Jump to content

Неуспешно удостоверяване с потребителско име и парола


Препоръчан пост

Използвах програмата Cameyo version 2.7.1289 до скоро, но в един момент вече не можех да вляза в акаунта си
/чрез Cameyo/ за да работя с нея !?
Излиза ми следното предупреждение:

Неуспешно влизане
Възникна грешка при отправяне на HTTP заявката към:
https://online.cameyo.com/CameyoOnline.svc
Това може да се дължи на факта, че сертификатът на сървъра не е конфигуриран добре с HTTP.SYS в случая HTTPS.
Това може да бъде причинено и от несъответствие на обвързването на защитата между клиента и сървъра.


Принудих се да изтрия акаунта си и да се ОПИТАМ да създам нов. Но вече не можех да направя нова регистрация,
защото след като вложа данните си и натисна "бутона" за регистрация . . . тя не се активира !?
Какво да правя ?
 

 

Link to comment
Сподели другаде

Нямам представа за какво точно става въпрос, но поне на пръв поглед ми се вижда като проблем за поддръжката на въпросния софтуер.

 

Иначе просто можеш да опиташ на друг компютър или дори на виртуална машина, за да си сигурен дали проблемът е в твоето устройство.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

За да изляза от неловкото положение с блокировката на основните функции на Cameyo ( заради това че тя не може 

да се свърже с регистрацията ми в уеб сайта й ), направих тази сложна снимка за да я публикувам в темата си !

На нея се вижда ясно че докато мога свободно да вляза автоматично в уебсайта на програмата посредством браузера си 

/ потребителско име и парола /, чрез интерфейса и . . .не мога :

 

http://forum.skynomad.net/gallery/albums/userpics/2021_02_03_123228.jpg

 

Надявам се някой който ползва услугите на Cameyo тук във форума , да ми помогне да я ремонтирам !

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Нямам представа за какво точно става въпрос, но поне на пръв поглед ми се вижда като проблем за поддръжката на въпросния софтуер.

 

.

Тъй като реших да докарам идеята си докрай, с инсталирането на подходящ софтуер за създаването на портативни програми

(които впоследствие да прехвърля на флашка) и след несполучливите ми опити с Cameyo и VMware Thin App, реших да пробвам

и с другата известна програма от тази група - Spoon Studio

Спрях се на следните преносимите (работещи) версии:

1./ 16.0.482

2./ 21.1.1441

Жалкото е че не можах да им отворя .exe файловете, поради следния проблем:

 

 МОЛЯ, ЗАДАЙТЕ КЛЮЧА НА СИСТЕМНИЯ РЕГИСТЪР:

 

HKLM\Software\Microsoft\.NET Framework\InstallRoot,

 

за да сочи към мястото на инсталиране на .NET Framework 

 

Оперативната система на моето РС е сравнително нова и е Windows 10 Pro, която работи по-малко от година !

Смятам че софтуерната рамка на Microsoft ( .NET Framework ) присъства в оперативната ми система и не зная

защо, Spoon Studio я търси и не иска да се инсталира без нея . . .

Link to comment
Сподели другаде

Опитът ми с подобни програми е нулев, но според мен ще е добра идея да провериш дали по-старата версия 3 на .NET Framework е инсталирана. По подразбиране не е и може би е изискване.

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът има много просто решение, ако тръгнем по пътя който ми сочи публикуваното от мен 


/по-горе/ съобщение . . . което ми предоставя самата програма:


Моля, задайте ключа на системния Регистър: HKLM\Software\Mikrosoft\.NET Framework\InstallRoot,


КОЙТО да сочи към мястото на инсталирания .NET Framework


Въпросът е сега, как да го създам този липсващ ключ:


 


http://forum.skynomad.net/gallery/albums/userpics/Szdavane_na_klyuch_km_sistemniya_registr.jpg


Link to comment
Сподели другаде

От снимката изглежда, че всичко е както трябва. InstalRoot стойността сочи към правилната директория.

Тогава трябва да се търси дали "кучето мирише" от тука :

 

http://forum.skynomad.net/gallery/albums/userpics/Komponenti_na_Windows.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...