Jump to content

Как да си инсталирам нови драйвери


nakata

Препоръчан пост

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

За драйвърите на видеокартата е з а д ъ л ж и т е л н о да деинсталирате първо старите!И върши работа обикновенна деинсталация от контр.панела...Аудиодрайвърите на Рилтек не пречи върху старите-при мен отдавна е правило,че ми омръзна безкрайното им премахване при толкова често нови версии! :giggle:
Link to comment
Сподели другаде

За никой драйвер не е задължително да се деинсталира стария, но е силно препоръчително. И не, само деинсталация от контролния панел рядко върши работа.
Link to comment
Сподели другаде

За никой драйвер не е задължително да се деинсталира стария, но е силно препоръчително. И не, само деинсталация от контролния панел рядко върши работа.

 

Ами при мен няма проблем обикновена деинсталация на видеодрайвърите и е задължително,защото се омазва положението и видеото на  монитора ти става по-зле и от това да е без драйвъри  :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

1. Аз не съм казал, че деинсталация от контролния панел е проблемна, просто при нея често остават файлове и редове в регистратурата, които е много препоръчително да се почистят.

2. Не е задължително да се деинсталира стария драйвер. Когато става въпрос за инсталация на сходни версии на драйвери, може да се надградят. Препоръчително е всичко да се извърши с деинсталация и почистване, но може и с просто надграждане.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
Здравейте на всички!!Имам проблем с видео картата.Проблемът е че всички икони на работния ми плот се виждат в зелен цвят.Специалистът по PC ми каза че проблемът е в видео драйверите и ми каза да си изтегля нови но не ми каза от къде.Очаквам вашата помощ.Благодаря предварително :) :) :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...