Jump to content

Продажба с наложен платеж?


georgi711220

Препоръчан пост

Здравейте! За първи път се наложи да продавам нещо и купувача искаше да го пратя по ЕКОНТ. Пратих монитора в петък, той би трябвало да го е взел в събота. Казаха ми, че изплащат парите от наложен платеж на следващия работен ден. Сега утре да чакам смс от ЕКОНТ или да отивам направо в офиса им? Не съм правил досега

това и не знам. Малко глупаво ама за първи път продавам нещо така.

Link to comment
Сподели другаде

Тези неща е трябвало да ги уточните, когато сте предали пратката на служителите на ЕКОНТ.

Според условията за наложен платеж ще си получите парите в Понеделник след 12:00ч., най-вероятно - в офис на ЕКОНТ.

Link to comment
Сподели другаде

Тези неща е трябвало да ги уточните, когато сте предали пратката на служителите на ЕКОНТ.

Според условията за наложен платеж ще си получите парите в Понеделник след 12:00ч., най-вероятно - в офис на ЕКОНТ.

Мерси!Сигорну ще ми пратят смс. Ще изчакам и ако не пратят ще ида следобеда да питам.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Знам, че събуждам стара и вече приключена тема, но все пак не е напълно:
 

 

Наложеният платеж може да се получи и по банков път. Дори може да е така по подразбиране за бъдещи пратки.

 

Трябва да си дадете банковата сметка на Еконт, аз моята я дадох в техен офис, но после се оказа че трябва да сключа някакво споразумение, което да го направя да бъде по подразбиране в регистрацията ми в Е-портала им http://ee.econt.com/ ... дори направих разпореждане пак през същия за последния ми наложен платеж по една пратка да си го получа по сметката ми вместо на ръка в офиса и стана.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...