Прехвърляне към съдържание

Снимка

Какъв сте бил в предишния си живот...?

• Моля, влезте, за да отговорите
53 отговора по тази тема

#16 vincenzo

vincenzo

Thirsty for sciences

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 302 мнения

Публикувано: 05 April 2006 - 19:52

Но пък си имаме и мъже с предишен живот като жена, така че поне не мисля че е толкова бъгава програмката за изчисляване..

Е нещо се базикате с мен :( Ама за футбола, има ли навити "бивши" мъже да си разцъкаме малко топчето :lol:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#17 bat-stan

bat-stan

Нинджетурката Костинджа

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 05 April 2006 - 21:08

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Онтарио приблизително около 1300-та година.
Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач.
------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!
---------------------------
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.

Я виж ти! Аз и сега обичам риболова ;)
С liverpool сме били май в едно племе ;)

А пък тоя детектив на пъпа ми излезе днес. От друг един тест ми излезе кон-детектив. Ще взема да повярвам вече.

Мнението беше редактирано от bat-stan: 05 April 2006 - 21:09

(\__/) Дис ис Зайо. Копи хим ин
(='.'=) йор сигничър то хелп хим ту
('')_('') конкър дъ уърлд

Публикувано изображение

#18 QuePasa

QuePasa

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20 мнения

Публикувано: 09 April 2006 - 17:05

Някой вярва ли на тея бозички?

#19 danina

danina

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1548 мнения

Публикувано: 09 April 2006 - 19:02

Някой вярва ли на тея бозички?

Здравей QuePasa!
Ами сигурно,никой не вярва.Просто се забавляваме.Забавлявай се и те.
Прочети отново пост 1 от тази тема. ;)
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#20 Sir William

Sir William

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1407 мнения

Публикувано: 09 April 2006 - 19:23

Леле, danina!

Родили сте се някъде в земите около Суматра приблизително около 375-та година.
Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.

Само този резултат ме шашардиса! Аз бях на Суматра (защото такава ми е професията - да обикалям) последно преди година. И съм бил няколко пъти преди това в този район. Странното е наистина, че се чувствах "у дома". Преди да направя този тест, винаги съм се чудил защо толкова ми харесва тропика и още повече екватора (остров в океана, разбира се). Но никога не съм харесвал малките острови, а по-големичките. Приоритет са ми острови като: Шри Ланка (Цейлон), Ява, Суматра и няколко архипелага с по-големички острови, по-близо до екватора.

#21 danina

danina

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1548 мнения

Публикувано: 10 April 2006 - 00:48

Леле, danina!
Само този резултат ме шашардиса! Аз бях на Суматра (защото такава ми е професията - да обикалям) последно преди година. И съм бил няколко пъти преди това в този район. Странното е наистина, че се чувствах "у дома". Преди да направя този тест, винаги съм се чудил защо толкова ми харесва тропика и още повече екватора (остров в океана, разбира се). Но никога не съм харесвал малките острови, а по-големичките. Приоритет са ми острови като: Шри Ланка (Цейлон), Ява, Суматра и няколко архипелага с по-големички острови, по-близо до екватора.

Sir William-сигурно имаш много добре развито шесто чувство,пък и нали си бил магьосник,гадател. Сигурно затова се чувстваш така.
И аз разбрах,защо обичам ориз-ами живяла съм в Китай. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#22 Юнак

Юнак

ПОЧЕТЕН БЪЛГАРИН

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 240 мнения

Публикувано: 10 April 2006 - 08:29

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот. Родили сте се някъде в земите около Северна Англия приблизително около 825-та година. Вашата професия е била треньор, дресъор на животни, птици, насекоми. Вашият психологически профил за предния ви живот: Личност с огромна енергия, добър в преценките и планирането и следяща за изпълнението. Ако сте бедняк, то Вие няма да сте просто бедняк а ШЕФ на бедняците Урока, който сте получили в предходния Ви живот: Вие сте призван да решите проблема със замърсяването на околната среда, рециклирането на материали, липсата на суровини и премахването на радиацията чрез всички средства.

Бррррр - е за това не харесвам нито Англия, нито Лондон. :ph34r:
Публикувано изображение

#23 Destiny

Destiny

Влюбен ангел

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 177 мнения

Публикувано: 12 April 2006 - 10:11

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Суматра приблизително около 475-та година.
Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.

Истински, естествен психолог, Вие знаете как да използвате създалите се ситуации. Хладнокръвен и спокоен във всяка ситуация.

Боязливи, самотни и неуверени хора има навсякъде. Това е и Вашата задача -- да превъзмогнете тези тенденции в себе си след което да помогнете и на околните.

Мога само да кажа, че очевидно съм доста различна от предишния си живот. :)
Публикувано изображение

#24 Dark`Elf

Dark`Elf

The Sheep

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 566 мнения

Публикувано: 12 April 2006 - 10:26

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Унгария приблизително около 775-та година.
Вашата професия е била картограф, астролог, астроном.Вашият психологически профил за предния ви живот:
Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.
Вашият основен урок -- да се научите на великодушие и братски чувства. Опитайте се да се влияете по-малко от материалните неща и се научете да имате толкова, колкото можете и да дадете.

Ихааа:) Дам....има някои общи неща...скромна...тиха...спокойна(не винаги ама в повечето случаи). А за творческите таланти - със сигурност няма да се проявят в този ми живот, защото никак не ме бива в тези неща....повече съм към точните науки:D
Публикувано изображение
Who Ever said, I Needed You, lied! Who Ever Said, You Knew The Truth, Lied!!!

#25 albenad

albenad

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 18 мнения

Публикувано: 14 April 2006 - 21:41

не е лошо:
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Арктика приблизително около 1250-та година.
Вашата професия е била химик, алхимик, майстор на отрови.
--------------------------------------------------------------------------------
Вие сте нормална, практична натура, материалист без никакво признание за божествено или духовно начало. Вашета житейска мудрост помага на бедните и слабите
Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.

не знам защо ,но витнаги съм си мислила, че някога съм живяла в средновековието
Можеш да загубиш всяка битка, но не и последната

#26 QuePasa

QuePasa

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20 мнения

Публикувано: 15 April 2006 - 18:59

Ние в България,отдавна живеем в Средновековието,това чувство му е познато.:(

Мнението беше редактирано от QuePasa: 15 April 2006 - 18:59

#27 Митака

Митака

Elite Designer

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 27 мнения

Публикувано: 15 April 2006 - 21:07

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Филипините приблизително около 1100-та година.
Вашата професия е била строител на църкви, храмове, катедрали.Вашият психологически профил за предния ви живот:
Твърд характер, с тежащо мнение в критични ситуации, с отличен самоконтрол и ясна мисъл. Такива хора са родени за генерали, но не винаги са обичани от околните.
Вашият урок -- да се борите с насилието и дисхармонията в нашия свят, да разберете корените на произхода им. Всички глобални проблеми имат сходен произход.

#28 Nav

Nav

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 124 мнения

Публикувано: 15 April 2006 - 21:46

Родили сте се някъде в земите около Арктика приблизително около 650-та година.
Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Вие сте нормална, практична натура, материалист без никакво признание за божествено или духовно начало. Вашета житейска мудрост помага на бедните и слабите

Хмм....всички жени са били мъже пък аз където съм воу(boy(бой) - момче ама аз "b$ го хващам за "б" :lol: ) съм бил жена. Ама поне хубаво съм ги трошил(или пък по - точно е да кажа "трошила"?) тогава. Ама вие какво знаете - аз къртя мивки, а тогава съм ги къртил другите :lol: :lol:

#29 dimd

dimd

Старост-нерадост

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 394 мнения

Публикувано: 16 April 2006 - 00:02

Бил съм жена в Египет ! :blink:
Б.х,мама му !
Сигурно са ме погребали жив/а/ с някой фараон !
БЪЛГАРИ-ЮНАЦИ !
Публикувано изображение
Εγώ είμαι αστυνομικός !

#30 Profruit

Profruit

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 282 мнения

Публикувано: 01 May 2006 - 22:07

Вашата професия е била писател, драматург, организатор на ритуали.

Твърд характер, с тежащо мнение в критични ситуации, с отличен самоконтрол и ясна мисъл. Такива хора са родени за генерали, но не винаги са обичани от околните.
Вашият урок -- да се борите с насилието и дисхармонията в нашия свят, да разберете корените на произхода им. Всички глобални проблеми имат сходен произход.

Ако това тълкование е истина, то е обяснимо, защо някои ме уговорят да не спирам да пиша.Кара ме да се замисля.
Публикувано изображение

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители