Jump to content

Честит първи сняг


slow_burn

Препоръчан пост

Да бе...за съжаление няма да с енатрупа достатъчно, за да си направя снежен човек. Честит първи сняг и от мен. Много се зарадвах днес като видях, че вали сняг. Единствения минус е, че е много студено. Чак нямам желание да излизам навън.
Link to comment
Сподели другаде

Koга ли и тук в Свищов ще завали ..

 

Въх недей, че още не съм си сложил зимните гуми, а баира на мелницата си е сериозна пързалка...а и в Свищов не просто вали, а направо затрупва.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък ще ви подразня, защото тук при мен е 25-30 градуса и ходя по тениска :P

 

Легенда: тук = Барселона

 

Иначе нямам търпение да се прибера да си направим един бой със снежни топки.

Link to comment
Сподели другаде

Еми кой както се уреди... :) А и в Русе бтв тази нощ валя... че и сутринта... аз даже целих със снежни топки автобусите, като отивах на работа...хората ме гледаха странно - защо ли :P
Link to comment
Сподели другаде

Хехе ... честит ви първи сняг и от мен.Поваля малко вчера вечерта ама явно не е вило достатъчно студено,че да натрупа.Ама пък мене ми някакво много носталгично,че топличкото си замина.Е ама нали съм малко оптимист и си казах:"Нали ще дойде пак :D".

 

П.С.-Батко Миленчу ... нидей мноо да са фукаш,че нали знаеш,че има аномалии в тоя свят ... :D :D :D

Редактиран от МоДеЛчО
Link to comment
Сподели другаде

На мен ми се иска или да се стопли или да си натрупа както трябва. Че това средно положение нещо ме дразни.

Tragedy, недей така. И ти ще си дойдеш все някога. :P

Link to comment
Сподели другаде

А и в Русе бтв тази нощ валя... че и сутринта... аз даже целих със снежни топки автобусите, като отивах на работа...хората ме гледаха странно - защо ли :P

 

Ха-ха, доколкото разбрах, в Русе бая е наваляло - сестра ми се оплака, че не могла да си открие колата сутринта на паркинга :)

Link to comment
Сподели другаде

Блазе ви...за снега.Аз сега ходих да си купя бира за разхлаждане и след малко на плаж.Ако тук завали сняг, първо ще снимат, ще се радват, а после ще умрат от студ.За местните снежен човек е като за мен зелен.
Link to comment
Сподели другаде

Въх недей, че още не съм си сложил зимните гуми, а баира на мелницата си е сериозна пързалка...а и в Свищов не просто вали, а направо затрупва.

 

И тук заваля :)

Ако говориш онзи за "Слънчо", ако се изкачваш нагоре няма страшно, но надолу .. мамата си тракЪ :punish: :bored:

Link to comment
Сподели другаде

Честит първи сняг и от мен. Тук във Варна вали от рано сутринта, очаквах да е студеничко ,но чак пък сняг, с любопитство го наблюдавах как се стели бавно , бавно, не натрупа даже вече няма и помен от него,остана само само студ и мокро. Поне оспях да щракна няколко снимки. Красиви са.

За съжеление тук няма истинска зима, естественото състояние на Варна през зимата е вятър, суха студ и никъква снежна покривка, а когато все пак се случи да натрупа варненци се виждат в истинско чудо , голям смях пада. Емии какво да ги правиш те са свикнали да се плува а не да се пързалят:))))))

Link to comment
Сподели другаде

Леле на всякаде вали сниг само в Асеновград не е падналo още една снежинка. :'(

Но за сметка на това е супер стодено.

Днеска един малумник реши да си измие колата и намокри цялата улица, и само за половин час цялата стана ледена. Замалко да стане катастрофа ама се размина.

За сега това е от Асеновград, като завали ще се похваля. :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...