Jump to content

Ръководство: Как се вграждат субтитри във филм


Препоръчан пост

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Деинсталираш си текущия си пакет с кодеци, рестартираш и инсталираш последната им версия. Не зная какъв пакет ползваш, за да ти кажа откъде да го изтеглиш.
Link to comment
Сподели другаде

Оправих се с PocketDivXEncoder_0.3.51_RC11.След това го конверт с ImTOO 3GP Video Converter и то конвентира само 5 мин.Как да го конверт целия филм?Зареждам целия филм и то само 5 мин после?
Link to comment
Сподели другаде

Възможно е програмата да не може да конвертира повече в пробната версия. Не знам дали ползваш такава и ако ползваш, какви точно са ограниченията.

Да точно така е било.Мерси пич 100000000000000000000x :P

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

здравейте

свалих един филм, който е от един файл с разшириние AVI

Има субтитри но само на английски, които не мога да изключа с BSplayer.

Как да си направя субтитри на български, ако може тези на английски да си останат като опция.

Благодаря

Link to comment
Сподели другаде

Щом е AVI файл и има субтитри вградени, значи са в самия видео поток и не могат да се махнат, без да пострада самия филм. Накратко: намери си друго копие на филма.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
имам само един проблем субтитрите не ми излизат на български нали знаете като си инсталирате кмплеъра в началото как излизат субтитрите преди да сте си оправили настройките е то така ми излизат с какъвто и плаър да пусна филма с вградените субтитри.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...