Jump to content

Мога ли да преместя приложение от андроид на компютър с оперативна система Windows.


Препоръчан пост

Прегледах отворените опции и коментарите на теми с близка тематика в Интернет,

но там думата "приложение" не видях да се споменава никъде в обясненията относно

прехвърлянето на информация между телефон и компютър.

Споменава се само фразата - файлове !

Проблемът ми е че тези няколко приложения които искам да ги прехвърля на компютъра

си в момента са платени, докато преди няколко години когато ги свалих от Google Play 

бяха на ПРОМОЦИЯ и съответно безплатни.

Така че ако трябва сега да ги свалям отново, ще трябва да ги плащам !

Искам да ги прехвърля на компютъра си защото се налага да рестартирам телефона си 

до ниво . . . фабрични настройки !

Така че след като го "резетна" да върна тези приложения обратно на телефона !

Помогнете, с идеите си . . .

Link to comment
Сподели другаде

Това, което искаш става с Titanium Backup   .Инсталираш на телефона, правиш архив на програмите на карта памет, правиш хард ресет, инсталираш пак Titanium Backup и възстановяваш програмите си. 

Link to comment
Сподели другаде

Това, което искаш става с Titanium Backup   .Инсталираш на телефона, правиш архив на програмите на карта памет, правиш хард ресет, инсталираш пак Titanium Backup и възстановяваш програмите си. 

Вие добре ме насочихте към Google Play но след като направих там една елементарна справка

за това приложение разбрах следното :

1./ Безплатният вариант е само за рутнати /вкоренени/ телефони.

2./ За всички останали /вкл.и моя в това число/ остава платената версия от 12.99 лева.

Така че този вариант никак не е приемлив за мен . . .

Link to comment
Сподели другаде

Имам неприятен спомен, когато правех опит да запазя платени приложения, които да инсталирам офлайн. За целта ключа на манипулацията беше в търсене на думичките "Download Save APK", заедно с конфигурацията, но тези, които обещаваха запазване на Premium версиите изискват рутване. Сигурен съм, че техниците в сервизите за телефони знаят перфектно какъв е и има ли начин за запазване на инсталираните приложения. Не съм имал успех и съм се предал в това отношение. Съответно и информацията ми беше безполезна... и обезкуражителна. Но ако никой не помогне да не се чудиш.

Link to comment
Сподели другаде

Имам неприятен спомен, когато правех опит да запазя платени приложения, които да инсталирам офлайн. 

Виждам че сте се ровили в тази материя и сте добре запознат с този проблем,

който още в началото разбрах че е труден защото и в Интернет не открих,

публикувани материали свързани с тази тематика !

Приложението на което най-много държа е FASTBOOK PRO и желая да си го запазя

/защото ми вършеше дълги години чудесна работа/, и бе съкратен вариант на раздутия

от актуализации класически FAСEBOOK заемащ до няколкостотин мегабайта място в телефона !

Но след като се разрових тази сутрин в Google Play не успях да го открия !

Тъй като съм го свалил от там преди няколко години, да не се окаже че вече липсва и е излязъл от употреба !

Защото ако е така, всички тези мои усилия и манипулации които върша . . .ще са безсмислени !?

Забележка:

За съжаление това Приложение в момента не мога да го пробвам дали работи на телефона ми

защото на него няма Интернет, /а пък и настройките му са нещо объркани/

поради което искам да го върна до фабричните му настройки че барем започне да работи поне на WIFI.

Link to comment
Сподели другаде

Скоро имаше IT новина, че Google Play е баннала няколкостотин приложения за DDoS атака.

И това не е от вчера. Google Play съм забелязъл, че чистят листата си с приложения от 2 години насам. Имах безплатна версия на анимиран тапет, която беше единствена по рода си, защото имаше допълнителни много приятни реалистични ефекти. А сега вече го няма и са останали само бедните бъгави дубликати. Което ме навежда на мисълта, че има неуредени авторски права и по-големият ентусиаст е бил изключен. Листата е препълнена с шарлатански приложения - разбирай дубликати. Възможно е да има бан и на твоето, затова го няма. Аз за мое щастие си запазих баннатото издание. Днес не мога да проверявам каквото и да е, но след време ще разръчкам по темата....

Link to comment
Сподели другаде

Аз за мое щастие си запазих баннатото издание. 

 

Ами вашето приложение за което споменавате че е "баннато" работи ли,

без техническа подръжка и актуализации !?

Link to comment
Сподели другаде

Ами вашето приложение за което споменавате че е "баннато" работи ли,

без техническа подръжка и актуализации !?

 

Разбира се. Моето не изисква интернет и е анимиран тапет. Няма нужда от актуализация.

Link to comment
Сподели другаде

Има си начини, платените приложения да се ползват безплатно...стига да искате и да потърсите.


Вие добре ме насочихте към Google Play

Аз лично не съм ви насочвал към Google Play.

Link to comment
Сподели другаде

 

Така че след като го "резетна" да върна тези приложения обратно на телефона !

Помогнете, с идеите си . . .

SuperBackup: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&hl=bg

Архивирате приложението, качвате го на SD карта, и го пробвате на друг телефон. Ако работи - ОК, ще работи и при вас след ресет (99% :haha: )

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...