Jump to content

Проблем със браузери firefox и chrome


Препоръчан пост

Здравейте, имам проблем със фирефокс и chrome, проблема е следния - след като сложих windows 10 стана така. При пускане на обява във сайта на колегата ми с който работим заедно, при натискане на добави снимка не става нищо. Като натисна добави снимка не ми дава да кача снимки, просто не излиза прозореца и немога да кача снимки. Някой казват че е от Javascript- много моля помогнете. От другия ми лаптоп няма такъв проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Кой кога и как е сложил този Windows 10? В работата Ви има ли домейн контролер или друг вид централизирано управление на системите Ви?

С вградения браузър какво се случва? Кои версии на двата браузъра ползвате? А другата машина с каква ОС, браузъри, AV и т.н. е?

Не става ясно този сайт от вашия колега ли е правен!

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм си инсталирал windows 10. Ползвам последните версии на браузерите, пробвах и със опера не става. Проблема го има само в този сайт. Сайта е правен от фирма. Странна работа...... Другия лаптоп е с windows 7, пробрах и от ХП няма проблем ...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...