Прехвърляне към съдържание


Снимка

Тенис - Григор Димитров 2019


  • Моля, влезте, за да отговорите
74 отговора по тази тема

#61 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 09 November 2019 - 00:14

CEnse9v.png Nitto ATP Finals CEnse9v.png

GBR.gif Лондон, Великобритания - 10 Ноември 2019 - 17 Ноември 2019 GBR.gif

a

aJZbVZO.png


Group Andre Agassi
Даниил Медведев 0 - 2 Стефанос Циципас - (5)6-7, 4-6
Рафаел Надал 0 - 2 Александър Зверев - 2-6, 4-6
Рафаел Надал 2 - 1 Даниил Медведев - (3)6-7, 6-3, 7-6(4)
Стефанос Циципас 2 - 0 Александър Зверев - 6-3, 6-2
Рафаел Надал 2 - 1 Стефанос Циципас - (4)6-7, 6-4, 7-5
Даниил Медведев 0 - 2 Александър Зверев - 4-6, (4)6-7

Group Björn Borg
Новак Джокович 2 - 0 Матео Беретини - 6-2, 6-1
Роджър Федерер 0 - 2 Доминик Тим - 5-7, 5-7
Роджър Федерер 2 - 0 Матео Беретини - 7-6(2), 6-3
Новак Джокович 1 - 2 Доминик Тим - 7-6(5), 3-6, (5)6-7
Доминик Тим 0 - 2 Матео Беретини - (3)6-7, 3-6
Новак Джокович 0 - 2 Роджър Федерер - 4-6, 3-6

Semifinals
Стефанос Циципас 2 - 0 Роджър Федерер - 6-3, 6-4
Доминик Тим 2 - 0 Александър Зверев - 7-5, 6-3

Final
Стефанос Циципас 2 - 1 Доминик Тим - (6)6-7, 6-2, 7-6(4)

#62 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 01 January 2020 - 10:51

Да ни е честита новата 2020 година!

oXXlxbl.jpg


Дойде времето да открием подобаващо новата ни година. Още сега през месец Януари, ще ни вълнуват 2 турнира:
ATP Cup
Australian Open

ATP Cup ще бъде турнир, който ще се играе в три града - Брисбън, Пърт и Сидни. Това ще бъде първото издание от този тип турнир - отборен. В него ще участват 24 държави, които ще бъдат разпределени в 6 групи по 4 отбора. Отборите играят всеки срещу всеки, като победителите от групите, заедно с още два отбора, завършили на второ място ще се класират за четвъртфиналите.

Australian Open - Първият турнир от Големите Шлемове за годината, като си остава (поне за мен) и най-интересният от другите три. Участват 128 тенисисти, директни елиминационни мачове, като на края ще остане само един, който ще вдигне трофея в Мелбърн.


#63 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 01 January 2020 - 12:16

IYEHs2z.png ATP Cup IYEHs2z.png

AUS.gif Брисбън, Пърт, Сидни - Австралия - 3 Януари 2020 - 12 Януари 2020 AUS.gif

a

AOa1NLi.png


IYEHs2z.png Правила IYEHs2z.png

  • Групова фаза - В турнира участват 24 отбора, които са разпределени в 6 групи по 4 отбора. Играе се всеки срещу всеки, като за четвъртфиналите ще се класират шестте отбора завършили на първо място, заедно с двата най-добри втори отбора.
  • Финална фаза - Директни елиминационни мачове, с които ще се определи победителя в турнира.

IYEHs2z.png Групова фаза IYEHs2z.png


Група А
- Мачовете ще се играят в Брисбън
  • xBjlkuH.png Сърбия - Новак Джокович, Душан Лайович, Никола Милойевич
  • PSRjHT2.png Франция - Гаел Монфис, Беноа Пер, Жил Симон
  • UEImNuW.png Южна Африка - Кевин Андерсън, Лойд Харис, Ruan Roelofse
  • RuyXwSe.png Чили - Кристиън Гарън, Николас Яри, Alejandro Tabilo
4 Януари
Започват от 02:00

Франция PSRjHT2.png 2 - 1 RuyXwSe.png Чили
Беноа Пер 2 - 1 Николас Яри - (3)6-7, 6-3, 6-3
Гаел Монфис 2 - 0 Кристиън Гарън - 6-3, 7-5
Никола Маю/Édouard Roger-Vasselin 0 - 2 Кристиън Гарън/Николас Яри - 5-7, 2-6

Започват от 09:30
Сърбия xBjlkuH.png 3 - 0 UEImNuW.png Южна Африка
Душан Лайович 2 - 1 Лойд Харис - 3-6, 7-6(4), 6-3
Новак Джокович 2 - 0 Кевин Андерсън - 7-6(5), 7-6(6)
Никола Чачич/Виктор Троицки 2 - 0 Рейвън Клаасен/Ruan Roelofse - 6-3, 6-2

6 Януари
Южна Африка UEImNuW.png 3 - 0 RuyXwSe.png Чили
Лойд Харис 2 - 0 Николас Яри - 6-4, 6-4
Кевин Андерсън 2 - 0 Кристиън Гарън - 6-0, 6-3
Рейвън Клаасен/Ruan Roelofse 2 - 1 Кристиън Гарън/Николас Яри - 1-6, 6-3, (10-7)

Сърбия xBjlkuH.png 2 - 1 PSRjHT2.png Франция
Душан Лайович 1 - 2 Беноа Пер - 2-6, 7-6(6), 4-6
Новак Джокович 2 - 0 Гаел Монфис - 6-3, 6-2
Новак Джокович/Виктор Троицки 2 - 1 Никола Маю/Édouard Roger-Vasselin - 6-3, (5)6-7, (10-3)

8 Януари
Сърбия xBjlkuH.png 2 - 1 RuyXwSe.png Чили
Душан Лайович 2 - 0 Николас Яри - 6-2, 7-6(3)
Новак Джокович 2 - 0 Кристиън Гарън - 6-3, 6-3
Никола Чачич/Виктор Троицки 0 - 2 Николас Яри/Alejandro Tabilo - 3-6, (2)6-7

Франция PSRjHT2.png 1 - 2 UEImNuW.png Южна Африка
Жил Симон 2 - 1 Лойд Харис - 2-6, 6-2, 6-2
Беноа Пер 1 - 2 Кевин Андерсън - 6-2, (1)6-7, (5)6-7
Никола Маю/Édouard Roger-Vasselin 0 - 2 Рейвън Клаасен/Ruan Roelofse - 3-6, 4-6

Класиране
F03Ijc0.png


Група B
- Мачовете ще се играят в Пърт
  • 8jgb7Yx.png Испания - Рафаел Надал, Роберто Баутиста Агут, Пабло Кареньо Буста
  • rCPAElq.png Япония - Йошихито Нишиока, Го Соеда, Тошихиде Мацуи
  • YG63hkm.png Грузия - Николоз Басилашвили, Александр Метревели, George Tsivadze
  • vjLuE0W.png Уругвай - Пабло Куевас, Мартин Куевас, Franco Roncadelli
4 Януари
Започват от 04:00

Япония rCPAElq.png 3 - 0 vjLuE0W.png Уругвай
Го Соеда 2 - 0 Мартин Куевас - 6-1, 6-3
Йошихито Нишиока 2 - 0 Пабло Куевас - 6-0, 6-1
Тошихиде Мацуи/Бен Мклаклан 2 - 0 Ариел Бехар/Пабло Куевас - 7-6(5), 6-4

Започват от 11:30
Испания 8jgb7Yx.png 3 - 0 YG63hkm.png Грузия
Роберто Баутиста Агут 2 - 0 Александр Метревели - 6-0, 6-0
Рафаел Надал 2 - 0 Николоз Басилашвили - 6-3, 7-5
Пабло Кареньо Буста/Фелисиано Лопес 2 - 0 Александр Бакши/George Tsivadze - 6-3, 6-4

6 Януари
Япония rCPAElq.png 2 - 1 YG63hkm.png Грузия
Го Соеда 2 - 1 Александр Метревели - 4-6, 6-3, 6-2
Йошихито Нишиока 2 - 0 Николоз Басилашвили - 6-2, 6-3
Бен Мклаклан/Тошихиде Мацуи 0 - 2 Александр Бакши/Zura Tkemaladze - 2-6, 4-6

Испания 8jgb7Yx.png 3 - 0 vjLuE0W.png Уругвай
Роберто Баутиста Агут 2 - 0 Franco Roncadelli - 6-1, 6-2
Рафаел Надал 2 - 0 Пабло Куевас - 6-2, 6-1
Пабло Кареньо Буста/Фелисиано Лопес 2 - 1 Ариел Бехар/Juan Martin Fumeaux - 6-1, 3-6, (10-3)

8 Януари
Испания 8jgb7Yx.png 3 - 0 rCPAElq.png Япония
Роберто Баутиста Агут 2 - 0 Го Соеда - 6-2, 6-4
Рафаел Надал 2 - 0 Йошихито Нишиока - 7-6(4), 6-4
Пабло Кареньо Буста/Рафаел Надал 2 - 1 Бен Мклаклан/Го Соеда - 7-6(5), 4-6, (10-6)

Грузия YG63hkm.png 2 - 1 vjLuE0W.png Уругвай
Александр Метревели 2 - 0 Franco Roncadelli - 6-2, 6-1
Николоз Басилашвили 2 - 1 Пабло Куевас - 6-4, 1-6, 6-4
Александр Бакши/Александр Метревели 0 - 2 Ариел Бехар/Пабло Куевас - 2-6, 2-6

Класиране
TxkWyca.png


Група C
- Мачовете ще се играят в Сидни
  • b02cFKq.png Белгия - Давид Гофен, Стив Дарсис, Кимер Копеянс
  • DidbUub.png Великобритания - Дан Еванс, Камерън Нори, Джеймс Уорд
  • VCNrDVk.png България - Григор Димитров, Димитър Кузманов, Александър Лазаров
  • dq0IBNk.png Молдова - Раду Албот, Alexander Cozbinov, Egor Matvievici
3 Януари
Започват от 01:00

Белгия b02cFKq.png 3 - 0 dq0IBNk.png Молдова
Стив Дарсис 2 - 1 Alexander Cozbinov - 6-4, (4)6-7, 7-5
Давид Гофен 2 - 0 Раду Албот - 6-4, 6-1
Сандър Джайл/Joran Vliegen 2 - 1 Раду Албот/Alexander Cozbinov - (5)6-7, 7-6(4), (11-9)

Започват от 08:30
Великобритания DidbUub.png 1 - 2 VCNrDVk.png България
Камерън Нори 2 - 1 Димитър Кузманов - 6-2, 3-6, 6-2
Дан Еванс 1 - 2 Григор Димитров - 6-2, 4-6, 1-6
Джейми Мъри/Джо Салисбъри 1 - 2 Григор Димитров/Александър Лазаров - (5)6-7, 7-6(2), (9-11)

5 Януари
Започват от 01:00

България VCNrDVk.png 2 - 1 dq0IBNk.png Молдова
Димитър Кузманов 2 - 0 Alexander Cozbinov - 6-1, 7-5
Григор Димитров 2 - 0 Раду Албот - 6-2, 6-3
Григор Димитров/Александър Лазаров 0 - 2 Раду Албот/Alexander Cozbinov - 4-6, (4)6-7

Започват от 08:30
Белгия b02cFKq.png 1 - 2 DidbUub.png Великобритания
Стив Дарсис 2 - 0 Камерън Нори - 6-2, 6-4
Давид Гофен 0 - 2 Дан Еванс - 4-6, 4-6
Сандър Джайл/Joran Vliegen 0 - 2 Джейми Мъри/Джо Салисбъри - 3-6, (7)6-7

7 Януари
Великобритания DidbUub.png 3 - 0 dq0IBNk.png Молдова
Камерън Нори 2 - 0 Alexander Cozbinov - 6-2, 6-2
Дан Еванс 2 - 0 Раду Албот - 6-2, 6-2
Джейми Мъри/Джо Салисбъри 2 - 0 Раду Албот/Alexander Cozbinov - 6-2, 6-3

Белгия b02cFKq.png 2 - 1 VCNrDVk.png България
Стив Дарсис 0 - 2 Димитър Кузманов - 0-6, 3-6
Давид Гофен 2 - 1 Григор Димитров - 4-6, 6-2, 6-2
Сандър Джайл/Joran Vliegen 2 - 1 Григор Димитров/Александър Лазаров - 3-6, 6-4, (10-7)

Класиране
rj5oYod.png


Група D
- Мачовете ще се играят в Пърт
  • mo0DsFX.png Русия - Даниил Медведев, Карен Хачанов, Теймураз Габашвили
  • NF7ffHt.png Италия - Фабио Фонини, Стефано Траваля, Паоло Лоренци
  • CHdEi61.png САЩ - Джон Иснър, Тейлър Фриц, Томи Пол
  • 3tFZ8ET.png Норвегия - Каспър Руд, Viktor Durasovic, Lukas Hellum Lilleengen
3 Януари
Започват от 04:00

САЩ CHdEi61.png 1 - 2 3tFZ8ET.png Норвегия
Тейлър Фриц 2 - 0 Viktor Durasovic - 6-2, 6-2
Джон Иснър 1 - 2 Каспър Руд - 7-6(3), (10)6-7, 5-7
Остин Крайчек/Раджив Рам 1 - 2 Viktor Durasovic/Каспър Руд - 6-4, 3-6, (5-10)

Започват от 11:30
Русия mo0DsFX.png 3 - 0 NF7ffHt.png Италия
Карен Хачанов 2 - 0 Стефано Траваля - 7-5, 6-3
Даниил Медведев 2 - 1 Фабио Фонини - 1-6, 6-1, 6-3
Карен Хачанов/Даниил Медведев 2 - 0 Симоне Болели/Паоло Лоренци - 6-4, 6-3

5 Януари
Започват от 04:00

Италия NF7ffHt.png 2 - 1 3tFZ8ET.png Норвегия
Стефано Траваля 2 - 0 Viktor Durasovic - 6-1, 6-1
Фабио Фонини 0 - 2 Каспър Руд - 2-6, 2-6
Симоне Болели/Фабио Фонини 2 - 0 Viktor Durasovic/Каспър Руд - 6-3, 7-6(3)

Започват от 11:30
Русия mo0DsFX.png 2 - 1 CHdEi61.png САЩ
Карен Хачанов 2 - 1 Тейлър Фриц - 3-6, 7-5, 6-1
Даниил Медведев 2 - 0 Джон Иснър - 6-3, 6-1
Карен Хачанов/Даниил Медведев 0 - 2 Остин Крайчек/Раджив Рам - 3-6, 4-6

7 Януари
Русия mo0DsFX.png 3 - 0 3tFZ8ET.png Норвегия
Карен Хачанов 2 - 0 Viktor Durasovic - 6-2, 6-1
Даниил Медведев 2 - 0 Каспър Руд - 6-3, 7-6(6)
Теймураз Габашвили/Константин Кравчук 2 - 0 Viktor Durasovic/Каспър Руд - 7-6(4), 6-4

Италия NF7ffHt.png 3 - 0 CHdEi61.png САЩ
Стефано Траваля 2 - 0 Тейлър Фриц - 7-6(3), 7-6(1)
Фабио Фонини 2 - 0 Джон Иснър - 6-4, 7-6(5)
Симоне Болели/Фабио Фонини 2 - 1 Остин Крайчек/Раджив Рам - 6-4, (5)6-7, (10-3)

Класиране
puCzdon.png


Група E
- Мачовете ще се играят в Сидни
  • b9stlEs.png Австрия - Доминик Тим, Денис Новак, Себастиан Офнер
  • 8CaFAo9.png Хърватия - Борна Чорич, Марин Чилич, Виктор Галович
  • SfazLdp.png Аржентина - Диего Шварцман, Гуидо Пеля, Хуан Игнасио Лондеро
  • 1Ogw7PE.png Полша - Хуберт Хуркач, Камил Майхшак, Kacper Zuk
4 Януари
Започват от 01:00

Аржентина SfazLdp.png 2 - 1 1Ogw7PE.png Полша
Гуидо Пеля 2 - 1 Камил Майхшак - 6-2, 2-6, 6-2
Диего Шварцман 1 - 2 Хуберт Хуркач - 6-4, 2-6, 3-6
Максимо Гонсалес/Андрес Молтени 2 - 0 Хуберт Хуркач/Лукаш Кубот - 6-2, 6-4

Започват от 08:30
Австрия b9stlEs.png 0 - 3 8CaFAo9.png Хърватия
Денис Новак 1 - 2 Марин Чилич - 7-6(4), 4-6, 4-6
Доминик Тим 1 - 2 Борна Чорич - (4)6-7, 6-2, 3-6
Оливер Марах/Юрген Мелцер 0 - 2 Иван Додиг/Никола Мектич - (4)6-7, 2-6

6 Януари
Хърватия 8CaFAo9.png 2 - 1 1Ogw7PE.png Полша
Марин Чилич 2 - 0 Kacper Zuk - 7-6(8), 6-4
Борна Чорич 0 - 2 Хуберт Хуркач - 2-6, 2-6
Иван Додиг/Никола Мектич 2 - 0 Хуберт Хуркач/Лукаш Кубот - 6-2, 6-1

Австрия b9stlEs.png 3 - 0 SfazLdp.png Аржентина
Денис Новак 2 - 1 Гуидо Пеля - 0-6, 6-4, 6-4
Доминик Тим 2 - 0 Диего Шварцман - 6-3, 7-6(3)
Оливер Марах/Юрген Мелцер 2 - 0 Максимо Гонсалес/Андрес Молтени - 6-1, 6-4

8 Януари
Австрия b9stlEs.png 1 - 2 1Ogw7PE.png Полша
Денис Новак 1 - 2 Kacper Zuk - 7-5, (3)6-7, 3-6
Доминик Тим 1 - 2 Хуберт Хуркач - 6-3, 4-6, (5)6-7
Оливер Марах/Юрген Мелцер 2 - 1 Хуберт Хуркач/Лукаш Кубот - (3)6-7, 6-3, (11-9)

Хърватия 8CaFAo9.png 0 - 3 SfazLdp.png Аржентина
Марин Чилич 0 - 2 Гуидо Пеля - (1)6-7, 3-6
Борна Чорич 0 - 2 Диего Шварцман - 2-6, 2-6
Иван Додиг/Никола Мектич 1 - 2 Максимо Гонсалес/Андрес Молтени - 6-3, 3-6, (2-10)

Класиране
Nn9Umlh.png


Група F
- Мачовете ще се играят в Брисбън
  • pxndqWV.png Германия - Александър Зверев, Ян-Ленард Щруф, Матс Мораинг
  • btWTLZK.png Гърция - Стефанос Циципас, Michail Pervolarakis, Markos Kalovelonis
  • NiHR4Xd.png Канада - Денис Шаповалов, Феликс Оже-Алиасим, Стивън Диз
  • gPEvEow.png Австралия - Алекс де Минор, Ник Кирьос, Джон Милман
3 Януари
Започват от 02:00

Гърция btWTLZK.png 0 - 3 NiHR4Xd.png Канада
Michail Pervolarakis 0 - 2 Феликс Оже-Алиасим - 1-6, 3-6
Стефанос Циципас 0 - 2 Денис Шаповалов - (6)6-7, (4)6-7
Michail Pervolarakis/Стефанос Циципас 0 - 2 Феликс Оже-Алиасим/Денис Шаповалов - 2-6, 3-6

Започват от 09:30
Германия pxndqWV.png 0 - 3 gPEvEow.png Австралия
Ян-Ленард Щруф 0 - 2 Ник Кирьос - 4-6, (4)6-7
Александър Зверев 1 - 2 Алекс де Минор - 6-4, (3)6-7, 2-6
Кевин Кравиец/Андреас Мис 0 - 2 Крис Гучоне/Джон Пиърс - 3-6, 4-6

5 Януари
Започват от 02:00

Канада NiHR4Xd.png 0 - 3 gPEvEow.png Австралия
Феликс Оже-Алиасим 0 - 2 Джон Милман - 4-6, 2-6
Денис Шаповалов 1 - 2 Алекс де Минор - 7-6(6), 4-6, 2-6
Феликс Оже-Алиасим/Адил Шамасдин 1 - 2 Крис Гучоне/Джон Пиърс - 6-3, (3)6-7, (8-10)

Започват от 09:30
Германия pxndqWV.png 2 - 1 btWTLZK.png Гърция
Ян-Ленард Щруф 2 - 0 Michail Pervolarakis - 6-4, 6-1
Александър Зверев 0 - 2 Стефанос Циципас - 1-6, 4-6
Кевин Кравиец/Андреас Мис 2 - 1 Michail Pervolarakis/Стефанос Циципас - 3-6, 6-3, (17-15)

7 Януари
Германия pxndqWV.png 1 - 2 NiHR4Xd.png Канада
Ян-Ленард Щруф 2 - 0 Феликс Оже-Алиасим - 6-1, 6-4
Александър Зверев 0 - 2 Денис Шаповалов - 2-6, 2-6
Кевин Кравиец/Андреас Мис 0 - 2 Феликс Оже-Алиасим/Денис Шаповалов - 3-6, (4)6-7

Гърция btWTLZK.png 0 - 3 gPEvEow.png Австралия
Michail Pervolarakis 1 - 2 Джон Милман - 6-4, 1-6, (1)6-7
Стефанос Циципас 1 - 2 Ник Кирьос - (7)6-7, 7-6(3), (5)6-7
Markos Kalovelonis/Петрос Циципас 0 - 2 Крис Гучоне/Джон Пиърс - 3-6, 4-6

Класиране
lZrkTDP.png


IYEHs2z.png Финална фаза IYEHs2z.png
Мачовете ще се играят в Сидни

Четвъртфинал
Сърбия xBjlkuH.png 3 - 0 NiHR4Xd.png Канада
Душан Лайович 2 - 0 Феликс Оже-Алиасим - 6-4, 6-2
Новак Джокович 2 - 1 Денис Шаповалов - 4-6, 6-1, 7-6(4)
Никола Чачич/Виктор Троицки 2 - 0 Питър Полански/Адил Шамасдин - 6-3, 6-2

Аржентина SfazLdp.png 0 - 3 mo0DsFX.png Русия
Гуидо Пеля 0 - 2 Карен Хачанов - 2-6, (4)6-7
Диего Шварцман 1 - 2 Даниил Медведев - 4-6, 6-4, 3-6
Максимо Гонсалес/Андрес Молтени 0 - 2 Теймураз Габашвили/Константин Кравчук - (5)6-7, 4-6

Великобритания DidbUub.png 1 - 2 gPEvEow.png Австралия
Камерън Нори 0 - 2 Ник Кирьос - 2-6, 2-6
Дан Еванс 2 - 1 Алекс де Минор - 7-6(4), 4-6, 7-6(2)
Джейми Мъри/Джо Салисбъри 1 - 2 Алекс де Минор/Ник Кирьос - 6-3, 3-6, (16-18)

Белгия b02cFKq.png 1 - 2 8jgb7Yx.png Испания
Кимер Копеянс 0 - 2 Роберто Баутиста Агут - 1-6, 4-6
Давид Гофен 2 - 0 Рафаел Надал - 6-4, 7-6(3)
Сандър Джайл/Joran Vliegen 1 - 2 Пабло Кареньо Буста/Рафаел Надал - 7-6(7), 5-7, (7-10)

Полуфинал
Сърбия xBjlkuH.png 3 - 0 mo0DsFX.png Русия
Душан Лайович 2 - 0 Карен Хачанов - 7-5, 7-6(1)
Новак Джокович 2 - 1 Даниил Медведев - 6-1, 5-7, 6-4
Никола Чачич/Виктор Троицки 2 - 0 Теймураз Габашвили/Константин Кравчук - 6-4, 7-6(7)

Австралия gPEvEow.png 0 - 3 8jgb7Yx.png Испания
Ник Кирьос 0 - 2 Роберто Баутиста Агут - 1-6, 4-6
Алекс де Минор 1 - 2 Рафаел Надал - 6-4, 5-7, 1-6
Крис Гучоне/Джон Пиърс 1 - 2 Пабло Кареньо Буста/Фелисиано Лопес - 2-6, 7-6(6), (4-10)

Финал
Сърбия xBjlkuH.png 2 - 1 8jgb7Yx.png Испания
Душан Лайович 0 - 2 Роберто Баутиста Агут - 5-7, 1-6
Новак Джокович 2 - 0 Рафаел Надал - 6-2, 7-6(4)
Новак Джокович/Виктор Троицки 2 - 0 Пабло Кареньо Буста/Фелисиано Лопес - 6-3, 6-4


Честито!
SRB.gif Сърбия


u5VqJsA.png



#64 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 16 January 2020 - 23:21

Nnz5Q1A.png Australian Open Nnz5Q1A.png

AUS.gif Мелбърн, Австралия - 20 Януари 2020 - 3 Февруари 2020 AUS.gif

a

xQRmlRK.png


Round of 128 (1-ви кръг)
Рафаел Надал 3 - 0 Уго Делиен - 6-2, 6-3, 6-0
Федерико Делбонис 3 - 0 Жоао Соуса - 6-3, 6-4, 7-6(3)
Кристофър Юбанкс 1 - 3 Петер Гойовчик - (1)6-7, 3-6, 6-4, 0-6
Йозеф Ковалик 1 - 3 Пабло Кареньо Буста - 4-6, 6-3, 1-6, (2)6-7
Ник Кирьос 3 - 0 Лоренцо Сонего - 6-2, 7-6(3), 7-6(1)
Пабло Куевас 0 - 3 Жил Симон - 1-6, 3-6, 3-6
Ясутака Учияма 0 - 3 Микаел Имер - 4-6, 1-6, 2-6
Mario Vilella Martínez 1 - 3 Карен Хачанов - 6-4, 4-6, (4)6-7, 3-6

Гаел Монфис 3 - 0 Лу Йен-Хсун - 6-1, 6-4, 6-2
Иво Карлович 3 - 0 Вашек Поспишил - 7-6(4), 6-4, 7-5
Джеймс Дукуорт 2 - 3 Аляж Бедене - 4-6, 7-6(5), 7-6(5), 2-6, 4-6
Ернестс Гулбис 3 - 1 Феликс Оже-Алиасим - 7-5, 4-6, 7-6(4), 6-4
Тейлър Фриц 3 - 0 Tallon Griekspoor - 6-3, 6-3, 6-3
Иля Ивашка 2 - 3 Кевин Андерсън - 4-6, 6-2, 6-4, 4-6, 6-7(8-10)
Алекс Болт 3 - 2 Алберт Рамос-Винолас - 7-6(1), 1-6, (5)6-7, 6-1, 6-4
Адриан Манарино 0 - 3 Доминик Тим - 3-6, 5-7, 2-6

Даниил Медведев 3 - 1 Франсис Тиафо - 6-3, 4-6, 6-4, 6-2
Доминик Кьопфер 0 - 3 Педро Мартинес - 3-6, 4-6, 5-7
Хюго Гастън 1 - 3 Хауме Мунар - 5-7, 7-5, 0-6, 3-6
Алексей Попирин 2 - 1 Жо-Вилфрид Цонга - (5)6-7, 6-2, 6-1(ret.)
Джон Иснър 3 - 1 Тиаго Монтейро - (5)6-7, 7-6(4), 7-6(7), 7-6(5)
Alejandro Tabilo 3 - 2 Даниел Елаи Галан - 4-6, 6-3, 6-4, (6)6-7, 6-4
Миомир Кецманович 0 - 3 Андреас Сепи - 4-6, 4-6, (3)6-7
Дамир Джумхур 1 - 3 Стан Вавринка - 5-7, 7-6(4), 4-6, 4-6

Давид Гофен 3 - 0 Жереми Шарди - 6-4, 6-3, 6-1
Пиер-Юг Ербер 3 - 2 Камерън Нори - 7-5, 3-6, 3-6, 7-5, 6-4
Юичи Сугита 3 - 0 Elliot Benchetrit - 6-2, 6-0, 6-3
Кристофър О'конъл 1 - 3 Андрей Рубльов - 3-6, 6-0, 4-6, (5)6-7
Николоз Басилашвили 3 - 2 Куон Сун-уу - (5)6-7, 6-4, 7-5, 3-6, 6-3
Фернандо Вердаско 3 - 0 Евгени Донской - 7-5, 6-2, 6-1
Каспър Руд 2 - 3 Егор Герасимов - 3-6, (6)6-7, 6-1, 6-4, 6-7(6-10)
Марко Чечинато 0 - 3 Александър Зверев - 4-6, (4)6-7, 3-6

Матео Беретини 3 - 0 Андрю Харис - 6-3, 6-1, 6-3
Тенис Сандгрен 3 - 0 Марко Трунгелити - 6-1, 6-4, 7-5
Роберто Карбалес Баена 0 - 3 Ричардас Беранкис - 4-6, 2-6, 2-6
Сам Куери 3 - 0 Борна Чорич - 6-3, 6-4, 6-4
Гуидо Пеля 3 - 0 Джон-Патрик Смит - 6-3, 7-5, 6-4
Мохамед Сафуат 1 - 3 Grégoire Barrère - 7-6(8), (1)6-7, 4-6, (5)6-7
Джордан Томпсън 3 - 0 Александър Бублик - 6-4, 6-3, 6-2
Рейли Опелка 2 - 3 Фабио Фонини - 6-3, 7-6(3), 4-6, 3-6, 6-7(5-10)

Денис Шаповалов 1 - 3 Мартон Фучович - 3-6, 7-6(7), 1-6, (3)6-7
Jannik Sinner 3 - 0 Макс Пърсел - 7-6(2), 6-2, 6-4
Леонардо Мейър 1 - 3 Томи Пол - 6-4, 4-6, 4-6, 4-6
Хуан Игнасио Лондеро 1 - 3 Григор Димитров - 6-4, 2-6, 0-6, 4-6
Хуберт Хуркач 3 - 2 Денис Новак - (4)6-7, 1-6, 6-2, 6-3, 6-4
Джон Милман 3 - 1 Уго Хъмбърт - 7-6(3), 6-3, 1-6, 7-5
Кантен Алис 2 - 3 Филип Крайнович - (7)6-7, (1)6-7, 6-3, 6-4, 5-7
Стив Джонсън 0 - 3 Роджър Федерер - 3-6, 2-6, 2-6

Стефанос Циципас 3 - 0 Салваторе Карузо - 6-0, 6-2, 6-3
Филип Колшрайбер 3 - 0 Маркос Хирон - 7-5, 6-1, 6-2
Кристиън Гарън 3 - 0 Стефано Траваля - 6-4, 6-3, 6-4
Лоренцо Джустино 0 - 3 Милош Раонич - 2-6, 1-6, 3-6
Беноа Пер 3 - 2 Седрик-Марсел Щебе - 6-4, 3-6, 6-3, (2)6-7, 6-0
Марин Чилич 3 - 0 Корентен Муте - 6-3, 6-2, 6-4
Пабло Андухар 0 - 3 Майкъл Мох - 1-6, 4-6, 4-6
Фелисиано Лопес 0 - 3 Роберто Баутиста Агут - 2-6, 2-6, 5-7

Диего Шварцман 3 - 0 Лойд Харис - 6-4, 6-2, 6-2
Alejandro Davidovich Fokina 3 - 2 Норберт Гомбош - 4-6, 6-4, 2-6, 6-3, 6-2
Марк Полманс 3 - 2 Михаил Кукушкин - 6-4, 6-3, 4-6, (8)6-7, 6-4
Кайл Едмънд 0 - 3 Душан Лайович - (7)6-7, 3-6, (4)6-7
Дан Еванс 3 - 2 Макензи Макдоналд - 3-6, 4-6, 6-1, 6-2, 6-3
Йошихито Нишиока 3 - 1 Ласло Джере - 6-4, 3-6, 6-2, 7-6(1)
Тацума Ито 3 - 0 Праджнеш Гунесваран - 6-4, 6-2, 7-5
Ян-Ленард Щруф 1 - 3 Новак Джокович - (5)6-7, 2-6, 6-2, 1-6

Round of 64 (2-ри кръг)
Рафаел Надал 3 - 0 Федерико Делбонис - 6-3, 7-6(4), 6-1
Петер Гойовчик 1 - 3 Пабло Кареньо Буста - 4-6, 1-6, 6-1, 4-6
Ник Кирьос 3 - 1 Жил Симон - 6-2, 6-4, 4-6, 7-5
Микаел Имер 2 - 3 Карен Хачанов - 2-6, 6-2, 4-6, 6-3, 6-7(8-10)

Гаел Монфис 3 - 1 Иво Карлович - 4-6, 7-6(8), 6-4, 7-5
Аляж Бедене 0 - 3 Ернестс Гулбис - 5-7, 3-6, 2-6
Тейлър Фриц 3 - 2 Кевин Андерсън - 4-6, (5)6-7, 7-6(4), 6-2, 6-2
Алекс Болт 2 - 3 Доминик Тим - 2-6, 7-5, 7-6(5), 1-6, 2-6

Даниил Медведев 3 - 0 Педро Мартинес - 7-5, 6-1, 6-3
Хауме Мунар 0 - 3 Алексей Попирин - 2-6, (5)6-7, 2-6
Джон Иснър 3 - 0 Alejandro Tabilo - 6-4, 6-3, 6-3
Андреас Сепи 2 - 3 Стан Вавринка - 6-4, 5-7, 3-6, 6-3, 4-6

Давид Гофен 3 - 2 Пиер-Юг Ербер - 6-1, 6-4, 4-6, 1-6, 6-3
Юичи Сугита 0 - 3 Андрей Рубльов - 2-6, 3-6, (5)6-7
Николоз Басилашвили 1 - 3 Фернандо Вердаско - 6-4, (5)6-7, 4-6, 4-6
Егор Герасимов 0 - 3 Александър Зверев - (5)6-7, 4-6, 5-7

Матео Беретини 2 - 3 Тенис Сандгрен - (7)6-7, 4-6, 6-4, 6-2, 5-7
Ричардас Беранкис 1 - 3 Сам Куери - (2)6-7, 6-4, 4-6, 4-6
Гуидо Пеля 3 - 1 Grégoire Barrère - 6-1, 6-4, 3-6, 6-3
Джордан Томпсън 2 - 3 Фабио Фонини - (4)6-7, 1-6, 6-3, 6-4, 6-7(4-10)

Мартон Фучович 3 - 0 Jannik Sinner - 6-4, 6-4, 6-3
Томи Пол 3 - 2 Григор Димитров - 6-4, 7-6(6), 3-6, (3)6-7, 7-6(10-3)
Хуберт Хуркач 0 - 3 Джон Милман - 4-6, 5-7, 3-6
Филип Крайнович 0 - 3 Роджър Федерер - 1-6, 4-6, 1-6

Стефанос Циципас - Филип Колшрайбер - Walkover
Кристиън Гарън 0 - 3 Милош Раонич - 3-6, 4-6, 2-6
Беноа Пер 2 - 3 Марин Чилич - 2-6, 7-6(6), 6-3, 1-6, 6-7(3-10)
Майкъл Мох 1 - 3 Роберто Баутиста Агут - 7-5, 2-6, 4-6, 1-6

Диего Шварцман 3 - 0 Alejandro Davidovich Fokina - 6-1, 6-4, 6-2
Марк Полманс 0 - 3 Душан Лайович - 2-6, 4-6, 3-6
Дан Еванс 0 - 3 Йошихито Нишиока - 4-6, 3-6, 4-6
Тацума Ито 0 - 3 Новак Джокович - 1-6, 4-6, 2-6

Round of 32 (3-ти кръг)
Рафаел Надал 3 - 0 Пабло Кареньо Буста - 6-1, 6-2, 6-4
Ник Кирьос 3 - 2 Карен Хачанов - 6-2, 7-6(5), (6)6-7, (7)6-7, 7-6(10-8)

Гаел Монфис 3 - 0 Ернестс Гулбис - 7-6(2), 6-4, 6-3
Тейлър Фриц 1 - 3 Доминик Тим - 2-6, 4-6, 7-6(5), 4-6

Даниил Медведев 3 - 0 Алексей Попирин - 6-4, 6-3, 6-2
Джон Иснър 0 - 1 Стан Вавринка - 4-6, 1-4(ret.)

Давид Гофен 1 - 3 Андрей Рубльов - 6-2, (3)6-7, 4-6, (4)6-7
Фернандо Вердаско 0 - 3 Александър Зверев - 2-6, 2-6, 4-6

Тенис Сандгрен 3 - 0 Сам Куери - 6-4, 6-4, 6-4
Гуидо Пеля 0 - 3 Фабио Фонини - (0)6-7, 2-6, 3-6

Мартон Фучович 3 - 0 Томи Пол - 6-1, 6-1, 6-4
Джон Милман 2 - 3 Роджър Федерер - 6-4, (2)6-7, 4-6, 6-4, 6-7(8-10)

Стефанос Циципас 0 - 3 Милош Раонич - 5-7, 4-6, (2)6-7
Марин Чилич 3 - 2 Роберто Баутиста Агут - (3)6-7, 6-4, 6-0, 5-7, 6-3

Диего Шварцман 3 - 0 Душан Лайович - 6-2, 6-3, 7-6(7)
Йошихито Нишиока 0 - 3 Новак Джокович - 3-6, 2-6, 2-6

Round of 16 (4-ти кръг)
Рафаел Надал 3 - 1 Ник Кирьос - 6-3, 3-6, 7-6(6), 7-6(4)
Гаел Монфис 0 - 3 Доминик Тим - 2-6, 4-6, 4-6

Даниил Медведев 2 - 3 Стан Вавринка - 2-6, 6-2, 6-4, (2)6-7, 2-6
Андрей Рубльов 0 - 3 Александър Зверев - 4-6, 4-6, 4-6

Тенис Сандгрен 3 - 1 Фабио Фонини - 7-6(5), 7-5, (2)6-7, 6-4
Мартон Фучович 1 - 3 Роджър Федерер - 6-4, 1-6, 2-6, 2-6

Милош Раонич 3 - 0 Марин Чилич - 6-4, 6-3, 7-5
Диего Шварцман 0 - 3 Новак Джокович - 3-6, 4-6, 4-6

Quarterfinals (5-ти кръг)
Рафаел Надал 1 - 3 Доминик Тим - (3)6-7, (4)6-7, 6-4, (6)6-7
Стан Вавринка 1 - 3 Александър Зверев - 6-1, 3-6, 4-6, 2-6

Тенис Сандгрен 2 - 3 Роджър Федерер - 3-6, 6-2, 6-2, (8)6-7, 3-6
Милош Раонич 0 - 3 Новак Джокович - 4-6, 3-6, (1)6-7

Semifinals (6-ти кръг)
Доминик Тим 3 - 1 Александър Зверев - 3-6, 6-4, 7-6(3), 7-6(4)
Роджър Федерер 0 - 3 Новак Джокович - (1)6-7, 4-6, 3-6

Final (7-ми кръг)
Доминик Тим 2 - 3 Новак Джокович - 4-6, 6-4, 6-2, 3-6, 4-6

#65 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 17 January 2020 - 07:26

Излезна схемата за Australian Open. Григор Димитров е в долната част на схемата, като за първи съперник има аржентинеца - Хуан Игнасио Лондеро. Въпреки това имаме леки притеснения за Григор, защото има проблеми с дясната си ръка. Тя е възпалена и има мехури, които му пречат да играе неговия си тенис. В момента я лекува и се надяваме, че не е толкова тежко състоянието и до 2-3 дена ще може да се възстанови.

#66 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 21 January 2020 - 22:04

Утре рано сутринта е вторият мач на Григор Димитров на Australian Open. Григор ще се изправи срещу американеца Томи Пол, а мачът им е трети от дневната сесия за деня. Преди тях, трябва да се изиграят два женски мача:
Наоми Осака - Джън Сайсай
Каролине Возняцки - Даяна Ястремска


#67 Bojaldo93

Bojaldo93

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 40 мнения
  • Пол:Мъж

Публикувано: 22 January 2020 - 11:10

Григор, за жалост записа доста слабо представяне на тазгодишния Australian Open. Още във втория кръг трябваше да обръща мач, който губеше 0-2 сета.

В първият сет допусна късен пробив за 4-5 и не успя да направи рибрейк, губейки го 4-6.

Вторият сет се стигна до тайбрек, в който Григор поведе 4-0, но отново това не беше достатъчно, тъй като след това успя да запише само 2 точки, за сметка на своя противник, който направи 8 и така загуби тайбрека с 6-8.

Третия сет започна с размяна на пробиви, като Григор успя да запише още един пробив, с който наклони везните за 6-3.

В началото на четвъртия сет, Григор допусна пробив, но направи рибрейк, след което всеки взимаше подаванията си. Стигна се до тайбрек, в който Григор отново поведе с 4-0, но тук не допусна изненада и затвори сета, изравнявайки сетовете по 2.

Започна най-важният последен пети сет, в който Григор пръв стигна до пробив за 3-2, но получи рибрейк за 3-3. Отново пробив за Григор, след което успя да вземе подаването си за 5-3. Пол устиска за 5-4 и се стигна до това Григор да затвори мача си на свой сервис. Григор почти се докосна до обрата в мача, тъй като поведе 30:0 и му трябваха само 2 точки, за да спечели мача. Но тук си се ОСРА по Гришовски, тъй като Пол направи 4 поредни точки и се върна в мача. При 6-6 се стигна до решаващ шампионски тайбрек, в който психически Григор не беше на корта. След 3-10, безславно Гришо си взе чантичката и напусна корта, оставяйки изпусната победа там някъде да блуждае.

#68 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 22 January 2020 - 22:16

И кво ся, Григор ни изненада с ранно отпадане. За бъзик с един приятел се хванахме на бас кога ще отпадне. Аз казах четвъртфинал, а той - осмина, но Григор ни изненада с отпадане във втори кръг.  :bravo:

 

Като цяло другите интересни имена, които останаха в турнира и си заслужава тяхното следене, поне за мен, са:

Рафаел Надал

Даниил Медведев

Роджър Федерер

Стефанос Циципас (не че ми е интересен, просто спечели турнира в Лондон, иначе не го харесвам)

Новак Джокович

 

За мен това са хората, които ще стигнат поне до четвъртфинал и заради тях си заслужава следенето на турнира.



#69 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 24 January 2020 - 07:25

Ето го Пол, където победи нашичкия. В третия кръг просто бе смазан от Фучович 6-1, 6-1, 6-4. И сега какво пак, Пол бил направил най-добрия си мач пак срещу Григор. И защо винаги другите играят най-добрия си тенис срещу Григор, а нашия неможе и си пада. И пак да напомня петия сет - 5-4 за нашия, сервира за мача и 30:0. Яд ме е колко е слаб психически и как лесно се отказва.

#70 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 28 January 2020 - 09:23

В момента гледам Сандгрен - Федерер, брутален мач правят. Първият сет Федерер не игра много добре, но успя да спечелис сета 6-3. Играта му се влоши, заради контузия и Сандгрен изравни след 2-6, след което и поведе в резултата след 2-6, за да поведе 1-2 сета. В четвъртия сет, повечето хора си мислеха, че Федерер ще приключи участито си още тук, след като Сандгрен взимаше лесно подаванията си на нула, а Фед доста трудно. При 4-5 и сервис на Федерер, Сандгрен имаше 3 мачбола, които бяха отразени и в Фед изравни за 5-5. Стигна се до тайбрек, в който Сандгрен поведе 6-3 и имаше още 3 мачбола. Те също бяха отразени от Фед. При 7-6, Тенис получи седмия си мачбол за сета, но уви и него не успя да реалзира и в крайна сметка Федерер успя да спечели тайбрека с 10-8 и така вкара мача в решителен пети сет.

#71 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 01 February 2020 - 22:37

Григор ще играе на турнира в Монпелие, Франция, който ще се проведе от 3-9 Февруари. В първи кръг почива, като във втория ще се изправи срещу победителя от мача на Жоао Соуса и Grégoire Barrère.

Grégoire Barrère ще бъде опонента на Григор във втория кръг на турнира в Монпелие.

Григор Димитров загуби още в първия си мач в Монпелие от Grégoire Barrère с 7-6(4), 4-6, 5-7


#72 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 09 February 2020 - 09:37

Григор ще играе на турнира Ротердам, като първият му съперник ще бъде Денис Шаповалов.

Григор победи Денис Шаповалов с 6-3, 7-6(3) и така се класира за втория кръг на турнира в Ротердам, където ще очаква победителя от мача между Феликс Оже-Алиасим и Ян-Ленард Щруф.

Григор загуби от Феликс Оже-Алиасим с 4-6, 2-6 и отпада от Ротердам.


#73 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 23 February 2020 - 20:28

Od8xl5i.png


Uju7A83.png

#74 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 24 February 2020 - 21:56

Od8xl5i.png


Ден 1
ESTADIO
Започва в 00:00

WTA Match
Не преди 02:00
Алекс де Минор 1 - 2 Миомир Кецманович - 6-3, 4-6, 3-6
следван от
Стан Вавринка 2 - 1 Франсис Тиафо - 6-3, (4)6-7, 7-6(1)
Не преди 06:00
Кайл Едмънд 2 - 0 Фелисиано Лопес - 6-4, 6-1

GRANDSTAND
Започва в 00:00

Камерън Нори 1 - 2 Адриан Манарино - 6-2, 3-6, 3-6
Не преди 01:00
Томи Пол 2 - 1 Макензи Макдоналд - (4)6-7, 6-4, 6-4
следван от
WTA Match
следван от
Маркос Хирон 2 - 0 Gerardo López Villaseñor - 6-4, 7-6(3)

Ден 2
ESTADIO
Започва в 00:00

WTA Match
Не преди 02:00
Джейсън Джънг 0 - 2 Александър Зверев - (6)6-7, 1-6
следван от
Рафаел Надал 2 - 0 Пабло Андухар - 6-3, 6-2
Не преди 06:00
Ник Кирьос 0 - 1 Уго Хъмбърт - 3-6(ret.)

GRANDSTAND
Започва в 00:00

Дамир Джумхур 0 - 2 Григор Димитров - 3-6, 3-6
следван от
Алекс Болт 0 - 2 Феликс Оже-Алиасим - 3-6, (5)6-7
следван от
WTA Match
следван от
Джон Иснър 2 - 0 Миша Зверев - 6-3, 7-6(4)

CANCHA 4
Започва в 00:00

Таро Даниел 1 - 2 Куон Сун-уу - 2-6, 6-2, 3-6
следван от
Стив Джонсън 1 - 2 Душан Лайович - 7-6(5), 4-6, 3-6
следван от
Тейлър Фриц 2 - 1 Джон Милман - 7-5, 3-6, 6-1

CANCHA 1
Започва в 00:00

Раду Албот 0 - 2 Педро Мартинес - 3-6, 2-6

Ден 3
ESTADIO
Започва в 00:00

WTA Match
Не преди 02:00
Томи Пол 2 - 0 Александър Зверев - 6-3, 6-4
следван от
Адриан Манарино 1 - 2 Григор Димитров - 7-6(8), 2-6, (2)6-7
Не преди 06:00
Рафаел Надал 2 - 0 Миомир Кецманович - 6-2, 7-5

GRANDSTAND
Започва в 00:00

Кайл Едмънд 2 - 0 Феликс Оже-Алиасим - 6-4, 6-4
следван от
WTA Match
следван от
Уго Хъмбърт 0 - 2 Тейлър Фриц - 4-6, 1-6
следван от
Стан Вавринка 2 - 0 Педро Мартинес - 6-4, 6-4

CANCHA 4
Започва в 00:00

Куон Сун-уу 2 - 0 Душан Лайович - 7-6(2), 6-0
Не преди 01:30
Джон Иснър 2 - 0 Маркос Хирон - 6-3, 7-6(4)

Ден 4
ESTADIO
Започва в 01:00

Джон Иснър 2 - 1 Томи Пол - 7-6(3), 3-6, 6-2
Не преди 02:00
Тейлър Фриц 2 - 0 Кайл Едмънд - 6-4, 6-3
следван от
Стан Вавринка 0 - 2 Григор Димитров - 4-6, 4-6
Не преди 06:00
Рафаел Надал 2 - 0 Куон Сун-уу - 6-2, 6-1

Ден 5
ESTADIO
Започва в 00:00

WTA Match
Не преди 02:00
Тейлър Фриц - Джон Иснър
Не преди 04:00
WTA Match
Не преди 06:00
Рафаел Надал - Григор Димитров

#75 Bojaldo

Bojaldo

    Потребител

  • Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 373 мнения
  • Пол:Мъж
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 13 June 2020 - 19:24

Exhibition Adria Tour 2020

Exhibition Adria Tour е организиран от Новак Джокович, за да събере звездите на Европа и да може света отново да се порадва на тенис след тежките месеци, породени от COVID-19. Правилата са малко по-различни от стандартните, които се използват по ATP турнирите. Всички мачове ще се играят на клей и ще бъдат 2/3 сета, но ще се играе до 4 гейма, а не 6. Ако в сета се стигне до резултат 3-3, се играе стандартен тайбрек.

Група А
  • Новак Джокович
  • Филип Крайнович
  • Александър Зверев
  • Виктор Троицки
Новак Джокович 2 - 0 Виктор Троицки - 4-1, 4-1
Александър Зверев 2 - 1 Филип Крайнович - 0-4, 4-3(5), 4-3(2)
Новак Джокович 1 - 2 Филип Крайнович - 4-2, 2-4, 1-4
Виктор Троицки 0 - 2 Александър Зверев - 1-4, 1-4
Филип Крайнович 2 - 0 Виктор Троицки - 4-0, 4-3(5)
Новак Джокович 2 - 1 Александър Зверев - 4-0, 1-4, 4-2

Група B
  • Доминик Тим
  • Душан Лайович
  • Григор Димитров
  • Дамир Джумхур - отказа се, по време на мача си с Доминик Тим
  • Никола Милойевич - замества Джумхур
Григор Димитров 2 - 1 Душан Лайович - 4-3(2), (5)3-4, 4-1
Доминик Тим 0 - 0 Дамир Джумхур - 2-0(ret.)
Григор Димитров 0 - 2 Никола Милойевич - 1-4, (4)3-4
Доминик Тим 2 - 1 Душан Лайович - 1-4, 4-1, 4-3(6)
Душан Лайович 0 - 1 Никола Милойевич - (0)3-4(ret.)
Доминик Тим 2 - 0 Григор Димитров - 4-3(2), 4-3(6)




0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители