Прехвърляне към съдържание

Снимка

Възстановяване на данни от Android телефон

• Моля, влезте, за да отговорите
6 отговора по тази тема

#1 T-W

T-W

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 589 мнения

Публикувано: 26 May 2019 - 21:02

Здравейте,

Имам Android телефон (Samsung), който претърпя инцидент, и в момента е с черен екран и не много работещ touch screen. Видимо всички останали функции работят. С доста усилия е постижимо отключване чрез pattern. Като цяло това е всичко, което мога да направя с него.  Искам да си възстановя, каквото мога. Обикновено прехвърляне на данни през USB трябва да се разреши през телефона. За варианти с USB Debugging също трябва да ползвам телефона. Пробвах да си отключа екрана, чрез Find My Mobile на Samsung (някъде прочетох, че това е точно за такива случаи и ще мога да работя с паметта на телефона), но поради някаква причина не може да го открие. Твърдят, че не е вързан към мрежа, а това не е вярно. Т.е. май съм изчерпал всички варианти, а не се сещам за други. Приемам всякакви предложения.

#2 bojoviki

bojoviki

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 69 мнения
  • Живущ в:Варна
  • Интереси:футбол,интернет,компютри,колоездене

Публикувано: 27 May 2019 - 18:35

Лошо,при мен се беше получило с едно Леново,но имах късмет,тъча ми работеше и се виждаше в долния край на телефона.А точно там ми излизаше менюто на USB връзката към компютър.Само за сервиз се сещам.Но,там сигурно ще сменят дисплей и тъч.

http://hattrick.org
---------------------------------------------------------------
В английския форум питаш и ти отговарят. В руския - питаш, отговарят ти и теб те питат нещо. В българския - питаш и 1000 човека ти казват колко си прост, че питаш.

#3 T-W

T-W

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 589 мнения

Публикувано: 27 May 2019 - 18:56

Само за сервиз се сещам.Но,там сигурно ще сменят дисплей и тъч.

Аз от там започнах всъщност, но не им се занимава много. Вече е телефон на 4 години. Не си заслужава.

#4 T-W

T-W

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 589 мнения

Публикувано: 27 May 2019 - 19:14

P.S. Не знам дали е възможно да накарам Google Photos/Drive по някакъв начин да ми синхронизира нещата, без да пипам телефона. Не откривам и никакъв support, на който да пиша.

#5 bojoviki

bojoviki

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 69 мнения
  • Живущ в:Варна
  • Интереси:футбол,интернет,компютри,колоездене

Публикувано: 27 May 2019 - 21:47

Ей сега ще пробвам от моя и ще пиша.

П.П.Ами няма от къде да се стартира синхронизация без да се влезе в телефона.Само в Гугъл диска открих в менюто резервни копия.Само,че твоя телефон никога не е бил синхронизиран,дори и след въвеждане на профила на телефона ли?Из нета открих разни програми,но не съм сигурен дали не трябва достъп до андроида.Виж тук http://bg.wondershar...nc-manager.html

http://hattrick.org
---------------------------------------------------------------
В английския форум питаш и ти отговарят. В руския - питаш, отговарят ти и теб те питат нещо. В българския - питаш и 1000 човека ти казват колко си прост, че питаш.

#6 T-W

T-W

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 589 мнения

Публикувано: 29 May 2019 - 19:43

Само,че твоя телефон никога не е бил синхронизиран,дори и след въвеждане на профила на телефона ли?

Никога не съм ползвал такива услуги.

не съм сигурен дали не трябва достъп до андроида

По всяка вероятност трябва.

#7 T-W

T-W

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 589 мнения

Публикувано: 30 May 2019 - 20:56

Пробвах да си отключа екрана, чрез Find My Mobile на Samsung (някъде прочетох, че това е точно за такива случаи и ще мога да работя с паметта на телефона)

От Samsung казаха, че чрез тяхната услуга може да се направи само и единствено отключване (няма отношение към другите функции). Това няма да ми е полезно, но така или иначе трябвало да съм логнат от телефона (или нещо от сорта), а аз не съм.

Остана най-отчаяният опит - да пиша и на Google. Но така и не намерих къде и дали изобщо може.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители