Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте момчета! Честита нова година!

 

Има ли начин да го накарам да стартира с Windows? И как? В опциите никъде няма такова условие, а и ми омръзна на всеки два дена да иска актуализация! Опитах да инсталирам Microsoft Securiti Essentials ама не иска защото този на 8.1 бил по нов и по-добър! А той сам си стартира и актуализира!

Благодаря! :)

Link to comment
Сподели другаде

Стига да нямаш друга антивирусна и Windows Defender да не е забранена от услугите, би трябвало да си се стартира и актуализира автоматично, без да занимава потребителя с подобни неща.

 

Да не си човъркала нещо актуализациите?

Link to comment
Сподели другаде

Стига да нямаш друга антивирусна и Windows Defender да не е забранена от услугите, би трябвало да си се стартира и актуализира автоматично, без да занимава потребителя с подобни неща.

 

Да не си човъркала нещо актуализациите?

Абсолютно нищо не съм човъркала! :) Нямам друг антивирус! И вкъщи на лаптопа ми е така! Излезе съобщение, че трябва да се актуализира и аз стартирам процеса, и е адски неудобно! :bang:

Link to comment
Сподели другаде

Провери настройките на актуализациите и се увери, че е избрана опцията да се инсталират автоматично. След това изчакай да видиш дали ще се появи отново съобщението.

Link to comment
Сподели другаде

Провери настройките на актуализациите и се увери, че е избрана опцията да се инсталират автоматично. След това изчакай да видиш дали ще се появи отново съобщението.

Е, това го направих защото го прочетох и в нета.Иначе нали знаеш, че не съм хич фенка на актуализации, инсталира каквото намери включително и актуализации на дифендера. Ама точно преди малко пак ме подкани да актуализирам дефинициите... А актуализациите ги направих вчера...

Знам ли...

 

 

п.п А има и нещо странно. Не го намирам в диспечера на задачите!? А от услугите е включен на автомат...и не може да се променя! Опциите са сиви...няма клик.

Link to comment
Сподели другаде

Напълно нормално е да има повече от една актуализация на ден за дефинициите на дадена антивирусна. Въпросът е защо ти изисква изрично потвърждение.

 

Може ли снимка на съобщението?

Link to comment
Сподели другаде

http://store.picbg.net/pubpic/92/C8/0b513c68d2ae92c8.jpg

 

Снимката е от нета. Не е от моя комп, но е абсолютно същата. Дефиниции със стара дата само дето мойто е на български. И го вади горе долу на 24 часа. Долу в дясно до часовника ,баирака на работния център става с червен хикс, че има проблем и като кликна излиза това и трябва да кликна на актуализация! 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...