Jump to content

Автомобилите и....


ole

Препоръчан пост

Е има ли тука други големи фенове тука?Некой Ауди фен? :)

на кратно това е тема за споделяне на любима марка,модел,впечатления и т.н.

Лично за мене по-добри от Ауди няма :P

Редактиран от ole
Link to comment
Сподели другаде

Здрасти,

Привет от един Опел маниак! Фен съм също на старите Мерцедеси и БМВ-та! Новите модели автомобили според мен не са като старите - грозни и ненадеждни, демек чупещи се. Харесвам класиките в автомобилостроенето! Не си падам много по френски возила.

Link to comment
Сподели другаде

Има още един фен на автомобилите. Особено на баварската тройка ;)

 

От малък съм много запален по колите, една от страстите ми беше да събирам информация за колкото се може автомобили. Естествено тогава бях запален по спортните и мощни коли, но сега харесвам всякакви модели, в зависимост от целта. Преди няколко месеца си бях харесал да си купувам БМВ 97-ма година, 1.8-ца, ама сега нещо се поотказах и търся да си купя нещо по-новичко като Ауди А3, Тойота Авенсис или Пежо 407.

Link to comment
Сподели другаде

Абе возил съм се в доста Авенсиси, ама все на задната седалка (таксита :))) ) и ми харесва, ама като не съм такъв голям специалист трудно мога да преценя. Иначе също така ми допадна много новия VW Passat.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Нека се уточним - темата е кой какво кара, или кой какво иска да кара? Щото аз съм фен на Volvo и Saab, поради аристократичното им излъчване и изключителната сигурност. Иначе в близките няколко години, когато тръгна да си сменям колата ще бъде или VW Passat или Toyota Rav4. Дотогава, ако ви засекат на пътя с Голф 3-ка, търновска регистрация, не се сърдете - може би просто закъснявам за работа :)

Милене, Ауди А3 с 4 врати мнооого трудно ще намериш, а на двувратките единственият им комфорт е, че не се налага да даваш излишни обяснения защо не качваш хора на задната седалка :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Може да ви прозвучи като типично женско изказване /необосновано технически и функционално :) /, но аватара ми красноречиво го показва.

Само така :bravo: на правилното място си се спряла :peace: ако ти се пише по автмобилни форуми(в частност този на ауди) ми прати 1 лс :thumbsup:

Редактиран от ole
Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...

Какво бих искал да карам:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d0/Mitsubishi_Galant_GDi_silver_vr.jpg/800px-Mitsubishi_Galant_GDi_silver_vr.jpg

http://www.joy-tuning.de/sklep/images/galant%20heckspoiler%20500.jpg

Мечтицата ми е (естествено):

http://gtrclub.ru/images/mitsubishi-lancer-evolution-8.jpg

BMW-тата също са ми слабост, но съм си с дръпнати очички по душа. :))

Link to comment
Сподели другаде

Има още един фен на автомобилите. Особено на баварската тройка ;)

 

От малък съм много запален по колите, една от страстите ми беше да събирам информация за колкото се може автомобили. Естествено тогава бях запален по спортните и мощни коли, но сега харесвам всякакви модели, в зависимост от целта. Преди няколко месеца си бях харесал да си купувам БМВ 97-ма година, 1.8-ца, ама сега нещо се поотказах и търся да си купя нещо по-новичко като Ауди А3, Тойота Авенсис или Пежо 407.

 

Май някой ти е предложил милиончето, та да се откажеш от Audi R8 и да се спреш на А3 :P

 

Виждам, че поста е стар, но пък си мисля, че новото ауди е направо разкошно ...

 

http://images21.snimka.bg/004130361-big.jpg

 

дали да не си сменя аватара ... :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...