Jump to content

Странен шум при чисто нов лаптоп


Препоръчан пост

Здравейте! Купих си  нов лаптоп Acer Aspire E5-575G NX.GDVEX.007.  Още при първото му ползване дочух странен шум. нещо като леко бръмчене. Ако е по-тихо в стаята се  долавя ясно и е дразнещо, не  знам дали това е нормално. Ще прикача звуков запис. Много ще съм ви благодарен ако ми кажете от къде идва бръмченето и дали е нормално .

https://drive.google.com/open?id=0BzM2S451TCxnbXBQQ0ZDSzEyZ2M

Link to comment
Сподели другаде

На мен ми звучи като стандартен шум от твърд диск. Копирай някой голям файл от една папка в друга. Ако този шум започне веднага и продължи, докато тече копирането, значи си е точно твърдия диск и няма място за притеснения.

Link to comment
Сподели другаде

На мен ми звучи като стандартен шум от твърд диск. Копирай някой голям файл от една папка в друга. Ако този шум започне веднага и продължи, докато тече копирането, значи си е точно твърдия диск и няма място за притеснения.

 

Когато не правя нищо на копютъра го няма този шум, а когато се извършват  някакви дейности се появява (като например теглене на игра в торента или няколко отворени браузъра) А възможно ли е да от вентилатора?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...