Jump to content

Ръководство: Как се вграждат субтитри във филм


Препоръчан пост

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами ти като заредиш филма излиза ли информация за Аудио в дясно ? Като си пуснеш филма си има звук нали ?

http://pics.softvisia.com/design/pics/2135/3pg5.gif

 

С който и плеар ли като го пуснеш няма звук ? - и "стария" и "новия" филм ?

Имаш ли инсталиран пакет с кодеци ?

 

Там ше бъде филмът с една папка и един .txt файл които трябва да изтрием и да оставим само филма.

Това направи ли го :) не знам какво значение има де, но така е писано в ръководството..

Link to comment
Сподели другаде

Значи,да отстрани имам някакво инфо за аудиото стария филм няма звък с бс плеъра а с него като цъкна с ляв бутон с мишката на филма ми се отваря всеки един с бд плаър, с него няма звук..ама с една др програма тръгва звука това дето е на снимката го правя разбира се,а това за този фаил дет казваш да изтрия,проблема е че незнам кой точно да изтрия щото има много файлове нали съм качила пикове,разгледай ги внимателно!!!!!
Link to comment
Сподели другаде

Ми аз виждам само 1 .txt файл, който не е в папката на обработения филм и не знам дали ще има някакво значение, но ок, изтрий го, той е - vite-datm_new_AVI_ReComp.

Друго.. не каза с кой плеар имаш звук, и с кой не.

Пробвай да преинсталираш кодеците първо.. би трябвало да помогне, ето линка - линк

Link to comment
Сподели другаде

Значи с бс плаър или уидолс медиа плеър нямам звук с мв2 плеър имам! Кодеците не са ми много ясни,значи преди 2 дена имах проблем с тях не ми тръгваше нито един филм на компа,изтеглих някакви нови и всичко се оправи,не ми се иска да пипам,като не разбирам щото да не напрая някоя беля.
Link to comment
Сподели другаде

Значи мога да те съветвам да си изтеглиш този плеар, би трябвало да имаш звук - KMPlayer

Мисля, че проблема идва от кодеците, можеш да свалиш това от линка в предишния пост и просто да натискаш Next Next и то ще се инсталира. - Няма нищо страшно :)

И файла vite-datm_new_AVI_ReComp да не забравиш да изтриеш :Р

Link to comment
Сподели другаде

Явно си опитала да деинсталираш някой пакет с кодеци, но не си прочела, че е нужен рестарт на системата. Явно и сега не четеш, че това е нужно. Затова: рестартирай компютъра.
Link to comment
Сподели другаде

Нещо бъркаш някъде. Опитай да деинсталираш всички кодеци и пакети с кодеци, които имаш в Add or remove programs. Ако някоя деинсталация ти поиска рестарт, рестартираш.
Link to comment
Сподели другаде

С това се оправих.. изтеглих и програмата която ми препоръчахте,филма не тръгва незнам защо,ще пробвам с някой нов.. да му вградя субтритрите и дано стане!
Link to comment
Сподели другаде

Успях да ги вградя сега качвам филма заедно с още 2 филма които са на бг аудио на двд диск с бг нерото,дано тръгнат вече е на 33% записването :thumbsup:

 

Е не мога да разбера защо се получи така... имах съвсем нормален двд диск...качих 3 филма 2 от които са с бг аудио и 1,този на който му вградих субтритрите... сега на пц-то всичките тръгват а на двд плаъра тръгва само 2рия(един от тези 2 който е с бг аудио)другите 2 филма като реча да ги пусна на двд-то ми излиза грешка-DATA EROR DIVX!!! хора защо така се получи? :crosseyes1: :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...