Jump to content

Възстановяване на данни от Android телефон


Препоръчан пост

Здравейте,

Имам Android телефон (Samsung), който претърпя инцидент, и в момента е с черен екран и не много работещ touch screen. Видимо всички останали функции работят. С доста усилия е постижимо отключване чрез pattern. Като цяло това е всичко, което мога да направя с него.  Искам да си възстановя, каквото мога. Обикновено прехвърляне на данни през USB трябва да се разреши през телефона. За варианти с USB Debugging също трябва да ползвам телефона. Пробвах да си отключа екрана, чрез Find My Mobile на Samsung (някъде прочетох, че това е точно за такива случаи и ще мога да работя с паметта на телефона), но поради някаква причина не може да го открие. Твърдят, че не е вързан към мрежа, а това не е вярно. Т.е. май съм изчерпал всички варианти, а не се сещам за други. Приемам всякакви предложения.

Link to comment
Сподели другаде

Лошо,при мен се беше получило с едно Леново,но имах късмет,тъча ми работеше и се виждаше в долния край на телефона.А точно там ми излизаше менюто на USB връзката към компютър.Само за сервиз се сещам.Но,там сигурно ще сменят дисплей и тъч.

Link to comment
Сподели другаде

 

 


Само за сервиз се сещам.Но,там сигурно ще сменят дисплей и тъч.

Аз от там започнах всъщност, но не им се занимава много. Вече е телефон на 4 години. Не си заслужава.

Link to comment
Сподели другаде

P.S. Не знам дали е възможно да накарам Google Photos/Drive по някакъв начин да ми синхронизира нещата, без да пипам телефона. Не откривам и никакъв support, на който да пиша.

Link to comment
Сподели другаде

Ей сега ще пробвам от моя и ще пиша.

 

П.П.Ами няма от къде да се стартира синхронизация без да се влезе в телефона.Само в Гугъл диска открих в менюто резервни копия.Само,че твоя телефон никога не е бил синхронизиран,дори и след въвеждане на профила на телефона ли?Из нета открих разни програми,но не съм сигурен дали не трябва достъп до андроида.Виж тук http://bg.wondershare.com/mobile-phone/top5-android-sync-manager.html

Link to comment
Сподели другаде

 

 


Само,че твоя телефон никога не е бил синхронизиран,дори и след въвеждане на профила на телефона ли?

Никога не съм ползвал такива услуги.

 

 

 


не съм сигурен дали не трябва достъп до андроида

По всяка вероятност трябва.

Link to comment
Сподели другаде

 

 


Пробвах да си отключа екрана, чрез Find My Mobile на Samsung (някъде прочетох, че това е точно за такива случаи и ще мога да работя с паметта на телефона)

От Samsung казаха, че чрез тяхната услуга може да се направи само и единствено отключване (няма отношение към другите функции). Това няма да ми е полезно, но така или иначе трябвало да съм логнат от телефона (или нещо от сорта), а аз не съм.

Остана най-отчаяният опит - да пиша и на Google. Но така и не намерих къде и дали изобщо може.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...