да вляза в главата на автора и да разбера къде как е мислел и каква е НЕГОВАТА/НЕЙНАТА логика. PHP скрипт? Не всеки знае PHP. Да не говорим за грешките. Нервите и времето си ми трябват за далеч по-смислени неща - преливане на чашки с вода една в друга, редене на пирамидки от карти, требене на леща с боксови ръкавици и др. Не че са толкова смислени, но, сравнени с това, са цвете. А и са някак осъществими.
Link to comment
Сподели другаде

Това е картата, сега остава и боята да напишеш ;)

 

Някой да може да окаже помощ за 14та страница (pon-srq)? Какво ли не опитах като комбинации, усещам се, че това са буквите от английската азбука. Опитах доста комбинации със следващите 6, следвайки логиката, но не става, опитах и да ги напиша тези по най-различни варианти - и пак нищо :blink:

:bye1: pon = понеделник, srq = сряда - значи следващото е pon-che

Link to comment
Сподели другаде

Значи трябва да е /?php echo 'Hello.$name' ?.php само че това ме връща в началото.

 

http://hack.skus.info/'.php - грешката е липсваща ' след Hello, затова горе се пише само тази кавичка :)

Link to comment
Сподели другаде

Ех че сте ми умнички :) Само аз изоставам... "в развитието си" както обичаше да казва една моя бивша учителка.

Как стигнахте до този скрипт? :blush:

1+9+1 = 11, ние търсим 12, ама не е нито dvanaiset, нито dvanadeset, нито 12, нито 2+8+2...

Каква ли е логиката на това ?...... :stop:

Link to comment
Сподели другаде

13. пон-сря (1-3)

14. (1-4) пон-четв

 

Следващото е на немски.

Нататък побългарителите са написали Айнщайн толкова тъпо на шльокавица, че не ми се коментира.

 

Ще ви дам на руски че там няма олигогреница. Кирилицата е такава, латиницата също. И не си играеш с адреса на страницата. Идиотизмите са значително по - малко.

 

http://hacker.sax777.com/

 

5 = пять за незнаещите езика.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...