Jump to content

Не мога или трудно влизам отскоро в сайтове, в които съм регистриран


Nikolai Dimitrov

Препоръчан пост

Привет! Отскоро забелязвам, че не мога да вляза в сайтове в които съм регистриран и са ми жизнено важни?


 цитирам :Нямате достъп до този сайт!-нито прокси сървъра -проверка помага, нито проверка на мрежaта в Windows?


Използвам Win7 ult ., Google Chrom -единствено  този браузър.  Само определени сайтове не се отварят ! Какво се изписва: Връзката ви не е поверителна или др.. Има и трети които се отварят ,но частично т.е. без изобрзжения/картинки.- Изтрих защитната стена  на Win 7uit  ,промяна настройките в Гугъл  и нещата се подобриха, до толква, че се отварят сайтове само от определени места напр. от Homepage,но не от записана отметка, външен линк или списък за четене! Също ме предупреждава, че е опасно влизането в сайта нещо което преди не е било?


Нямам възможност да отворя сайтовете от друг доставчик на Интернет


  Молбата ми е ако някой знае нека пише?


Link to comment
Сподели другаде

Не става въпрос да преминеш напълно на друг браузър, а просто да направиш тест, за да се установи дали проблемът е локализиран в браузъра или е по-глобален, да речем с операционната система или някой друг инсталиран софтуер.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно! Виждам, че задълбава в ОС, а той проблема може да се разреши с просто изтриване на кеша и бисквитките на браузъра примерно.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...