Jump to content

Какъв сте бил в предишния си живот...?


danina

Препоръчан пост

Но пък си имаме и мъже с предишен живот като жена, така че поне не мисля че е толкова бъгава програмката за изчисляване..

Е нещо се базикате с мен :( Ама за футбола, има ли навити "бивши" мъже да си разцъкаме малко топчето :lol:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Онтарио приблизително около 1300-та година.

Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач.

------------------------------

Вашият психологически профил за предния ви живот:

Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!

---------------------------

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.

 

 

Я виж ти! Аз и сега обичам риболова ;)

С liverpool сме били май в едно племе ;)

 

А пък тоя детектив на пъпа ми излезе днес. От друг един тест ми излезе кон-детектив. Ще взема да повярвам вече.

Редактиран от bat-stan
Link to comment
Сподели другаде

Някой вярва ли на тея бозички?

Здравей QuePasa!

Ами сигурно,никой не вярва.Просто се забавляваме.Забавлявай се и те.

Прочети отново пост 1 от тази тема. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Леле, danina!

 

Родили сте се някъде в земите около Суматра приблизително около 375-та година.

Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.

 

Само този резултат ме шашардиса! Аз бях на Суматра (защото такава ми е професията - да обикалям) последно преди година. И съм бил няколко пъти преди това в този район. Странното е наистина, че се чувствах "у дома". Преди да направя този тест, винаги съм се чудил защо толкова ми харесва тропика и още повече екватора (остров в океана, разбира се). Но никога не съм харесвал малките острови, а по-големичките. Приоритет са ми острови като: Шри Ланка (Цейлон), Ява, Суматра и няколко архипелага с по-големички острови, по-близо до екватора.

Link to comment
Сподели другаде

Леле, danina!

Само този резултат ме шашардиса! Аз бях на Суматра (защото такава ми е професията - да обикалям) последно преди година. И съм бил няколко пъти преди това в този район. Странното е наистина, че се чувствах "у дома". Преди да направя този тест, винаги съм се чудил защо толкова ми харесва тропика и още повече екватора (остров в океана, разбира се). Но никога не съм харесвал малките острови, а по-големичките. Приоритет са ми острови като: Шри Ланка (Цейлон), Ява, Суматра и няколко архипелага с по-големички острови, по-близо до екватора.

Sir William-сигурно имаш много добре развито шесто чувство,пък и нали си бил магьосник,гадател. Сигурно затова се чувстваш така.

И аз разбрах,защо обичам ориз-ами живяла съм в Китай. :)

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот. Родили сте се някъде в земите около Северна Англия приблизително около 825-та година. Вашата професия е била треньор, дресъор на животни, птици, насекоми. Вашият психологически профил за предния ви живот: Личност с огромна енергия, добър в преценките и планирането и следяща за изпълнението. Ако сте бедняк, то Вие няма да сте просто бедняк а ШЕФ на бедняците Урока, който сте получили в предходния Ви живот: Вие сте призван да решите проблема със замърсяването на околната среда, рециклирането на материали, липсата на суровини и премахването на радиацията чрез всички средства.

Бррррр - е за това не харесвам нито Англия, нито Лондон. :ph34r:

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Суматра приблизително около 475-та година.

Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.

 

Вашият психологически профил за предния ви живот:

Истински, естествен психолог, Вие знаете как да използвате създалите се ситуации. Хладнокръвен и спокоен във всяка ситуация.

 

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Боязливи, самотни и неуверени хора има навсякъде. Това е и Вашата задача -- да превъзмогнете тези тенденции в себе си след което да помогнете и на околните.

 

Мога само да кажа, че очевидно съм доста различна от предишния си живот. :)

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Унгария приблизително около 775-та година.

Вашата професия е била картограф, астролог, астроном.Вашият психологически профил за предния ви живот:

Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вашият основен урок -- да се научите на великодушие и братски чувства. Опитайте се да се влияете по-малко от материалните неща и се научете да имате толкова, колкото можете и да дадете.

Ихааа:) Дам....има някои общи неща...скромна...тиха...спокойна(не винаги ама в повечето случаи). А за творческите таланти - със сигурност няма да се проявят в този ми живот, защото никак не ме бива в тези неща....повече съм към точните науки:D

Link to comment
Сподели другаде

не е лошо:

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Арктика приблизително около 1250-та година.

Вашата професия е била химик, алхимик, майстор на отрови.

--------------------------------------------------------------------------------

Вашият психологически профил за предния ви живот:

Вие сте нормална, практична натура, материалист без никакво признание за божествено или духовно начало. Вашета житейска мудрост помага на бедните и слабите

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.

 

не знам защо ,но витнаги съм си мислила, че някога съм живяла в средновековието

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Филипините приблизително около 1100-та година.

Вашата професия е била строител на църкви, храмове, катедрали.Вашият психологически профил за предния ви живот:

Твърд характер, с тежащо мнение в критични ситуации, с отличен самоконтрол и ясна мисъл. Такива хора са родени за генерали, но не винаги са обичани от околните.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вашият урок -- да се борите с насилието и дисхармонията в нашия свят, да разберете корените на произхода им. Всички глобални проблеми имат сходен произход.

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Арктика приблизително около 650-та година.

Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Вашият психологически профил за предния ви живот:

Вие сте нормална, практична натура, материалист без никакво признание за божествено или духовно начало. Вашета житейска мудрост помага на бедните и слабите

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.

 

Хмм....всички жени са били мъже пък аз където съм воу(boy(бой) - момче ама аз "b$ го хващам за "б" :lol: ) съм бил жена. Ама поне хубаво съм ги трошил(или пък по - точно е да кажа "трошила"?) тогава. Ама вие какво знаете - аз къртя мивки, а тогава съм ги къртил другите :lol: :lol:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Вашата професия е била писател, драматург, организатор на ритуали.

 

Вашият психологически профил за предния ви живот:

Твърд характер, с тежащо мнение в критични ситуации, с отличен самоконтрол и ясна мисъл. Такива хора са родени за генерали, но не винаги са обичани от околните.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вашият урок -- да се борите с насилието и дисхармонията в нашия свят, да разберете корените на произхода им. Всички глобални проблеми имат сходен произход.

Ако това тълкование е истина, то е обяснимо, защо някои ме уговорят да не спирам да пиша.Кара ме да се замисля.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...