Jump to content

Препоръчан пост

В далечната 2011 година, си бях направил АБВ поща, когато съм бил едва на 8 години.

Нито знам какви дати съм писал, нито какви тайни въпроси и отговори. Забравих си паролата на един акаунт в една игра, искам да ми я върнат, всичко окей, но когато се опитвам да вляза в АБВ-то си, ми пише, че паролата или името са грешни.

Паролата и името са си точно така, но незнайно защо не мога да вляза в АБВ-то. Невъзможно е да искам да ми я сменят защото има една хуба'а анкета, която има 191952 въпроса, на 1 не знам отговорите..

За АБВ-то - хич ми не е, не ми дреме.

Но Акаунта който искам да си върна? С него какво става? 

Link to comment
Сподели другаде

Подозирам, че профилът ти в АБВ е изтрит. Аз преди години имах профил, не го използвах доста време и след това се оказа, че е изтрит. Можеш да пишеш на поддръжката на АБВ и да видиш те какво ще ти отгворят.

 

Говорейки за писане на поддръжка, мисля, че това е също единственото нещо, което можеш да направиш и с играта — да им пишеш, че нямаш достъп до имейл адреса и да попиташ за алтернативни решения.

Link to comment
Сподели другаде

 

 


Но Акаунта който искам да си върна? С него какво става? 

Все пак коя е играта ?

 

П.С:

Ако АБВ акаунтът е действително изтрит - защо просто не опиташ да направиш същия имейл, 1 към 1 със стария ? Не съм сигурен дали ще стане...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...