Прехвърляне към съдържание

Снимка

Моята АБВ

• Моля, влезте, за да отговорите
2 отговора по тази тема

#1 Edinzdravnoob

Edinzdravnoob

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 61 мнения

Публикувано: 05 August 2018 - 20:56

В далечната 2011 година, си бях направил АБВ поща, когато съм бил едва на 8 години.

Нито знам какви дати съм писал, нито какви тайни въпроси и отговори. Забравих си паролата на един акаунт в една игра, искам да ми я върнат, всичко окей, но когато се опитвам да вляза в АБВ-то си, ми пише, че паролата или името са грешни.

Паролата и името са си точно така, но незнайно защо не мога да вляза в АБВ-то. Невъзможно е да искам да ми я сменят защото има една хуба'а анкета, която има 191952 въпроса, на 1 не знам отговорите..

За АБВ-то - хич ми не е, не ми дреме.

Но Акаунта който искам да си върна? С него какво става? 

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22929 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 06 August 2018 - 13:03

Подозирам, че профилът ти в АБВ е изтрит. Аз преди години имах профил, не го използвах доста време и след това се оказа, че е изтрит. Можеш да пишеш на поддръжката на АБВ и да видиш те какво ще ти отгворят.

Говорейки за писане на поддръжка, мисля, че това е също единственото нещо, което можеш да направиш и с играта — да им пишеш, че нямаш достъп до имейл адреса и да попиташ за алтернативни решения.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#3 clearthevision

clearthevision

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 130 мнения

Публикувано: 09 August 2018 - 20:14

Но Акаунта който искам да си върна? С него какво става? 

Все пак коя е играта ?

П.С:

Ако АБВ акаунтът е действително изтрит - защо просто не опиташ да направиш същия имейл, 1 към 1 със стария ? Не съм сигурен дали ще стане...

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители