Jump to content

Похвалете се


Препоръчан пост

Подобно на темите "Направено от българин" и "Най-хубавото нещо през тази седмицата", чиито цел е по-доброто ни самочувствие и това да се чувстваме по-добре и по-горди с това, което имаме и което сме , смятам, че имаме нужда и тема като тази.

 

Нека тук пише, всеки, който иска да сподели нещо, което го кара да се радва и да бъде щастлив. Така и останалите ще се чувстват дорбе, защото ще знаят, че той е добре. И ще се усмихваме заради щастието на другия и заради това, че имаме приятели, на които да споделим нашето щастие и радост :rolleyes:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Първи!!!

 

Нека да ви се похваля с някои неща, които много ме радват.

 

Първото и основно нещо е, че имам много приятели, които ме карат да се чувствам добре. Обичам да комуникирам с хората, да им помагам, те да ми помагат и да се забавляваме и се радвам изключително много, че мога да правя това. Този форум беше още една крачка към това - място, където можем всички да си помагаме, да общуваме, да се радваме на хубавите неща в живота и да комуникираме. Затова съм безкрайно щастлив, че се регистрираха толкова много хора и се радвам да има още повече за вбъдеще, защото целта ми е всички да се чувстват добре.

 

Радвам се изключително много, защото имам хубав живот - здрав съм, имам чудесна приятелка, невероятни приятели и познати и се усмихвам постоянно, защото винаги успявам да намеря хубави и весели неща в средата край мен. Това ме прави щастлив човек и искам да предам частица от щастието си и радостта си на хората край мен - приятелката ми и всички вас. Това и ме движи да продължавам напред, да продължавам да помагам, да пиша статии, ревюта, преводи и т.н.

 

Хайде стига съм се хвалил, че да не стане обратен ефект :))))

Link to comment
Сподели другаде

Ами и аз да похваля, за приятелите също ще спомена и аз гордея се че имам малко но наиститина хора на които мога да разчитам по всяко време. те май всъчност са двама хората. но много ги обичам и ценя!

 

Гордея се със майка си защото тя е направила всичко и това което съм днес всъщност, тя е една много силна и "инатлива" жена ;)

 

Искам да се похваля и с моята половинка, защото с този човек - казва се Иво връзката ми за първи път е истинска и не е изпълнена с лъжи и недомлъвки! Надявам се и занапред да продължи така ...

 

И сега последно ще се похваля че си купих ново легло, и обзавеждане за стаята(скрин и гардероб), с което съм много доволна е можеше да е още по-хубаво ако е за място къде ще живеят двама души, но всичко с времето си както казват хората!

 

Еми айде за сега толкова хвалби давайте следващия!

Link to comment
Сподели другаде

Ще бъда кратък...В момента пролетта ни обгръща с пълна сила! Ако имаш добри,приятни и интелигентни хора покрай себе си и човек до тебе, който те обича, тогава може да постигнеш максимума!So enjoy the spring ;)
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Времето най-после се оправи и отново идват незабравимите летни дни, големите компании и морският бряг. Само като си представя разходка по плажа с новата позната, после среднощно къпане и още нещо. А при изгрев едно кросче по брега сам със себе си и в пълно спокойствие ми излиза усмивка до ушите :D
Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...
Искам да се похваля, че на днешната дата си имам личен празник и повод за гордост - вече точно две години от както спрях цигарите и не пуша! :bravo:
Link to comment
Сподели другаде

Искам да се похваля, че на днешната дата си имам личен празник и повод за гордост - вече точно две години от както спрях цигарите и не пуша! :bravo:

 

Браво на теб, това наистина си е за радост. Пожелавам ти всяка година да празнуваш това. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Поздравления за цигарите!

 

Аз тия дни се гордея с uptime-а на машината си, който направих - 31 дни. След това трябваше да рестартирам заради ъпдейтите на Windows.

Link to comment
Сподели другаде

Баба ми е на 86 години.Тя е родена в Испания през 1921.Довечера в 20.55 каца с Boeing 737, kaтo прелита голямата вода.Много ме обича.Щом аз не искам да отида да я вида, тя ще го направи, за да може да умре спокойна.На кой баба му е най-мъжка, ако ще да има дръжка?

Я каква мома е била баба ми през пролетта на 2004.

 

http://img176.imageshack.us/img176/9158/babaelzawc8.th.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
Link to comment
Сподели другаде

Ехааааа.

 

Честито. Аз пестя за моето бъдещо Бентли. Или някаква подобна неизвестна марка непопулярен автомобил, дето ми е легнал на сърцето. Ще се похваля и аз, разбира се. :)

 

В добавка. Ето това съм си харесал:

http://www.picvalley.net/u/26/6442_944.JPG

Редактиран от Sir William
Link to comment
Сподели другаде

Е, то нашето "бу" си е достатъчно хубаво, а и обичаме да сме реалисти.

 

Иначе акулката е 2005 година, 2.0D, 140 кончета и едно магаренце зад волана :)))

 

Сега остава само да я караме :)

Link to comment
Сподели другаде

Искаме и ние с Мирето да ви се похвалим с новата си придобивка :)

 

ЧЕСТИТА ДА ВИ Е! :bravo: Да си я карате дълго, дълго и много безопасно, пък и тя да ви слушка и да не боледува много! :pilot: И да ни идвате често на гости, за да се :beach: и вечер да :beer:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...