Jump to content

Представяне на възможностите на ConvertXtoDVD


Препоръчан пост

Здравейте

Прочетох ръководството и ми се струва доста подробно и добре обяснено. Преди да се захвана с опитите бих искала да знам мога ли с тази програма ако имам изтеглен DVD филма от някъде със VOB, BUP и IFO файлове, но няма български субтитри. Мога ли при условие че ги намеря за DVD да ги добавя някак си?

И... ако ми позволите още един въпрос. Имам филма (.avi) и субтитрите (.srt) в една директория. Мога ли по описания горе начин направо да направя DVD-то без да нагласям encoding-a на субтитрите или и той трябва да се нагласи? При условие че филма (avi + srt) си вървят както трябва, ще има ли проблеми ако го само го конвертирам в DVD? :)

Благодаря много за отговорите предварително :thumbsup:

 

Edit: Сега ми дойде на ум и още един въпрос... Не че знам от къде, ама ако на теория имам и .srt да кажем на Български, Немски, Английски, Испански, Китайски, Японски... и т.н., мога ли да ги добавя всичките? В смисъл не е задължително да е само едни субтитрите. После дали ще мога на домашния плеър, а и не само, да си ги сменям субтитрите? Кеф ти английски, кеф ти искански...? :blush:

1. С тая програма не може да стане с това, пробвай с:

DVDMaestro

DVD-lab PRO

AddSubsToDVD

2. Да

3. Не съм пробвал с тая програма, но мисля, че ще стане с DVD Menu Studio

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Бяха ми казали за това, но пък нямам 20 GB свободни на харда си за да извърша всички тея процедури.

Благодаря за програмките. Надявам се да намеря някакъв начин :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте, на всички във фоума

С тази програмка си поиграх доста,разбрах и всичките възможности без една, субтитрите.Имам Сони ДВД плеар /само ДВД-та чете/ и немога да настроя субтитрите.Е неизлизат и тва сие :( :( :( .Трябва ли да се правят допълнителни настройки на субтитрите?Хелпчето много добре е описано всичко :bravo: :bravo: :bravo: , а има некои които изобщо не четът, образи.Благодаря предварително

Link to comment
Сподели другаде

vesodimov , стъпките ми са както самия ти си ги описал:) ,но в меню "subtitles" има настройки за субтитрите.Да неби там да трябва да настроя не6то.В РС-то като го пусна СД-то субтитрите ги извиквам допълнително, чрез плеяра, но в ДВД плеяра немога да ги извикам допълнително.Когато пусна оригинално ДВД диск първо излиза менюто за субтитрите и тогава останалото. :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Ако при изготвянето на проекта в левия прозорец излезе http://img70.imageshack.us/img70/7892/subtt2.jpg значи всичко е наред и проблемът би трябвало да се търси в самия плеър.
Link to comment
Сподели другаде

Ако при изготвянето на проекта в левия прозорец излезе http://img70.imageshack.us/img70/7892/subtt2.jpg значи всичко е наред и проблемът би трябвало да се търси в самия плеър.

 

 

 

Май ще излезне точно така, май е време да си купя едно менте плеар за 50.00 лева и да си реша проблрма.Благодаря ти. Ако се сетиш все пак нещо друго можели да те помоля да ми пишеш на имейла qrtev@abv.bg :hesthebest: :bye: за сега

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравеите аз сам нов тук но много ми харесва форума .А за програмата е страхотна благодаря тази програма е велика и продалжаваите все така страхотни сте. :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Много съм благодарна за ръководството. Имам само един проблем. Записах едно ДВД с клипове, но всеки клип трябва да го пускам от менюто т.е. всеки следващ не тръгва автоматично. Какво трябва да направя, за да си вървят клиповете един след друг.
Link to comment
Сподели другаде

аз искам да попитам мога ли да обработи двд с тази програма или само от хвид перави двд и да си сложа суб за двд 10х

Оправи си малко правописа :)

Иначе програма може да прави от .avi в DVD, като има възможност за поставяне на субтитри ;)

Link to comment
Сподели другаде

Оправи си малко правописа :)

Иначе програма може да прави от .avi в DVD, като има възможност за поставяне на субтитри ;)

 

 

:hesthebest:

 

1. С тая програма не може да стане с това, пробвай с:

DVDMaestro

DVD-lab PRO

AddSubsToDVD

2. Да

3. Не съм пробвал с тая програма, но мисля, че ще стане с DVD Menu Studio

 

 

ето :hesthebest:

http://www.kenstone.net/fcp_homepage/subti...vdsp_stone.html

:crazy:

http://www.digital-digest.com/dvd/download....html#downloads

:thumbsup:

 

http://www.apple.com/finalcutstudio/dvdstudiopro/

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
здравейте на всички! не-можах да разбера тука из темата някои беше питал по този въпрос ама не-видях да му се отговори! та пак ще питам! та значи имам 20 клипа под avi формат които са 700 mb записах си ги на обикновен диск но като искам да ги запиша като dvd и ги кача в програмата ми ги дава като 6 gb имали някаква възможност да се намали размера и как става! примерно до един стандартен dvd диск!
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...