Jump to content

Проблем с Google информация за търсенето


Препоръчан пост

   За мен се оказа много голям проблем това.

Не знам от кога и как се е получило но в училището в което работя от МОН звънят че хора искайки да се свържат с нас звънят по телефон на Министерството на образованието който им го изписва на браузъра. И от там ни се карат и искат да премахнем този телефонен номер.

Вижте снимки: 

От Мозила: post-9788-0-19892600-1591172551_thumb.jpg

От Хром: post-9788-0-24259900-1591173819_thumb.jpg

 Пробвах два пъти да премахна от подчертаната в първата снимка опция. Първия път не я одобриха, втория още е видно че се изчаква. Сега написах и в https://support.google.com/ заявка:

post-9788-0-79283000-1591174012_thumb.jpg , която току що пратих.

Сега чакам, но моля дайте идея и съвет как този телефон да се премахне, а и интересно как се е появил и защо там? 

Достатъчни ли са действията ми за премахването му?

Питам защото хора звънят на него и понеже той е на МОН, от там ни се карат....Не е редно да го има при търсене на училището и затова направих тези опити да се премахне.

 

Посъветвайте ме.

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах и от там, отговориха ми на и-мейл: 

"Благодарим Ви за приноса Редакцията Ви се преглежда. Благодарим Ви, че споделихте знанията си за ОУ ИВАН РИЛСКИ."

 

Сега да чакам остава ... 

То, какво мога друго да направя. Дори и телефон да имах техен да звънна. Те някаква централа, офис в България имат ли...?

Link to comment
Сподели другаде

Тази заявка за премахване я правя няколко пъти от седмици. Първия път не я промениха. След това и не ги изчаквам, давам информация, телефони и т.н за да се уверят на 100% че това което искам е правилно. Но няма резултат все още. Искам телефон да им звънна, някакъв и-мейл ... Аз все пак си мисля че има някакъв отдел в България който отговаря за тези неща относно Гугъл карти.  Бих искал да се свържа с тях. 

Все още резултат няма.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...