Jump to content

Какво бихте направили, ако имате 100 000 евро?


Препоръчан пост

Интересен въпрос :) Аз лично, ако имах тези пари(даже не знам дали ще стигнат) купувам си едно Audi Allroad, купувам си жилище в мърсисайд и всеки week-end на мач на Ливъпул :D Ех мечтииии :rolleyes:

Въй, човече, с тези пари можеш да си купиш комплект гуми за това Ауди, входната врата на жилището в Мърсисайд и един билет за мач :lol:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Е ако темата беше за 1 000 000 съм по-съгласен ама дайте малко по-реалистично де. Аз с милионче изобщо няма да се хабя да инвестирам - всичко ще отиде за пиене, ядене и жени... А наздраве! :)
Link to comment
Сподели другаде

Е ако темата беше за 1 000 000 съм по-съгласен ама дайте малко по-реалистично де. Аз с милионче изобщо няма да се хабя да инвестирам - всичко ще отиде за пиене, ядене и жени... А наздраве! :)

Не бъди алчен!А и ще е доста глупаво от твоя страна да ги пропилееш така. :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Ако мислиш че ще ми пука. Въпреки че сигурно ще вложа малко в акции и облигации, ще пусна малко на борсата и ще си отворя ресторантче, чейндж, фитнес и бензиностанция. За повече не знам дали ще стигнат при тия цени :)
Link to comment
Сподели другаде

Аз ще се насоча към туристическия бизнес, като почна от Варна, та кантори да има чак в София :D И след подсигуряването ще "отвлека" няколко по-близки човека и ще ги закарам на екскурзия, за каквото само са си мечтали. А тяхната радост, ще бъде моето щастие! :)
Link to comment
Сподели другаде

А мен ще ме вземеш ли? Айде де сега тук в едно форумче сме, пък и докато ги вземеш тия пари ще се виждаме, ще си пише, ще се опознаем ;) А btw ми се ходи на Карибите, само да си знаеш...
Link to comment
Сподели другаде

Хах, Карибите значи. Не си ли чувал за вещиците от Карибите? Затова по-хубаво на Бахамите ;) А дали ще те взема... ми, ако чуеш за подобна екскурзия, отганизирана от нова фирма в бранша, можеш да си купиш билети B)
Link to comment
Сподели другаде

Мммм, веднага си купувам две готини къщички и една количка останалото което няма да е много отива в банката за черни дни :)

 

Аз ще се насоча към туристическия бизнес, като почна от Варна, та кантори да има чак в София :D И след подсигуряването ще "отвлека" няколко по-близки човека и ще ги закарам на екскурзия, за каквото само са си мечтали. А тяхната радост, ще бъде моето щастие! :)

 

А мен ще ме вземеш ли? Айде де сега тук в едно форумче сме, пък и докато ги вземеш тия пари ще се виждаме, ще си пише, ще се опознаем А btw ми се ходи на Карибите, само да си знаеш...
Хах, Карибите значи. Не си ли чувал за вещиците от Карибите? Затова по-хубаво на Бахамите А дали ще те взема... ми, ако чуеш за подобна екскурзия, отганизирана от нова фирма в бранша, можеш да си купиш билети

 

интересно кои ли ще са щастливците които няма да си купуват билетчета :D :rolleyes:

Link to comment
Сподели другаде

И аз това се чудя, но само времето ще покаже. Пък ние може да си разиграем една томбола тук във форума да изпратим представител там, за всеки случай да ни праща последните новини :P
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
Аз ако ги имам тези немъчени пари,ще си измисля маршут и тръгвам да обикалям из света.И така докато ги свърша и се прибирам.После ще чакам пак да ми паднат такива парички и пак така ще ги направя. :giggle:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...