Прехвърляне към съдържание


Снимка

Волейбол - Квалификации за Европейско Първенство 2021


  • Моля, влезте, за да отговорите
3 отговора по тази тема

#1 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения
  • Пол:Мъж

Публикувано: 24 December 2020 - 18:08

RR17Mqz.pngКвалификации за Европейското Първенство по Волейбол 2021RR17Mqz.png

Iw9rcas.png Различни градове - 15 Август 2020 - 16 Май 2021 Iw9rcas.png


577sVTj.png


RR17Mqz.png Правила RR17Mqz.png

  • В турнира ще вземат участие 24 отбора. Първите 12 са директно класирани, като четири са отборите домакини (Полша, Чехия, Естония и Финландия), а другите осем са с най-добро класиране от турнира през 2019 (Сърбия, Словения, Франция, Русия, Италия, Украйна, Германия и Белгия). Другите 12 ще бъдат определени чрез квалификационни турнири.
  • В квалификацията ще участват 25 отбора, които ще бъдат разпределени в седем групи. Четири групи по четири отбора и три групи по три отбора.
  • Играе се всеки срещу всеки. Седемте отбора завършили на първо място, заедно с петте най-добри втори отбора ще се класират за Европейското Първенство.

RR17Mqz.pngГрупиRR17Mqz.png


Група А
- Мачовете ще се играят в 8CaFAo9.png Задар, Хърватия (Kresimir Cosic Sports Hall)
и uSVScuZ.png Апелдорн, Холандия (Omnisport Apeldoorn)
  • uSVScuZ.png Холандия
  • hx0VlEM.png Швеция
  • 8CaFAo9.png Хърватия
7 Май - 19:30 - Хърватия 8CaFAo9.png 1 - 3 uSVScuZ.png Холандия - (30-32), (25-19), (23-25), (18-25)
8 Май - 19:30 - Холандия uSVScuZ.png 3 - 0 hx0VlEM.png Швеция - (25-17), (25-17), (25-15)
9 Май - 19:30 - Швеция hx0VlEM.png 1 - 3 8CaFAo9.png Хърватия - (18-25), (20-25), (25-22), (19-25)
14 Май - 20:30 - Швеция hx0VlEM.png 1 - 3 uSVScuZ.png Холандия - (18-25), (20-25), (25-22), (19-25)
15 Май - 17:00 - Хърватия 8CaFAo9.png 3 - 2 hx0VlEM.png Швеция - (25-21), (25-22), (19-25), (21-25), (15-11)
16 Май - 17:00 - Холандия uSVScuZ.png 2 - 3 8CaFAo9.png Хърватия - (25-27), (23-25), (25-18), (26-24), (13-15)

Класиране
L1quGar.png


Група B
- Мачовете ще се играят в gJAFViB.png Хадера, Израел (Enerbox Sport Palace)
  • VCNrDVk.png България
  • b9stlEs.png Австрия
  • gJAFViB.png Израел
12 Яну - 21:00 - Израел gJAFViB.png 0 - 3 b9stlEs.png Австрия - (25-27), (23-25), (20-25)
13 Яну - 19:00 - Австрия b9stlEs.png 1 - 3 VCNrDVk.png България - (21-25), (25-20), (19-25), (22-25)
14 Яну - 19:00 - България VCNrDVk.png 3 - 0 gJAFViB.png Израел - (27-25), (25-16), (25-22)
15 Яну - 17:00 - Австрия b9stlEs.png 2 - 3 gJAFViB.png Израел - (21-25), (25-20), (25-27), (25-20), (11-15)
16 Яну - 21:00 - България VCNrDVk.png 3 - 0 b9stlEs.png Австрия - (25-15), (25-18), (25-22)
17 Яну - 20:00 - Израел gJAFViB.png 0 - 3 VCNrDVk.png България - (20-25), (21-25), (23-25)

Класиране
5oWHqKt.png


Група C
- Мачовете ще се играят в SZxwIqj.png Скопие, Македония (Boris Trajkovski)
  • p6CzyPC.png Турция
  • SZxwIqj.png Македония
  • Qwnghmr.png Босна и Херцеговина
11 Яну - 19:00 - Македония SZxwIqj.png 3 - 1 Qwnghmr.png Босна и Херцеговина - (27-25), (25-21), (23-25), (25-19)
12 Яну - 19:00 - Босна и Херцеговина Qwnghmr.png 0 - 3 p6CzyPC.png Турция - (15-25), (17-25), (18-25)
13 Яну - 19:00 - Турция p6CzyPC.png 3 - 1 SZxwIqj.png Македония - (25-16), (18-25), (25-18), (25-12)
14 Яну - 19:00 - Босна и Херцеговина Qwnghmr.png 0 - 3 SZxwIqj.png Македония - (20-25), (24-26), (13-25)
15 Яну - 19:00 - Турция p6CzyPC.png 3 - 0 Qwnghmr.png Босна и Херцеговина - (25-9), (25-19), (25-18)
16 Яну - 19:00 - Македония SZxwIqj.png 3 - 1 p6CzyPC.png Турция - (25-19), (21-25), (25-23), (25-18)

Класиране
gacuPJw.png


Група D
- Мачовете ще се играят в wpitAKM.png Никозия, Кипър (Tassos Papadopoulos Eleftheria)
  • PmB4wJD.png Латвия
  • 8jgb7Yx.png Испания
  • dq0IBNk.png Молдова
  • wpitAKM.png Кипър
30 Авг - 17:00 - Молдова dq0IBNk.png 0 - 3 PmB4wJD.png Латвия - (10-25), (21-25), (20-25)
30 Авг - 20:00 - Кипър wpitAKM.png 1 - 3 8jgb7Yx.png Испания - (22-25), (27-25), (17-25), (17-25)
31 Авг - 17:00 - Латвия PmB4wJD.png 1 - 3 8jgb7Yx.png Испания - (22-25), (21-25), (25-16), (19-25)
31 Авг - 20:00 - Молдова dq0IBNk.png 3 - 0 wpitAKM.png Кипър - (25-22), (25-22), (25-22)
1 Сеп - 17:00 - Испания 8jgb7Yx.png 1 - 3 dq0IBNk.png Молдова - (25-23), (20-25), (21-25), (19-25)
1 Сеп - 20:00 - Латвия PmB4wJD.png 3 - 0 wpitAKM.png Кипър - (25-17), (25-16), (25-11)
4 Сеп - 17:00 - Молдова dq0IBNk.png 0 - 3 PmB4wJD.png Латвия - (22-25), (17-25), (22-25)
4 Сеп - 20:00 - Кипър wpitAKM.png 3 - 0 8jgb7Yx.png Испания - (27-25), (25-22), (25-23)
5 Сеп - 17:00 - Латвия PmB4wJD.png 1 - 3 8jgb7Yx.png Испания - (25-27), (25-18), (26-28), (22-25)
5 Сеп - 20:00 - Молдова dq0IBNk.png 2 - 3 wpitAKM.png Кипър - (20-25), (25-19), (25-19), (22-25), (10-15)
6 Сеп - 17:00 - Испания 8jgb7Yx.png 3 - 0 dq0IBNk.png Молдова - (25-19), (25-22), (25-23)
6 Сеп - 20:00 - Латвия PmB4wJD.png 3 - 0 wpitAKM.png Кипър - (25-15), (25-21), (25-23)

Класиране
5shPRVl.png


Група E
- Мачовете ще се играят в pb8wpwg.png Нитра, Словакия (City Sports Hall)
и y5NEMzw.png Плоещ, Румъния (Olimpia Sports Hall)
  • pb8wpwg.png Словакия
  • y5NEMzw.png Румъния
  • 7Zpwwvr.png Швейцария
  • GQpF4Mi.png Албания
6 Май - 17:00 - Словакия pb8wpwg.png 3 - 0 7Zpwwvr.png Швейцария - (25-22), (25-21), (25-23)
6 Май - 20:00 - Румъния y5NEMzw.png 3 - 0 GQpF4Mi.png Албания - (25-15), (25-19), (25-18)
7 Май - 18:00 - Словакия pb8wpwg.png 3 - 1 y5NEMzw.png Румъния - (25-21), (25-21), (14-25), (25-22)
7 Май - 21:00 - Швейцария 7Zpwwvr.png 3 - 0 GQpF4Mi.png Албания - (25-18), (25-21), (26-24)
8 Май - 18:30 - Швейцария 7Zpwwvr.png 3 - 1 y5NEMzw.png Румъния - (21-25), (25-18), (25-19), (25-20)
8 Май - 21:30 - Албания GQpF4Mi.png 1 - 3 pb8wpwg.png Словакия - (20-25), (13-25), (25-21), (19-25)
14 Май - 17:00 - Албания GQpF4Mi.png 1 - 3 y5NEMzw.png Румъния - (26-24), (22-25), (13-25), (21-25)
14 Май - 20:00 - Словакия pb8wpwg.png 3 - 1 7Zpwwvr.png Швейцария - (19-25), (25-21), (25-22), (25-21)
15 Май - 17:00 - Румъния y5NEMzw.png 2 - 3 7Zpwwvr.png Швейцария - (25-21), (21-25), (25-21), (22-25), (7-15)
15 Май - 20:00 - Албания GQpF4Mi.png 1 - 3 pb8wpwg.png Словакия - (16-25), (19-25), (27-25), (18-25)
16 Май - 17:00 - Румъния y5NEMzw.png 3 - 1 pb8wpwg.png Словакия - (25-19), (16-25), (25-22), (25-15)
16 Май - 20:00 - Швейцария 7Zpwwvr.png 3 - 1 GQpF4Mi.png Албания - (25-27), (25-15), (25-19), (25-23)

Класиране
VS2GVh7.png


Група F
- Мачовете ще се играят в YG63hkm.png Тбилиси, Грузия (New Volleyball Arena)
и GRjBqNU.png Подгорица, Черна гора (SC Verde)
  • btWTLZK.png Гърция
  • GRjBqNU.png Черна гора
  • fUqdzM6.png Азербайджан
  • YG63hkm.png Грузия
7 Май - 14:30 - Азербайджан fUqdzM6.png 1 - 3 GRjBqNU.png Черна гора - (23-25), (21-25), (25-21), (15-25)
7 Май - 17:30 - Грузия YG63hkm.png 0 - 3 btWTLZK.png Гърция - (12-25), (14-25), (12-25)
8 Май - 14:30 - Черна гора GRjBqNU.png 2 - 3 btWTLZK.png Гърция - (25-17), (20-25), (19-25), (25-23), (14-16)
8 Май - 17:30 - Азербайджан fUqdzM6.png 3 - 0 YG63hkm.png Грузия - (25-20), (25-22), (25-15)
9 Май - 14:30 - Гърция btWTLZK.png 3 - 0 fUqdzM6.png Азербайджан - (25-21), (25-19), (25-18)
9 Май - 17:30 - Черна гора GRjBqNU.png 3 - 0 YG63hkm.png Грузия - (25-8), (25-12), (25-11)
14 Май - 18:00 - Грузия YG63hkm.png 0 - 3 btWTLZK.png Гърция - (10-25), (10-25), (16-25)
14 Май - 21:00 - Черна гора GRjBqNU.png 3 - 1 fUqdzM6.png Азербайджан - (25-16), (25-12), (20-25), (26-24)
15 Май - 18:00 - Гърция btWTLZK.png 3 - 0 fUqdzM6.png Азербайджан - (25-16), (25-17), (25-13)
15 Май - 21:00 - Грузия YG63hkm.png 0 - 3 GRjBqNU.png Черна гора - (14-25), (20-25), (16-25)
16 Май - 18:00 - Азербайджан fUqdzM6.png 3 - 0 YG63hkm.png Грузия - (25-13), (25-17), (25-17)
16 Май - 21:00 - Гърция btWTLZK.png 0 - 3 GRjBqNU.png Черна гора - (15-25), (21-25), (23-25)

Класиране
KJsqNHd.png


Група G
- Мачовете ще се играят в TGyK1WC.png Будапеща, Унгария (Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Aréna)
и 6mEehXf.png Порто, Португалия (Sport and Congress Center)
  • 84jDCJH.png Беларус
  • 6mEehXf.png Португалия
  • 3tFZ8ET.png Норвегия
  • TGyK1WC.png Унгария
7 Май - 17:00 - Беларус 84jDCJH.png 2 - 3 6mEehXf.png Португалия - (25-21), (23-25), (25-23), (23-25), (10-15)
7 Май - 20:00 - Унгария TGyK1WC.png 3 - 1 3tFZ8ET.png Норвегия - (23-25), (25-22), (25-23), (25-21)
8 Май - 17:00 - Португалия 6mEehXf.png 3 - 0 3tFZ8ET.png Норвегия - (25-18), (25-21), (25-19)
8 Май - 20:00 - Беларус 84jDCJH.png 3 - 0 TGyK1WC.png Унгария - (25-21), (25-15), (25-12)
9 Май - 17:00 - Норвегия 3tFZ8ET.png 0 - 3 84jDCJH.png Беларус - (21-25), (14-25), (22-25)
9 Май - 20:00 - Португалия 6mEehXf.png 3 - 0 TGyK1WC.png Унгария - (25-21), (25-16), (25-21)
14 Май - 18:00 - Норвегия 3tFZ8ET.png 3 - 1 TGyK1WC.png Унгария - (21-25), (26-24), (25-18), (25-22)
14 Май - 21:00 - Португалия 6mEehXf.png 3 - 1 84jDCJH.png Беларус - (25-22), (25-19), (21-25), (25-21)
15 Май - 17:00 - Унгария TGyK1WC.png 1 - 3 84jDCJH.png Беларус - (23-25), (25-19), (20-25), (18-25)
15 Май - 20:00 - Норвегия 3tFZ8ET.png 0 - 3 6mEehXf.png Португалия - (17-25), (18-25), (22-25)
16 Май - 17:00 - Беларус 84jDCJH.png 3 - 0 3tFZ8ET.png Норвегия - (25-19), (25-15), (25-10)
16 Май - 20:00 - Унгария TGyK1WC.png 0 - 3 6mEehXf.png Португалия - (15-25), (20-25), (22-25)

Класиране
kr43mz7.png


RR17Mqz.pngПетте най-добри втори отбораRR17Mqz.png

  • Мачовете срещу четвърто класираните отбори от всяка група не са включени в това класиране.
  • Първите пет от второ класираните отбори ще се класират за Европейското Първенство.
iYgpKI4.png


RR17Mqz.pngРезултатиRR17Mqz.png

За Европейското Първенство се класираха:
  • uSVScuZ.png Холандия
  • VCNrDVk.png България
  • p6CzyPC.png Турция
  • PmB4wJD.png Латвия
  • pb8wpwg.png Словакия
  • GRjBqNU.png Черна гора
  • 6mEehXf.png Португалия
  • SZxwIqj.png Македония
  • 8jgb7Yx.png Испания
  • btWTLZK.png Гърция
  • 8CaFAo9.png Хърватия
  • 84jDCJH.png Беларус


#2 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения
  • Пол:Мъж

Публикувано: 05 January 2021 - 12:18

Днес ще играем контролен мач срещу Македония. Мача ще е от 17:00 и ще се излъчва на живо в канала на Bulgarian Volleyball Federation в YouTube!

България VCNrDVk.png 3 - 1 SZxwIqj.png Македония - (23-25), (25-18), (25-22), (25-18)

Първия сет го загубихме, но няма да правя някви анализи, тъй като е контрола. Да видим дали ще има промяна в състава, за да се пробват други играчи и да видим как ще мине втория сет.

Втория сет заиграхме много по-добре. Пранди направи и няколко смени (незнам защо дори Братоевите играят) и още в началото направихме разлика. Тя се увеличи до 7 точки при 14-7. Македонците заиграха по-добре и успяха да стопят разликата до 18-16, но ние стабилизирахме нашата и в крайна сметка спечелиха гейма на 18. Дано продължим така.

Изтървах го третия сет, но сме играли добре явно.

Хубава игра. Браво момчета!

#3 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения
  • Пол:Мъж

Публикувано: 07 January 2021 - 19:03

България VCNrDVk.png 3 - 1 SZxwIqj.png Македония - (25-23), (25-17), (22-25), (25-20)

И втората контрола е спечелена от България с 3:1.
Очакваме първият мач на отбора на 13 Яниари (сряда).

#4 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения
  • Пол:Мъж

Публикувано: 16 January 2021 - 23:05

Класирахме се за Европейското, но утре имаме да изиграем още един мач срещу Израел. Мача за нас няма да има никаква стойност и затова мисля, че ще бъде по-скоро тренировъчен.




0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители