Jump to content

Може ли с мобилен браузър да се "свалят" страници?


Препоръчан пост

На телефона имам Опера и Brave. Няколко пъти ми се случва да искам да си запиша някоя страница в локалната памет, но не виждам такава опция. Има някакви "локални страници", но мисля че не е точно това, което искам. Да търся ли други браузъри или "всички са един дол дренки"?

Link to comment
Сподели другаде

В Opera има опция за запазване: бутон/меню Opera -> Page -> Save as... (или Ctrl+S), избираш от долното падащо меню Webpage, Complete и запазваш. Както и преди, създава се HTML файл и папка с допълнителните елементи.

Link to comment
Сподели другаде

В Opera има опция за запазване: бутон/меню Opera -> Page -> Save as... (или Ctrl+S), избираш от долното падащо меню Webpage, Complete и запазваш. Както и преди, създава се HTML файл и папка с допълнителните елементи.

На телефона(LG G4) мисля, че Ctrl+S не работи... Иначе в менюто има бутон "Сваляне", но свалянето става по подразбиране в една предварително избрана папка. Ако искам да свалям страници в няколко различни папки - става малко сложно.

Link to comment
Сподели другаде

За чистата Опера не знам, но Опера бета има възможност да запишеш офлайн страници и после когато искаш да си ги гледаш.

Аз точно за това писах по-горе. Обаче така, както е направено - излиза, че трябва да намеря къде именно е тази офлайн-папка и оттам чрез файлов мениджър да си местя записаното където трябва...

Link to comment
Сподели другаде

Значи - както предполагах - не е въпрос на избор на "правилния" браузър... А някои хора убедено твърдят, че джобните устройства могат да заменят пълноценния компютър. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...