Jump to content

Услугата Интернет защита на доставчиците.


Препоръчан пост

Имам доставчик на интернет и сега в сайта му чета че има услугата за интернет защита.

Дали да я активирам, или да не се занимавам че може да ми направи по-бавна връзката? Дайте си мнението по въпроса. С Win 10 съм и нямам проблеми.

Ето скрийншот:

post-9788-0-24708000-1672838897_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Звучи сякаш доставчикът има списъци с IP адреси и домейни, които са „зловредни/злонамерени“ и просто ще блокира трафик към и от тях. Ако е така, зависи колко актуални са тези списъци. Съмнява ме да има голям смисъл, но може и да греша.

То реално някои adblocker добавки също имат списъци с phishing адреси, та на теория също могат да предоставят някаква защита.

 

Ако наистина има безплатен тестови период, не те бърка да тестваш, но това ще е по-скоро тест дали има проблеми, а не дали работи, ако си нямал проблем досега и без тези защити. Само не забравяй да провериш дали това не е от онези безплатни пробни периоди, които всъщност автоматично минават в платен абонамент, и да забравиш да го прекратиш.

Link to comment
Сподели другаде

Да, и аз се опасявам че нещо ако се пробва после трябва с триста зора да се откаже човек. А проблеми не съм имал. Така че няма да пробвам. Дори не им вярвам че тази защита е толкова добра, а и може да ми създаде проблеми...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...