Прехвърляне към съдържание

Снимка

Забравих паролата на Windows 7

• Моля, влезте, за да отговорите
3 отговора по тази тема

#1 Edinzdravnoob

Edinzdravnoob

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 45 мнения

Публикувано: 01 October 2017 - 15:26

Здравейте, сестра ми си беше направила акаунт на компютъра, и забрави паролата... Сега не мога нито да тегля нещо на компютъра, нито да правя каквото и да било изискващо Администраторски права. 

Имам флашка, но когато се опитам да отворя Removable disk (F:) (флашката) Забива My computer, чакам 1 час и нищо... Същото е когато се опитам да цъкна resset password, цъкам Next, след това пак Next и така забива.... 

Имам диск, имам клипчета вътре, диска е в идеално състояние, но когато цъкна reset password, ми пише че няма Floppy disk или USB drive.... Някакви идеи как да оправя това???

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22529 мнения
  • Живущ в:Rapture (Русе)

Публикувано: 01 October 2017 - 23:49

В Hiren's BootCD има инструменти за зануляване на пароли на Windows профили. Не съм тествал лично, така че не мога да гарантирам колко работят. За жалост Hiren's BootCD технически е нелегален софтуер, защото съдържа MiniXP, така че ще трябва да си го намериш сам.

Подобно решение е ERD Commander (има го в отделни версии за различните версии на Windows), което също е стартиращ диск, който има доста функции, една от които е отключване на профили с парола. Това пък е платен софтуер, така че не мога да ти дам линк. Съществува вероятност този диск да е и под името MSDART (Microsoft Diagnostic and Recovery Toolset), макар че това име трябва да е официално в сила чак от версията за Windows 8.x.

Ако нямаш оптично устройство, можеш да опиташ с USB такова. Може би това ще помогне (не съм тествал лично).

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#3 plamen_80

plamen_80

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 19 мнения

Публикувано: 02 October 2017 - 22:21

Освен горните варианти за промяна на паролата има и специализирани решения за разбиване (виждане) на въпросната парола. Един такъв инструмент можеш да намериш на сайта www.sourceforge.net името ще си го намериш сам, а за жокер се намира в Security.

#4 Edinzdravnoob

Edinzdravnoob

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 45 мнения

Публикувано: 03 October 2017 - 16:13

Да ама не, тегля ама познай какво.... автоматично ми го отваря с отвори като администратор... като цъкна run, ми иска паролата....

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители