Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте, ползвам Хром на настолния ми компютър. На компютъра ми в работата съм пак на Хром. Дадох синхронизиране на паролите и сега в работата ми се отварят всичките сайтове, където съм ги записала. Как мога да го махна това, защото ако някой седне на бюрото ми ще може да влезе в инвестиционните ми проекти или борси. От менюто на Хрома не  намирам от къде. :stop:

Link to comment
Сподели другаде

Не ползвам и двете неща, но там някъде в дясно няма ли икона за вашия потребител в Chrome? Ако излезете от него би трябвало паролите да не се попълват автоматично.

Link to comment
Сподели другаде

Влизаш в настройки и спираш синхронизирането. След това отиваш на пароли и триеш всичките.

ПП. спирането на синхронизацията няма да спре попълването, тъй като вече са добавени към браузъра.

Link to comment
Сподели другаде

Е затова трябва предварително да излезеш от акаунта за синхронизация.

От кой акаунт да изляза ? Най-важен ми е на домашният комп. ИСКАМ ДА МАХНА  синхрона със служебния. Значи като съм в домашния махам синхрона и на служебния ще изчезнат паролите- нали така?

Link to comment
Сподели другаде

Махаш синхронизацията на служебния компютър. И после ръчно изтриваш паролите от "настройки" На личния нищо не пипаш. Аз Хром не използвам, а Cent, но предполагам и в Хрома е подобно.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...