Прехвърляне към съдържание

Снимка

Представяне на възможностите на ConvertXtoDVD

• Моля, влезте, за да отговорите
70 отговора по тази тема

#61 SomebodyElse

SomebodyElse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 28 February 2008 - 01:41

ахъм значи няма да стане! мерси всв пак!

#62 Svetlio70

Svetlio70

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 13 мнения

Публикувано: 28 February 2008 - 09:37

ахъм значи няма да стане! мерси всв пак!

Напротив става,погледни предният ми пост и след това Convert.
Успех!

#63 SomebodyElse

SomebodyElse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 28 February 2008 - 14:14

ами аз от там пробвах и преди да пиша толкова ми ги даде затова казвам че няма да стане:)))

#64 stanilabg

stanilabg

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1375 мнения
  • Живущ в:Пловдив, Кючука
  • Интереси:Акваристика

Публикувано: 21 April 2008 - 16:41

Кажете някоя стабилна версия на конвертора. Използвам версия 3.0.0.1, но не съм доволен. Веднъж добре конвертира, веднъж не. Задам му едни стойности, а на края на конвертирането са съвсем други резултатите.

#65 nightshifter

nightshifter

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения
  • Живущ в:Благоевград

Публикувано: 26 June 2008 - 18:14

Като гледам, бая хора са се запънали на тея субтитри... е - и аз да не остана по назад... :giggle: Преди да сте отговорили, искам да поясня , че съм прочел целият топик от - до, но отговор на моите проблеми немога да намеря :crosseyes1: Субтитрите са ми srt формат, но колкото и пъти да давам Add при Subtitles, Stream-а си остава 0 и аз пак си гледам филмите без субтитри. Има и един друг момент - гледам ги на PS2, което автоматично значи ,че само ДВД формати чете. Примерно с NERO, файловете автоматично се форматиха в ДВД формат и PS-а ги чете без проблеми, но там също немогат да се качат субтитри. Тъй че се обръщам към вас за помощ, и дори и да не става с тази програма то поне ме насочете към нещо, което да ми свърши работа.
Предварително благодаря!
P.S. Използвам версия 3.0.0.9 (ако това изобщо проименя нещата)

#66 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23002 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 26 June 2008 - 18:17

Можеш да погледнеш тази тема.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#67 pishtik

pishtik

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23 мнения

Публикувано: 27 June 2008 - 19:38

nightshifter,без да претендирам,че много разбирам,но известно време се занимавах с тази програма и процедирах по следния начин:Първо си "минавах" файла със суб. през Subtitle Workshop,за да съм сигурна,че няма да останат незабелязани(рипвах ги във формат srt,нищо че ми беше такъв във повечето случаи) и после си правех папка с филма и субтитрите,само с тях и винаги с еднакви имена.Когато заредиш ConvertXtoDVD от папката,тя сама си разпознава суб.файла. По този начин,не ми се е случвало да не ми разпознае субтитри.
Дано съм била полезна :thumbsup:

#68 amurder

amurder

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 27 August 2008 - 16:28

Здравейте,
Наскоро попаднах на ConvertXtoDVD. Хубава програмка, потребителски ориентирана - много бързо и лесно можеш даден филм да си го направиш на DVD.
Но срещнах един проблем, за който нямам обяснение, и не мога да го разреша. Опитвам се да вкарам черни ленти отгоре и отдолу на филм, който е 16:9, и субтитрите ги намествам на долната лента. Като резултат, обаче, във филма се получава някакво "трептене", сякаш картината "подскача". Този "ефект" го има при пускане с Media Player Classic (K-Lite Codeck Pack), Windows Media Player, KVM Player и други, в различна степен. Единствено при Nero Show Time липсва. Черните ленти ги вкарвам от Video resize method -> 4:3 -> Letterbox.
Дайте идея как да реша проблема,pls
Ето и няколко секунди от първия VOB-файл:

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  VTS_01_1.zip   1.7МБ   47 Брой изтегляния

#69 amurder

amurder

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 08 September 2008 - 14:14

Никой ли няма идея как да реша проблема?
Не знам аз ли греша някъде или ConvertXtoDVD не става?

#70 vesodimov

vesodimov

Русенец

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1579 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 08 September 2008 - 14:52

Доколкото си спомням начинът за вкарване на черни ленти е този. Възможно е да става въпрос за приблемни кодеци.
Публикувано изображение

#71 Филипов

Филипов

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 307 мнения
  • Живущ в:Плевен

Публикувано: 27 July 2009 - 23:09

Я да вдигна темата.
Споменати са само автоматични чаптъри по подразбиране, а мен ме интересуват ръчни. Със задаване откъде да почне и колко времетраене (или край). Примерно първият от 2:11 Изходният файл е един .mpg и трябва да стане на няколко менюта. В резюме е концертен запис с няколко групи - трябва да се направи с меню за избор на група и песни за всяка. Чаптърите трябва да се нагласят по песните.
Версия 3.5.2.137
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители