Jump to content

Проблем с влизане в биос


Препоръчан пост

На лаптоп Acer Aspire 3 A315-31-C85A има Windows 8.1. Искам да го преинсталирам с Windows 10, но не мога да вляза в биоса. Пробвах всичките F-ове, delete, esc, но не става и не става. Само успях да стигна до някакво boot меню, в което пише, че буутва от Windows и това е - никакви опции за промяна. Трябва да направя да буутва от флашка, но започвам да се изчерпвам... Наистина вече не знам какво да правя

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах всичките F-ове, delete, esc, но не става и не става.

 

Ако баща ми ти беше клиент, щеше отдавна да те е отсвирил! Още със сядането и не можеш да бутнеш. Върви му доказвай, че си компетентен. Не дава да му задавам никакви въпроси! Отговора му е "Ами прави го бе!" Гледа как по 100 пъти рестартирам и се осъмни, че съм калпазанин дъртия! Така и не бутна и го заминах без да му направя бакъп. Но при инсталация на Windows мина съвсем случайно след 6 рестарта. Та гледам и ти също си некомпетентна, по-добре да се оттеглиш....  :haha: Бива да се излагаш, ама щом един диск не умееш да стартираш, хайде довиждане..... :D Дъртите не ги интересува обясненията. Те само ти гледат сеира как се луташ и не знаеш какво да правиш с компютъра им. За тях това е достатъчно да те изрисуват.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм професионалист и не ми е това работата. Професията ми е съвсем друга. Правя го за приятел и търся помощ от по-компетентни хора. Не мисля, че ти дължа някакви обяснения и ще те помоля ако не можеш да помогнеш да не спамиш темата. Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Не обръщай внимание на Уди. Проблемите му се многобройни и — подозирам — неизлечими. Така или иначе е въпрос на време е да ме изнерви достатъчно и да го изритам от форума.

 

Можеш да опиташ да въведеш грешна парола три пъти, което може да ти даде възможност да въведеш специален код за отключване, който пък може би ще можеш да си генерираш тук.

Link to comment
Сподели другаде

Можеш да опиташ да въведеш грешна парола три пъти, което може да ти даде възможност да въведеш специален код за отключване, който пък може би ще можеш да си генерираш тук.

 

Направих го, но пак ми изписва грешен код

Link to comment
Сподели другаде

Справих се. Видях версията на биос, изтеглих следващата от сайта на Acer и понеже пак искаше парола направих стъпките, препоръчани от Night_Raven и успях да вляза в биос.  :yeah:

 

Благодаря на Night_Raven и plamen_80 

Link to comment
Сподели другаде

Видях версията на биос, изтеглих следващата от сайта на Acer

 

До тук ясно. Изтеглила си. Версия за биос. Версия биос или инструмент за биос, ти само си знаеш.

 

... и понеже пак искаше парола направих стъпките

 

От тук вече става ясно, че си имала стъпки. Вероятно последователни. Само че никой не вижда какво общо има влизането стъпка по стъпка с това, че си изтеглила следваща версия по биос? Някъде по средата се губи както на аудиторията, така и на теб. Убеден съм, че нищо не си разбрала какво си направила. Лошо, че и останалите потребители на SoftVisia са в пълно лунно затъмнение.

Link to comment
Сподели другаде

Важното е, че се е оправила... пък ти си гледай луната при желание :juggle:

 

То не е твоя работа дали хората са я разбрали или не. Гледай си твоя биос и се моли да не тръгнеш по нейния път, защото ще станеш повече от смешен!

Link to comment
Сподели другаде

То не е твоя работа дали хората са я разбрали или не. Гледай си твоя биос и се моли да не тръгнеш по нейния път, защото ще станеш повече от смешен!

Хайде ходи да кълвеш по дърветата, там ти е силата..

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...