Jump to content

Влязохме в ЕС!


Препоръчан пост

Няма що-само сме за Европата :blink:

Аз нямам телефон от 31.12.,на повреди 130 няма никой-това нормална държава ли е-на Нова година да нямаш връзка със света :unsure:

Вчера пък за втори път ми хакнаха паролата в абевето и сега нито поща нито кю имам,понеже са с една парола.

Европейско отвсякъде :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Да а някой много скоро ще имат "европейски" изпити! :crosseyes1:

То уж отпада това, отпада онова, обещават за това и за онова, а пък сега какво... щели да ни държат под лупа още 2-3 години, а ние до тогава ще си внасяме европейски ток и 85% от Козлудуйчени ще са без работа. С две думи "ще подухаме супата" още малко.

Аз поне се надявам интернет доставчиците ни поне малко да вземат пример от вропейските, защото тука във Варна режат много жестоко глави от към цени а от там и от към скорост... :unsure:

Но нека не забравяме че Надеждата умира последна :)

Link to comment
Сподели другаде

Днес си купих кутия цигари Viceroy,с бандерол,произведени в Румъния,цена 2 лева.Пише че са произведени в ЕС(Българските Виктори струват 2.60)Българските стоки влизат в конкуренция с Европейските.Митата падат.Като знам качеството на нашите доста предприятия ще фалират.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...