Jump to content

Ръководство: Как се вграждат субтитри във филм


Препоръчан пост

  • 1 month later...
  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

здравейте!

 

имам въпрос и аз за AVI ReComp -- защо вкарвам филм с дължина 90 минути ,а излиза после 4 секунди..преинсталирах,гледах какъв формат са файловете и уж са наред,обаче всеки път 'output' файла е по няколко секунди

 

тенкс предварително! :)

Link to comment
Сподели другаде

AVI ReComp актуална версия ли е? Само с един файл ли има проблем или и с други? Какви точно са проблемните файлове и какви видео и аудио формати съдържа? Хайде де, бъди по-подробен.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Какво правех досега? Свалям филма .avi, свалям субитрите, вграждам ги с AVI ReComp. После, за да може да тръгне филма на стария ми плейър го конвертирам във .VOB посредством WinX Video Converter. И накрая гледам филма. Това всичко, без гледането, може да продължи с часове. Сега, понеже един дефрагментатор ми направи така, че преинсталирах всичко наново, ми се иска да усъвършенствам нещата.

Въпросът ми е, може ли вграждането на субтитрите и конвертирането във формат .VOB да стане наведнъж. Така и така и за двете операции се налага да се разасемблира (дали пък се казва така?) файла. Не може ли с една процедура да се извърши всичко?

P.S. Night Raven ми беше препоръчал един пакет с кодеци, с който всичко вървеше без да се замислям изобщо, ама като не съм си записал какъв беше. Изобщо проблеми.... не стига кризата...ами и тва

Link to comment
Сподели другаде

Има ли причина да искаш да вграждаш субтитрите в самия видео поток тогава? В смисъл, можеш да конвертираш AVI в DVD/VOB и после да добавиш субтитрите като отделна пътечка, т.е. както е в истинските DVD филми. Така ще спестиш време. Ще са няколко стъпки, но ще се спести време. Ако времето не ти е проблем, но искаш да са по-малко стъпки, можеш да пробваш ConvertXtoDVD. Платена е, но може да свърши всичко наведнъж.
Link to comment
Сподели другаде

Наистина, прав си, не виждам причина да вграждам субтитрите във видеопотока. Конвертирах AVI във VOB с помощта на ConvertXtoDVD. Но ми излязоха субтитрите на маймуница.
Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
Привет и от мен.....Използвам AVI ReComp и работи прекрасно,но искам да попитам има ли начин филм ,който е разделен на две части и например е 1,3 гб да се обедини в 1 с размер 700 мб с тази програма или поне да остане в същия размер но да бъде обединен в 1 част едновременно докато се вграждат и субтитрите
Link to comment
Сподели другаде

Привет и от мен.....Използвам AVI ReComp и работи прекрасно,но искам да попитам има ли начин филм ,който е разделен на две части и например е 1,3 гб да се обедини в 1 с размер 700 мб с тази програма или поне да остане в същия размер но да бъде обединен в 1 част едновременно докато се вграждат и субтитрите

 

Разбира се! Аз даже не знам за какво има ръководство, като всичко става само с три клика!

В твоя случай след първия файл добавяш и втория файл. :)

Ето ти урок. Без локуми.

 

post-25327-0-37084900-1356903911_thumb.png

 

post-25327-0-18824900-1356903931_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Разбира се! Аз даже не знам за какво има ръководство, като всичко става само с три клика!

В твоя случай след първия файл добавяш и втория файл. :)

Ето ти урок. Без локуми.

 

post-25327-0-37084900-1356903911_thumb.png

 

post-25327-0-18824900-1356903931_thumb.png

Благодаря за отговора,но аз исках да знам това може ли да се случи с програмата с която аз работя а не с друга ......

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...