Jump to content

Фотографски страсти


Препоръчан пост

Здравейте!

Една много сладка и чаровна млада дама ми даде идеята да пусна тази тема. Нека всеки, който харесва фотографията или иска да се научи да снима, да сподели това свое увлечение с нас. Можем да показваме свои фотографии, да дискутираме видяното, да си даваме съвети и да откриваме погледа на човека до нас.

 

Като за начало ще пусна мои снимки, които за момента съм публикувала в един сайт за фотография. От много скоро се занимавам с това и бих казала, че все още съм във фаза "експериментиране". Имам желание да се науча и мисля, че в момента по-важен е усета за това, което стои пред фотоапарата.

 

Ето какви съм ги свършила: Моите снимки

... ще забележите, че съм силно привлечена от макро режима. Харесва ми ефекта, който се получава и най-вече "фокуса" върху малките неща.

 

Това е засега от мен. Със сигурност ще пиша още, защото съм "клъвнала" по фотографията!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 175
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ех тук и аз ще се включа, аз също ще покажа какво съм творила ето това местенце!

аз обичам да експериментирам, да пробвам различни неща както с фотоапарата така и с софтуерна обработка след това! Ако съм достатъчно свободна мога да снимам с часове без да усетя колко време е минало! И аз ще се радвам да си пишем и съветваме и да обсъждаме нещата! мога да помогна със съвети и да пусна някой файлчета със указания за снимане с цифрови фотоапарати, и малки книжки с упътване как да правим по добри снимки!

Ако някой се интересува от фотоси нека да надникне на този адрес.

 

П.С. Моя слабост е актовата фотография, за жалост обаче не съм правила такава, а колекционирам много снимки в акт-арт стил за сега! :rolleyes:

Link to comment
Сподели другаде

Ето едно мое творение от днес (интересен начин да погледнеш слънчевото затъмнение)

 

http://img221.imageshack.us/img221/720/canona9526636az.th.jpg http://img213.imageshack.us/img213/4111/canona9526678jj.th.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се двата поредни поста, но ето как една жена може да прекаца скъп фотоапарат, заради едно затъмнение!

 

http://img207.imageshack.us/img207/176/sz8ew.jpg

 

ПП това е най-хубавата снимка от сесията!

Link to comment
Сподели другаде

И аз да се включа със снимки от местопрестъплението :) снимани са през дискета, в началото беше доста силна светлината и аз гледах през две дискети.

В първата снимка малко съм си поиграла, но това е един кадър размножен няколко пъти, там слънцето беше в началото на затъмняването, а втората снимка е в пика на слънчевото затъмнение :)

 

http://photo-cult.com/pics/087/pic_9994156_0087910.jpg

 

http://photo-cult.com/pics/087/pic_9994156_0087907.jpg

 

П.С. Slammer как го постигна този ефект я обясни повечко че ме заинтригува браво за кадрите много са интересни :)

Link to comment
Сподели другаде

"Ето какви съм ги свършила: Моите снимки

... ще забележите, че съм силно привлечена от макро режима. Харесва ми ефекта, който се получава и най-вече "фокуса" върху малките неща."

 

Е страшни са :o !Наистина ли си ги снимала ти?

Редактиран от mel
Link to comment
Сподели другаде

Ето какви съм ги свършила: Моите снимки

... ще забележите, че съм силно привлечена от макро режима. Харесва ми ефекта, който се получава и най-вече "фокуса" върху малките неща.

 

Е страшни са :o !Наистина ли си ги снимала ти?

Радвам се, че ти харесват.

Да, аз съм ги снимала. :) Не бих си позволила да постна нещо и да кажа, че е мое, а да не е. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Мисля, че ще е полезно да споменаваме с какъв фотоапарат са правени снимките, хубавите снимки не стават току-така с всеки фотоапарат. :crosseyes1: Дотук виждам, че и тримата снимате с Canon !

 

Slammer, първата снимка достатъчно ясно показва замисъла, така че е по-добре втората снимка да я пост-неш zoom-ната, акцентирайки върху ефекта на слънчевото затъмнение върху надписа (при увеличение се вижда много по-добре познатия ефект на "отхапани слънца"). Иначе се е получило наистина страхотно.

Редактиран от Neuton Gimic
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Link to comment
Сподели другаде

ostavime, готини са!

Най-много си харесах пчеличката - слънчева снимка! ;)

 

Между другото искам да Ви кажа, че много се радвам за успеха на тази тема. Хубаво е, че толкова хора снимат и търсят красотата около нас, за да я запечатат.

Аз няма да пускам thumbnails на моите снимки, защото те са качени на една страница и ще са огромни, ако ги пусна тук. Ако искате, разгледайте линка по-горе... има новички!

 

Леле, колко скромно се похвалих... :booo:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...