Jump to content

Ръководство: интегриране на Service Pack 1/2/3 към инсталация на Windows XP


Препоръчан пост

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Значи не си изпълнил инструкциите в темата точно или самият даден ти Windows е имал някакъв дефект/проблем. Поне вече всичко е наред, което е по-важното.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравейте. Имам следния проблем. Направих всичко както е обяснено в темата, използвах същия софт и 3те сървис пакова интегрирах. Направих си исо файл и си го записах с нерото на ДВД. Когато започне да ми зарежда диска за да преинсталирам windows още в началото ми излиза това съобщение

Грешка и не мога да продължа. Моля да ми помогнете :help:

 

 

А може ли да кажеш как си я оправил грешката, защото по колкото и начина да го правя все това ми изписва накрая :'(

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
Стъпките за правене на такъв диск за Виста същите ли са или е нещо различно?

Напълно различно е. Препоръчвам ти да си намериш оригиналния диск на МС с интегриран СП1, но може и да си го направиш сам, чети тук

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Аз пък моля за малко по-подробно обяснение.

 

Направих всичко както пише в втора точка и трета,след това преминах на пета,но като напиша командата c:\sp3.exe /integrate:c:\xpcd ми намира папката sp3.exe и след това нищо не става и си седи така.Нищо не тръгва да се разархивира,както е обяснено в шеста точка.Дано да сте ме разбрали и мерси че ми обръщате внимание.

Link to comment
Сподели другаде

Само не разбрах каква е тази папка sp3.exe. Това е файл, а не папка.

 

Да точно така и в нея нали слагам пакета SP3 от линка,който сте дали?Или нещо не съм разбрал

Link to comment
Сподели другаде

Не. Не си чел май. Пакетът го преименуваш на sp3 и го копираш в C:.

 

Значи слагам диска с windowsa и го копирам в папка която съм направил в C/xpcd/.След което свалям SP3 от линка и му променям името на SP3.EXE,а него трябва ли да го слагам в папка или просто в директорията C?Ако не те задруднява може ли да го обясниш по просто защото или аз не правя нещо както трябва или при мен не се получава.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...