Jump to content

DVI not found , черен екран и рестарт


Препоръчан пост

Изтегли това.

 

Кликни два пъти, изчакай да се стартира, инсталирай, рестартирай, тествай.

Братле от както инсталирах това съм нямал никакви проблеми вече втори ден! До тук общо съм цъкал + стрийм около 10 часа и нито един рестарт , това преди не беше възможно за повече от 30-40 минути....

Изглежда поне за момента всичко е наред и това нещо е решило проблема , надявам се завинаги! 

 

Хиляди благодарности приятелю! Спести ми доста време и мъки ... 

БЛАГОДАРЯ !!!

Link to comment
Сподели другаде

Охх ... май сме прибързали с празнуването на победата :D 
Нов рестарт .... за първи път докато гледам стрийм и не играя нищо.
DVI signal not found и се ресна.

Това са 3-те ерора преди самия рестарт : ( 

 

ПС: Заслужава ли си да се мъча с ъпдейт на BIOS-а до F8 ? Може ли от това да е проблема ? Не съм сигурен дали ще се справя и не ми се иска да пипам там ... 

post-42461-0-73963000-1507672224_thumb.png

post-42461-0-71301200-1507672225_thumb.png

post-42461-0-79192200-1507672226_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

ПРОБЛЕМ! Обнових BIOS-a до F8 с тази програма , след което рестартирах компютъра и на следващото включване зарежда до десктопа , след което забива всичко и вади син екран .... Колкото и пъти да рестартирам постоянно ми показва този син екран.

 

Възможно ли е да се е променило нещо в  BIOS-a и да трябва да пипна някакви настройки? 

Поне според "Best answer-a" в тази тема има нещо такова - http://www.tomshardware.co.uk/forum/379425-31-blue-screen-flash-startup 

 

Пробвах да дам "optimized default settings" в БИОС-а .... но пак си остава проблема.

 

UP: Възстанових системата до предна точка от вчера , стартира се нормално и засега работи, няма син екран. Показва ми , че БИОС-а вече е F8. 

post-42461-0-24324300-1507680166_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Да , тествам и очаквам да видя дали проблема продължава .... Ако отново се появи , вече съм решил да изпратя компютъра обратно до България , за да се разправят с него там.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...