Jump to content

Представяне на възможностите на ConvertXtoDVD


Препоръчан пост

Съжалявам за латиница, ама ми се прееба езика.. разширението не знам кое беше, но формата е .avi

 

Ето по-хубав пик на грешката, която ми излиза: http://softvisia.com/users/ivan/Others/aaa.bmp

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

monityy, имам някакъв спомен, че има ограничения в изписването на файловете / хубаво ще бъде да дадеш тук съдържанието на log файла/. Преименувай файла като оставиш само името на филма без скоби, DVDRip и т.н. и пробвай пак.
Link to comment
Сподели другаде

Според мен това не е ЛОГ-а, който се изписва , когато стане грешката. Опитай отново да вкараш проблемните файлове и когато ти покаже съобщението за грешка тогава копирай ЛОГ - а.

А междувременно може да пробваш следното: деинсталираш програмата, гасиш компютъра, пускаш компютъра, чистиш регистрите, спираш компютъра, пускаш компютъра, инсталираш версията от ръководството. Знам ли ... Успех и чакаме отзив за резултата.

Link to comment
Сподели другаде

Май стана,в момента се конвертира(или както там беше думата)филма.Но защо докато за записва не виждам субтритрите,после ли ще се появят?

За начина на "вкарване" на субтитри е даден отговор на първата страница. Прочети и виж дали си направил необходимото. И кажи резултата.

Link to comment
Сподели другаде

eми имах такъв фаил (субтитле-1 стреам) и плюсче от пред... ако това е трябвало да имам.. ок.. а 1 въпрос ако може.. тази програма нали е за вграждане на субтритрите във филма?Защото аз не разбрах много точно,направих всичко както трябваше и след като се "Записа" или там каквото трябва да се прави спря и ми излезе един прозорец,който незнам за какво е,ще помоля да ми обясниш!Ето снимка:

__.bmp

Link to comment
Сподели другаде

Слагаш един DVD диск в записвачката и даваш на бутона BURN, след като стане готово .. зимаш диска и го пускаш на DVD плеъра и казваш дали се е получило, това което искаш ;)
Link to comment
Сподели другаде

Еми за да си сигурна, че ще има субтитри трябва да пробваш все пак, нали ?

Но аз тъй като съм правил филми с тая програма и съм сигурен, че ще има.

А и с тая програма ще можеш да побереш по 2-3 филма в един нормален DVD диск.

Link to comment
Сподели другаде

Е сега съм записала един филм,докъто се записваше в дясно нали имаше едно екранче и на това екранче докъто се записваше филма не излизаха субтритри,за това се притеснявам че няма да тръгнат после,и при теб ли е така?Другото което е че аз сега само тоя филм съм го записала,което значи че мога само него да кача, как да кача още с тая програма?
Link to comment
Сподели другаде

Е сега съм записала един филм,докъто се записваше в дясно нали имаше едно екранче и на това екранче докъто се записваше филма не излизаха субтритри,за това се притеснявам че няма да тръгнат после,и при теб ли е така?
Да, на малкото екранче - няма субтитрите, но като го пуснеш на DVD Плеъра - ще има ( ако нещо не си объркала при настройките ).
Другото което е че аз сега само тоя филм съм го записала,което значи че мога само него да кача, как да кача още с тая програма?

В този случай си конвертирала само този филм и само този филм ще се запише.

Ако искаш други филми, пускаш пак програмата и добавяш другите файлове, които искаш:

http://pics.softvisia.com/design/pics/1875/vso04pj2.jpg

 

Обаче трябва размера, който го изписва долу:

post-103-1192795265_thumb.jpg

Да не е повече от 4.7 GB(DVD диск) иначе няма да ти даде да го запишеш

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...