Jump to content

Какъв сте бил в предишния си живот...?


danina

Препоръчан пост

Здравейте!

 

Без никакви претенций за достоверност,ви предлагам да разберете какъв,каква сте били преди.Тук:

 

http://www.triada.bg/Forums/Referbook/Pastlife.asp

 

Цитат от сайта:

 

Забележка! Този алгоритъм е със забавна цел и изчислен за дати след 1922г. Забавлявайте те се и не приемайте всичко за самата истина :)!!!

 

Автора на предложението/аз/,не носи никаква отговорност за нанесените ви щети при разбиране на чистата истина.Ако има недоволни,значи са родени преди 1922.

Вие доволни ли сте?

 

 

 

Аз да.Ето каква съм била:

 

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Южен Китай приблизително около 875-та година.

Вашата професия е била треньор, дресъор на животни, птици, насекоми.

--------------------------------------------------------------------------------

Вашият психологически профил за предния ви живот:

Революционен тип. Предизвиквате промени във всички области в които сте се намесвали - политика, бизнес, религия или в домакинството. Роден сте за лидер.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вие сте призван да решите проблема със замърсяването на околната среда, рециклирането на материали, липсата на суровини и премахването на радиацията чрез всички средства.

 

Май съм си сбъркала професията.... :D

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

that's me: :D

 

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Египет приблизително около 775-та година.

Вашата професия е била писател, драматург, организатор на ритуали.

-------------------------------------------------------------------------------------

Вашият психологически профил за предния ви живот:

Твърд характер, с тежащо мнение в критични ситуации, с отличен самоконтрол и ясна мисъл. Такива хора са родени за генерали, но не винаги са обичани от околните.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вашият урок -- да учите, да практикувате и да използвате мъдростта, скрита в психо-науките, и в тяхните древни ръкописи. Със особен вяра и упорита работа Вие ще достигнете своето истинско предопределение в настоящия си живот.

Link to comment
Сподели другаде

Доста такива таблици съм разглеждала,защото вярвам в прераждането.Единственото,което винаги е едно и също при мен,е страната-Япония :blink:

А никога тази страна не ме е привличала,привлича ме Индия,и то много ;)

За професията,занятието е винаги различно-тук в горепосочената съм била коняр или овчар ;)

Аз наистина много обичам конете,и една от мечтите ми е да се науча да яздя :P

За призванието също е вярно-да уча хората да обичат-себе си,останалите,просто всеки миг от Живота ;)

Откакто се помня все това правя-не е лесно,наистина,но когато даваш душата си в нещо,то става много по-хубаво,някога...

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

"... но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около България приблизително около 1600-та година.

Вашата професия е била бижутер, часовникар.Вашият психологически профил за предния ви живот:

Спокоен, мислещ, търсещ дълбочината в нещата от живота. Роден за драматични роли, роден за актьор.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Има невидима нишка между материалния и духовен свят. Вашиата задача е -- да търсите, да намерите и съумеете да използвате тази нишка." има нещо вярно, само за бижутера не ми се вярва, но пък поне да си бях оставил някакво наследство за сегашния живот я.

Link to comment
Сподели другаде

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Централна Англия приблизително около 1750-та година.

Вашата професия е била моряк, обущар. :blink: (интересно как ли като съм бил жена :blink: )

:D :D :D :D :D Това ме разби.

Link to comment
Сподели другаде

Бил си космата мадама, дето са я оправяли моряците и си миела палубата... а и си им поправял обувките?!?! Нещо такова трябва да е станало. Е какво да ти кажа ако се беше родил 150 години по-рано в Североизточна Европа можеше и да знаеш за бижутера в мен, но уви... :lol:
Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Южен Китай приблизително около 1700-та година.

Вашата професия е била треньор, дресъор на животни, птици, насекоми.Вашият психологически профил за предния ви живот:

Революционен тип. Предизвиквате промени във всички области в които сте се намесвали - политика, бизнес, религия или в домакинството. Роден сте за лидер.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вие сте призван да решите проблема със замърсяването на околната среда, рециклирането на материали, липсата на суровини и премахването на радиацията чрез всички средства.

xexexe da be da!

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Югозападната част на Северна Америка приблизително около 1175-та година.

Вашата професия е била вожд (лидер), военен - майор/капитан.Вашият психологически профил за предния ви живот:

Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Вашата основна задача -- да направите света по-красив. Физическите и духовни пустоши чакат за вашето докосване. Запазете усмивката си! :D

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Юкон приблизително около 1325-та година.

 

Вашата професия е била вожд (лидер), военен - майор/капитан.Вашият психологически профил за предния ви живот:

Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.

 

Урока, който сте получили в предходния Ви живот:

Винаги ви изглежда, че Вие сте различен от останалите. Вашият урок -- водете се по интуицията си, тя е най-добрия ви водач в нащоящия живот.

-

 

Лидер съм бил :lol: Ще ме слушате ей :P

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Сега като разглеждах темата се натъкнах на нещо интересно-досега всички писали жени се оказа,че са били мъже.Много интересно.Дано пише още някоя дама,да видим ще се задържи ли тенденцията.

Link to comment
Сподели другаде

Е то лошо няма - мъжки момичета, само да не се прекалява даже е добре. Тъкмо ще можем да играем и футбол с тях :lol: Но пък си имаме и мъже с предишен живот като жена, така че поне не мисля че е толкова бъгава програмката за изчисляване..
Link to comment
Сподели другаде

Брей умрях си от смях:

"Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Южна Индия приблизително около 1225-та година.

Вашата професия е била овчар, коняр, горски."

и "Личност с огромна енергия, добър в преценките и планирането и следяща за изпълнението. Ако сте бедняк, то Вие няма да сте просто бедняк а ШЕФ на бедняците. Вие сте призван да учите другите да разбират и преодоляват трудностите с лекота. Вие трябва да помагате на останалите да усетят радостта от живота."

Еха тва е да си шеф на бедняците!!!Тъй да я докараш ;)

Link to comment
Сподели другаде

Бил си космата мадама, дето са я оправяли моряците и си миела палубата... а и си им поправял обувките?!?! Нещо такова трябва да е станало. Е какво да ти кажа ако се беше родил 150 години по-рано в Североизточна Европа можеше и да знаеш за бижутера в мен, но уви... :lol:

то положението хич не било добре!

Link to comment
Сподели другаде

Брей умрях си от смях:

"Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.

Родили сте се някъде в земите около Южна Индия приблизително около 1225-та година.

Вашата професия е била овчар, коняр, горски."

и "Личност с огромна енергия, добър в преценките и планирането и следяща за изпълнението. Ако сте бедняк, то Вие няма да сте просто бедняк а ШЕФ на бедняците. Вие сте призван да учите другите да разбират и преодоляват трудностите с лекота. Вие трябва да помагате на останалите да усетят радостта от живота."

Еха тва е да си шеф на бедняците!!!Тъй да я докараш ;)

 

Здравейте!

Тенденцията продължава-ето и Vanina е била мъж.Иде ред да се направят и някои изводи.

Ето моите:Както виждате всички дами в миналия живот са били мъже и то какви-лидери,енергични личности,а Vanina е била шеф и то какъв.Изобщо поживяли сме си в предишния живот като мъже.Така,че не се радвайте много,че сега сте мъже/като гледам тук във форума,все сте интелигентни,лидери/,защото нали виждате какво се случва в следващия живот. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Аз май съм била нещо като Рубин Худ ;) хаха

М да danina жалко, че не съзнаваме миналите си животи ... да усетим срещуположните полове какво е да си на отсрещния бряг

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...