Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте,

 

От известно имам проблем. Страниците на уеб сайтовете, които разглеждам, се скролват сами до самия край на страницата и става невъзможно да чета каквото и да било. Интересното е, че същото се случва и със страниците на текстообработващата ми програма (а имам доста за четене и писане). Пробвах различни браузъри - резултатът е същият. При рестартиране проблемът изчезва за известно време, но после пак се появява. Сканриха с Аваст и с няколко онлайн скенера /Панда, Есет/, но не показва наличие на вируси? Редовно почиствам с CCleaner.

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

 

Spybot откри нещо, но доколко се е справил не знам, понеже проблемът си остава. Качвам файл, който може да го погледне.

Scan Results.200925-1553.txt

Link to comment
Сподели другаде

Правил ли си тест с друга мишка и клавиатура?

Можеш да провериш клавиатурата примерно на KeyboardTester.

Не знам какво точно трябва да търся, но кликнах на програмката. Набирам си буквите без проблем. Проблемът наистина става непоносим, защото ми спъва работата и трябва постоянно да рестартирам. Някакви идеи? Ако не е вирус, каква би могла да е причината?

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да разкачиш мишката и клавиатурата, когато се появи проблемът, за да видиш дали ще спре.

Става въпрос за лаптоп. Установих, че курсора се движи произволно. Дали да пробвам с мишка?

Link to comment
Сподели другаде

В контрол панела ми излиза, че декстопа не работи правилно, понеже има грешка в драйвера. Кликнах върху отстраняване на неизправности и ми изписва следното - устройството Intel ® Trusted Execution Engine Interface има проблем с драйвера. Някакви изводи?
Link to comment
Сподели другаде

Можеш да опиташ да включиш външни клавиатура и мишка. След това в Диспечера на устройствата можеш да забраниш вградените (клавиатурата на лаптоп-а и тъчпад-а) и ще разбереш дали проблема е в тези устройства или е нещо по-сериозно. Само внимавай какво забраняваш и ги забранявай едно по едно, за да не изгубиш контрол върху машината.

 

Ако не те затруднява, покажи един screeenshot от HWMonitor - да видим дали не прегрява този лаптоп.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...