Jump to content

Проблем с ъпдейтите на Windows 10


Препоръчан пост

Колко свободно място има на дяла с Windows?

 

Може да пробваш с надграждане на ОС:

изтегли https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=799445 

 пусни като администратор и избери опцията за запазване на файлове и настройки.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

При мен не се е случвало до сега да омаже нещо.

Това си е от Microsoft тула за надграждане.

Като спомена "стара конфигурация", да не би да е слагана орязана версия на Win или да са спирани сервизи?

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, още веднъж! Вече ги почистих.

Извини ме за нахалството, но би ли ме посъветвал, как да ускоря работата на лаптопа ми софтуерно. С Уиндос 10 е и работи много бавно.

Link to comment
Сподели другаде

Най-сигурният начин да усетиш разлика в скоростта на работа е да преминеш от механичен хард диск на SSD. Ако вече си със SSD, то значи най-вероятно имаш прекалено много инсталирани резидентни приложения и/или просто системата е слаба. Какъв точно е хардуерът?

Link to comment
Сподели другаде

Най-сигурният начин да усетиш разлика в скоростта на работа е да преминеш от механичен хард диск на SSD. Ако вече си със SSD, то значи най-вероятно имаш прекалено много инсталирани резидентни приложения и/или просто системата е слаба. Какъв точно е хардуерът?

Но е по-добре да каже какъв е модела на лаптопа и всичкия хардуер в него да се биди има ли смисъл!

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Колегата е прав, може да се смени паметта с 8GB модул и да се смени твърдият диск със SSD. Ако кажеш с какъв бюджет разполагаш, можем да препоръчаме конкретен модел SSD.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Здравейте. 

Темата ме интересува и имам въпроси ако може да коментираме.

 

- На един скрийншот на колегата rwsrumen1 видяхче не е чекнал маркираното. Да не е спирал ъпдейтите за 7 дни(или няколко пъти по 7) от горната опция?

post-9788-0-44954100-1662265572_thumb.jpg

 

- Има ли начин на ъпдейтнат до последно Windows10 да спря завинаги ъпдейтите поради вече слаба машина(4GB RAM и обикновен хард)?

На по-стари версии ги спирах и още не тръграт да се ъпдейтват. Сега каквото и да правя пак сами си се пускат. Но при стара машина ъпгрейдването е много бавно и бъгаво.....

И ако изтегля някоя версия от преди 3-4 години и я инсталирам и ги спря?

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...