Прехвърляне към съдържание

Снимка

Обновяване на антивирусни дефиниции (без надстройка)

Avg update database only

• Моля, влезте, за да отговорите
3 отговора по тази тема

#1 Иво Цанков

Иво Цанков

просто човек

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения
  • Живущ в:Балчик
  • Интереси:Музика, психология, компютри, мрежи и споделяне, иновации в технологиите.

Публикувано: 07 June 2020 - 15:22

Накратко: Все повече антивирусни програми, които някога за мен лично бяха пионери в своята област, защото не веднъж или два пъти са ме спасявали от трудни ситуации, с годините ставаха все по-недостъпни и по-недостъпни за нас хората с нарушено зрение. Дали заради прекалената си графичност, или други са причините за това екранните четци да не могат да разчитат менютата им – не знам.

Една такава програма за мен беше Avg.

Намерих една много стара версия, която пазя отдавна. Инсталирах я успешно. Въпросът е, че базата данни вече не може да се актуализира. Искам да разбера съществува ли възможност антивирусните дефиниции да бъдат свалени и интегрирани в програмата ръчно, за да мога да разполагам с най-новите, без същевременно да ме задължават да правя надстройка до по-нова версия, което е проблема всъщност?

Става дума за AvgInternetSecurity 8.5

#2 panevdd

panevdd

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3012 мнения
  • Живущ в:Сунгурларе
  • Интереси:Икономика, Информационни технологии, Пчеларство

Публикувано: 08 June 2020 - 15:17

Опитай с този адрес: https://www.avg.com/...es-prd-gsr-free - долу вляво има връзка Update file; би трябвало да свърши работа.

Публикувано изображение Публикувано изображение
Не съществува такова нещо като абсолютна обективност. Затова ползвам Google, Wikipedia, търсачката на форума, чета някои съвети и правилата на форума.

#3 Иво Цанков

Иво Цанков

просто човек

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения
  • Интереси:Музика, психология, компютри, мрежи и споделяне, иновации в технологиите.

Публикувано: 08 June 2020 - 17:19

Опитай с този адрес: https://www.avg.com/...es-prd-gsr-free - долу вляво има връзка Update file; би трябвало да свърши работа.

Изтеглих го. Какво се очаква да направя от тук насетне, след като вече съм го свалил? Трябва да се инсталира при инсталираната вече версия, за която питам?

#4 Иво Цанков

Иво Цанков

просто човек

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения

Публикувано: 08 June 2020 - 20:23

Опитах се да изпълня самото приложение. Излезе ми това:

---------------------------
AVG Antivirus not detected
AVG Antivirus was not detected to be installed on this machine. This installer cannot continue.
OK  

А на anti-virus и anti-spyware все още изписва database
 is outdated.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители